Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Taнo_2]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано18.12.06 14:39



Олигофрен, замисли се ква е разликата между майка му, и няква тъпа анонимна кучка в някъв тъп форум?



Тема Те - аз правя подобна аналогиянови [re: Taнo_2]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.06 14:49



И се оказва че майка ми си е предплатила всякаква моя възможна и невъзможна услуга която аз мога да направя за нея.
Така че няма нужда да ми плаща никак, защото както споменах вече си е предплатила.
Ако споменеш, брат сестра и т.н - там работата е подобна - вярно не са предплатили, ама ти помагаш безвъзмездно, те ти помагат по същия принцип.

За ситуацията - споменах вече - мацката може да си свърши работата со паре или со дупе. Ако неще со паре - остава со дупе, ама пак има 2 варианта. Седи си на дупето и чете, или го предоставя на нуждаещите се.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: бaй xyй]  
Автор tano (непознат )
Публикувано18.12.06 14:51



Ами на мене понякога не ми е достатъчно. Понякога ми липсва оценката на околните, уважението им. Някой да държи на мене, да му пука за мен и да има нужда от мен, а не от парите ми евентуално...



Тема Re:нови [re: Taнo_2]  
Авторyxy (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 14:56



Всички тановци май са идиоти. Записвам си.

Абсолютно съм съгласен, че мнозинството момичета са лигли и заслужават такова отношение. Те са като паразити - с тях и без тях няма разлика.

Евала на всички други момичета, които не са се поддали на mainstream-а.



Тема Re:нови [re: yxy]  
Автор tano (непознат )
Публикувано18.12.06 15:11



Аз освен да си запиша сега:

Всички ухувци са мн. готини...



Не познавам момичето, може и лигла да е...
Обаче, ако някой се е омотал и се е забил в мейнстрийма, мисля че само с толерантно отношение бихте му помогнали да излезе от него. Ако го псувате и обиждате още повече ще му навредите.

Това е според мен!

Аз лично не бих толерирал подобен тип момичета. Но не искам да толерирам и вас, като мои колеги да се държите така.

Да си призная аз лично когато някой ме ядоса понякога реагирам спонтанно и му отвъщам грубо и нападателно, без да се за мислям дали го е направил неволно или нарочно. Признавам си обаче, че бих се чувствал много по-добре, ако мога да контролирам подобни изблици. Скромният ми опит досега показва, че те не водят до никакви положителни последици за мен. Предполагам, че и за останалите хора е така.



Тема Re: Помощ за програмка на C++нови [re: sulzichka]  
АвторHямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 15:58








Тема Re: Помощ за програмка на C++нови [re: Hямa знaчeниe]  
Автормe (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 16:30



Само пусли един сърч за "стоп битове 8" и ще ти стане ясно :)
http://forums.bgdev.org/index.php?s=ed9b2e8f2639c31ab52f1df210e99ab5&showtopic=16792&st=0&#entry124232



Тема Re: Помощ за програмка на C++нови [re: мe]  
Автор бaтKoлю (галфон)
Публикувано18.12.06 16:43



Мдааа ... мацето очевидно е на зор. Аз й предлагам ако не иска да си ползва служебната заверка да си направи задачата или да пусне на някой дето ще и я направи. Какво толкова ... ще легне по гръб, ще отвори краката и ще гледа тавана известно време.



Тема Re:нови [re: Taнo]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 17:04



Къде видя че е момиче? Ти сигурно и въртианален секс с 18 годишни манекенки в мирката редовно правиш.



Тема Re: Помощ за програмка на C++нови [re: Hямa знaчeниe]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 17:11



http://store2.data.bg/wenzdy/Sestrichkata%20mi/HPIM5103.JPG
Явно за тая се търси решението за сериен интерес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.