Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Taнo]  
Авторивaнчo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 12:16



Тано, прав си че хората в днешно време са се овълчили много, но и другите са прави да се възмущават, защото това момиче опищя цялото българско интернет пространство заради тази задача. По скоро българите така ни мързи че винаги чакаме на готово и се надяваме някой друг да ни свърши работата.



Тема Re:нови [re: тaнo]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 12:40



Не е нужно да имаш всичко, но това което може да се купи с пари обикновено е достатъчно. Не мислиш ли?



Тема Re: Помощ за програмка на C++нови [re: sulzichka]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано18.12.06 12:46



"сериен интерес"



Аз отдавна подозирам, че жените само интереси са им в главите, вкл. и когато се ебът.



Тема Re:нови [re: Taнo]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 12:49



Чукането си е чукане, какво ти пука дали е позната или непозната?

Е, мисля че момичето ни разбра, а ако още не е, то много лошо за нея.

Вече няколко човека написаха каква е разликата между помощ и вършене на чуждата работа.

Каква е мотивацията да помагаш на някого, без да получиш нищо в замяна? Ако е само това, да се почувствам по-добре, то ще отида и ще купя баничка на всяко ромче, на видима възраст под 10 години, което срещна на улицата. Това ще ме накара да се почувствам по-добре, но да върша работата на някаква фръцла, която е свикнала всичко да получава на готово, е това няма да ме накара да се чувствам по-добре.

Е, пак ние да свършим работата, вместо да изпадаш в полемики и спорове с мен, да и беше обяснил на момичето, колко по-лесно щеше да стане, не мислиш ли?

Ти сега го приемаш лично, обясняваме ти елементарни положения. Жалко само, че не си казваш, защо толкова си се вманячил да защитаваш “горкото” момиче? Почвам да се чудя какъв точно и се падаш?



Тема Re: леле, ти май си единствения прочел условиетонови [re: MaтaKocмaтa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.06 13:36



Писнали са ми серийните порти.
Правил съм приложения и под Windows, и под Linux, и за 8 битови процесори.
И просто само като мерна битове и почват да ми бодат очите.

А мацката е ама страшно неориентирана - няма значение език или ОС. Има приложения ала хипертерминал, има настройки за серийния порт. И най малкото можеше да погледне за да не пише такива въпиющи глупости.

Тя не е прочела заданието, иска от нас да и го направим, а неще поне едно минетче да врътне. Е ми то бива то може ама чак пък толкова.
А и вица не знае:
Со паре или со дупе?
Паре нема - действай.
Та така - нещата се решават Со паре или Со дупе.
Ако нема паре да действа.
Ако неще да си седи на дупето и да чете - да го предостави за временно ползване на онези които си седят на дупетата и четат.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: бaй xyй]  
АвторTaнo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 13:39



Ами не я познавам...

Опитах се да говоря по принцип. Пиша малко набързо, защото имам и да бачкам днес...

Темата все пак ми е интересна. Темата за това как по принцип подхождат някои участници във форума и въобще какъв маниер на поведение се налага напоследък в БГ. Все пак както писах вече смятам, че в нашия бизнес сме интелигентни хора. Затова малко ми стана неприятно, че така реагират някои. Затова съм се унесъл явно в полемика.



Да си призная и аз съм се държал така понякога, но ми се случиха редица неща в личен план, които ме накараха да преосмисля поведението си.

Наистина го приемам лично, но от страната не на момичето, а от страната на участниците в този форум. Аз се стремя да съм солидарен с програмистите, защото съм един от тях. :)

Затова си позволих да съм малко по-подробен и да обърна внимание на чисто лични виждания по въпроса. На искам да поучавам никого, просто споделям мение.

Колкото до чукането...

Преди време и аз така мислех, докато не пробвах.

Трябваше ми известно време да си го призная, но наистина секс с момиче, което не познавам изобщо не ми харесва, нито физически нито емоционално.





Тема Re: Помощ за програмка на C++нови [re: sulzichka]  
АвторPжeвckи (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 13:50



Стоп битове 8..... абе я ги намали на един, един и половина или 2. Щото RS-а стандартно поддържа само толкоз. В противен случай ще трябва да пазиш мълчание по линията за времето на 8 бита още.
Тва е някаква пълна глупост, не може да са 8.

По 3 проводна линия просто значи, че няма да се ползват хендшейкинг сигналите на УАРТ-а - RTS, CTS, DSR и прочие. Т.е. предаваш само данните (байтовете) един след друг и:
- или нямаш никакъв хендшейкинг
- или правиш XON / XOFF.

Дал съм достатъчно упътване мисля до тук - ако ти или твоята приятелка искате - можете да я направите. 20-тина реда ще са.



Тема Oftopicнови [re: Taнo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.06 13:51



Един ден се случи да се чукаме с една абсолютно непозната дама.
Годинките и не бяха никак малко.

Верно казват хората - дъртите се чукат като за последно. А аз имах 5 дни мускулна треска на цялата мускулатура около таза, кръста, бедрата.

Не че ще го направя пак ама не съжелявам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Помощ за програмка на C++нови [re: Pжeвckи]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.12.06 13:54



По скоро към 100 реда - ако ти правиш инициализацията на структурите.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: бaй xyй]  
АвторTaнo_2 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 14:37



Ало, Куре (или бай Хуй), ето и моето мнение по въпроса - Тано според моята гледна точка е прав, вашето отношение просто не е човешко. Не знам от какво сте се озлобили толкова, но отстрани погледнато бие на очи.

Аз не знам, но опитай се да направиш аналогия с някоя друга ситуация за тест на толерантността - идва при теб майка ти и ти разправя:
- Куре, можеш ли да ми настроиш каналите на телевизора, че аз не им разбирам на тия новите.

И тук си избираш между няколко варианта - искаш й пари, казваш й да си го направи сама, че на теб въобще не ти се занимава или я изчукваш (демек ти плаща в натура - хем няма да ти дава пари, хем ще й е по-приятно, нали).

Като се замислите малко и може да схванете колко сте се сдухали.

Иначе принципно прочетох й задачката на момичето, прецених, че мога да й помогна, но ще ми коства време (а пък си имах и бая работа) и се отказах въобще да пиша по темата. Тоест логиката е проста - когато нямаш нищо конкретно и креативно да кажеш, то по-добре да си замълчиш. За сметка на това обаче се оказва, че точно тези, които няма какво да кажат, надуват сирената до небето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.