Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Обява за работа :)нови  
АвторГeнчo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 22:47



Абе тия хора направо се самозабравят


как са забравили да добавят и изискване за управление на катер и самолет



Тема Re: Обява за работа :)нови [re: Гeнчo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 23:52



ти отиди на интервюто и поискай 10к :)



Тема Re: Обява за работа :)нови [re: az]  
АвторГeнчo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 00:53



Айде няма нужда. Ще ме разпознаят че нямам опит с NI1, NI2, 4ESS (AT&T), 5ESS (Lucent), DMS100 щото май никой в бг няма как да има.



Тема Re: Обява за работа :)нови [re: Гeнчo]  
Автор Hбaбaнe-Гтмyaнra (черен, тъп, зъл)
Публикувано10.01.07 02:53



ХАХАХАХАХА!
Жалко че не съм в БГ иначе веднага щях да им се обадя и да ги питам дали признават опит в програмирането на автоматични плугове и редосеялки



Сега сериозно: а лично смятам, че такива обяви стриктно трябва да се бойкотират от всички в бранша за да се осъзнаят хората навреме. Аз това го правих с години, ама трябват повече хора за да се промени положението. Тук, съм сега не съм срещал подобни безумни изисквания вече дълго време, явно вече са минали периода на специалистите по всичко.

Твърдо протестирайте на тези обяви!



Тема Re: Обява за работа :)нови [re: Гeнчo]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано10.01.07 03:49



аби имайки предвид, че на 99% в ЦВ на програмисти са започват с паскал стигайки до силикон графикс минавайки през експрертиз левъл на всичките уини и Цта и какво ли не, нормално е да поискат за разнообразие и да караш хеликоптер за возене към обедните почивки.
И без това всеки от кандидатстващи си ги има тия неща в ЦВ само и само да е чул за тях или източил от арена преди.

Редактирано от Bълk на 10.01.07 03:50.



Тема Re: Обява за работа :)нови [re: Гeнчo]  
АвторMeтoди (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 08:41



Вие не сте рабрали. Те търсят да наемат ново поколение киборги



Тема Тактиката на HR в случая.нови [re: Гeнчo]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано10.01.07 09:07



Пичът, който е съставил обявата се обяснява "Шефеее, не се коси! Така ще отсеем плявата още преди първо четене. Ти знаеш ли какво е да ти изпраскат 200-300 кандидатури и само по 10 мин. на всеки да отделиш колко прави това!? Да не говорим за по-подробно съсбеседване и тестове. Та, който се престраши, значи е силно мотивиран, може това-онова и ще е съгласен на всякакви дивотии. Пък после ще видим."





Тема Re: Обява за работа :)нови [re: Гeнчo]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано10.01.07 16:02



е не ... сега прочетох отново .... то Свобода Бояджиева даже ни ги познава тези думи киото се пишат в обявата



Тема Re: Обява за работа :)нови [re: Гeнчo]  
Автор Myxaбeтa (новак)
Публикувано11.01.07 00:02



Хе хе, много яко... Аз оня ден научих как се стартира Ексел, много е лесно, само цъкаш на двете зелени кръстосани тебеширчета и готово. Мисля да се връщам от Канадата че чувам ХП плащали по $5000 месечно на завръщенци ама искали и компютър та ще взема да пратя едно резюме.



Тема Re: Обява за работа :)нови [re: Myxaбeтa]  
АвторЛaфa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 16:42



Като гледам обявата, не вървиш. Ексела не помага. Искат се едно две други нещица и малко изкуствен интелект.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.