Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: tikib]  
Авторcommercial (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 22:56



Ти не се притеснявай - с тоя правопис до повече от оператор на маркуч няма да издрапаш, за програмист най-много да получаваш приятни нощни видения...



Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: tikib]  
АвторEFEX (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 01:07



Ако аз вляза в един гей клуб и кажа авей... пиийдали... дайте ми едни прашки на Азис.. познай ко ш'ми са случи... никой няма да ме шива, а ше ме счупят от бой и бъзици и ше съм най нещастния пийдал...
Те горките са копали 100год само да има правото да произнесът името Азис а аз наглеца ше скачам направо на прашките...

Та затова тука всите сме ей такива едни лоши... и тук там пейадлчета кат мен... И като влезе някой с въпроси от рода:
//-------
"Аве пичове дайте да напишем тука една програмка(ама ако може и динамично оптимиране да има)..некви си 1-2MB щото професора ма и забелязал че все ме нема( а па от къде е разбрал че все съм бил по купони) та да изкараме некоя тройка братлета... щото и асистента ме е взел на мушката... ама те нищо не разбират... тя мама каза че съм най умното и втори като мене нема.. а па и бая парички зимали ти тъпи програмисти....
//--------
...и разбираш ме нали... защо ги пребиваме тия от детската градина.... некакви комплекси ще са ни налегнали вероятно...

Повечето тук са копали здраво и продължават да копат и им е писнало от мамини пикльовци които влизат и пишат смешни въпроси...

Ще си почнеш да си копаш и ти една градинка и да си садиш тук там по нещо и като стигнеш достатъчно далече тогава можеш да дойдеш тук и да питаш аджеба "аве банда тука садим пипер па ми излазят моркови да гуйва".. и тогава най малко 20 души ще ти отговорят що тий калпаво семето... и да не влизаш вече в магазини дето се влиза само през прозорци и само на картинка им е убава стоката.. :))))

А колко кадърни и некадърни програмисти са останали тук в този форум, ще изчислиш (може да ти е сложна таз думичка>>)обратнопропорционално на все по големия брой влизащи тук малки пишки като тебе...



Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: EFEX]  
АвторXEFE (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 14:25



Дано не ти се случва да получаваш същото послание което отправяш... асмо като ти гледам демонстрационно тъпия акцент с който си написал постигна ми се повръща... едва ли така говориш по принцип. това че си копал няколко години и че си научил няколко правила с които си вадиш хляба едва ли е толкова ценно и си струва обидите които отправяш.. всъщност аз ако съм копал повече от теб имам ли право да те обиждам? и изобщо има ли смисъл това, ако ще и да си задал най-тъпия въпрос (може и да не е въпрос както в случая)? "сме ей такива едни лоши" - кои сте лошите

нещо RnB ли е това, но като ти гледам ника май си от по старо поколение, не че това пречи да те впечатляват подобни неща, но толкова по зле. и изобщо ебаси философията вадиш. може би си наблегнал единствено на програмирането, не че имам впечатления от това - но определено горното изказване ме впечатли с това че си пропуснал много уроци в тоя живот които са доста по сложни от всяка теххнология която познаваш. е, не е важно това може би за теб и може би вече е в главата ти красноречивият отговор. считай написаното от мен като повод да се замислиш :)

поздрави - Доброжелател



Тема На мен пък ми харесва повеченови [re: tikib]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано30.01.07 15:49



На мен пък ми харесва повече от строго (и тъпо) модерираните професионални клубове на дата.бг, примерно.
Освен това, по сериозни въпроси винаги са преобладавали (да не кажа 100%) сериозните отговори.
А за постове от рода: "неделя вечер е, а утре трябва да си предам проекта" или "на изпит съм - помогнете с една задача" - е, такива всеки би ги оправил.



Тема Евала пичовенови [re: tikib]  
Автор tikib ()
Публикувано30.01.07 16:28



на бой скачате а на долния пост нема кой да ме напсува :)
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=database&Number=1946186694

tikib@rocketmail.com
не регистрирани в пълна нелегалност и псувате.

А да правите интересен клуба - това е все едно да пикаете в кухнятя и да ядете в кенефа за по интересно





Тема Re: Евала пичовенови [re: tikib]  
Автор MaтaKocмaтa (космат маймун)
Публикувано30.01.07 16:54



Бе има разни такива 4G чекии за които си мечтаеш - самия факт, че не са много известни и популярни би трябвало да те наведе на някаква мисъл....

Машина за отделяне на кожа и сланина от парени свине


Тема Аха, ERP-тата.нови [re: tikib]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано30.01.07 17:21



А какво стана с

дето я поръча тук? Мисля, че съвсем смислена оферта ти дадох. И не псувам.



Тема Re: Евала пичовенови [re: tikib]  
АвторMyxaбeтa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 17:22



Извинете госпожо, господине, whatever, на супер-аъуард виннинг сайта ви пише че системите ви са отворен код. Бихте ли била/бил/било така добра да ми посочите откъде мога да си източа/даунлоадна отворения соурс на вашата система???

Плийз, искам да хвърля едно око преди да отговоря по същество.



Тема Re: Евала пичове [re: tikib]  
Авторcommercial (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 18:10



Направих си труда да поразгледам това така наречено ERP. Още първия отчет дето цъкнах показа маймуни. После опитах да направя Справка за фактурирани поръчки. Отсвирих параметрите, и получих елегентно съобщение:
ГРЕШКА Известяване на съобщение : датата до трябва да бъде определена във формат
Оттук вече отсвирих и ЕРП-то...
За самата "млада компания с големи амбиции" остава да покаже, че освен амбициите има още нещо голямо. Като начало може да престане да пише глупости по сайта си:
Работейки на динамичния български пазар, ние внимателно подбирахме компаниите с които можем да работим. Благодарение на високите си изисквание ние заслужихме доверието на много свои колеги.
Същия тъпак сътворил горния брилянт си е позволил да напише България с малка буква...
Бисерите щедро се ръсят и от заглавната страница:
Този сайт е създаден не само като презентация на една млада компания с големи амбиции, работеща в сферата на информационните технологии. Тази страница е създадена и с разбирането, че моделирането на бизнес процесите и тяхното внедряване в реалния сектор е тежка задача и нейното успешно решаване е резултат от успешното взаимодействие на хора от различни нива на управлението.
В две изречения са наблъскани толкова много глупости, че човек губи желание да ги брои - липса на логическа връзка между двете изречения, не се прави разлика между сайт и страница (този сайт...тази страница), "и тяхното внедряване (на бизнес процесите?!?) в реалния сектор", и прочее и прочее.
Разбира се, при вида на всичко това майстора е предпочел скромно да си остане анонимен - връзката Екип просто не работи...



Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!! [re: XEFE]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 18:38



Първо си сложи чувство за хумор. После учи хората за нещата от живота. Един тъп въпрос без да е съобразен с аудиторията към която е насочен е еквивалентен на една заявка в гугъл и е най-малкото обида понеже излиза, че задаващия го си мисли, че общува с етикетчета, не с хора. Ами не стават така нещата. Считай написаното от мен като повод да се замислиш :)

поздрави - баш Доброжелател




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.