Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: бaй xyй]  
Авторtano (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 10:45



Абе пич след като наричаш жените крокодили, ми е много интересно ти какъв красавец си... ?!



Човек не избира външния си вид. А след като си и програмист: ти една програма по интерфейса ли я оценяваш само?



Тема Re:нови [re: sulzichka]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 10:47



Смени си специалността или направо университета, все още не е късно.



Тема Re:нови [re: sulzichka]  
АвторExMEl (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 10:51



Я си признай, на никаква приятелка на помагаш, задачата е за теб?

Гаджето ти такова дърво ли е, че една задача не може да ти направи?

По мое време, гаджетата на моите колежки всичко правеха, че дори испитите им вземаха.



Тема Re:нови [re: tano]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 10:56



О, кой се е загрижил за нас. Ами я вземи направи секта, че да ни обясниш как да я докараме до някъде.



Тема Re:нови [re: tano]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 11:00



Ние сме толерантни, дори повече от колкото разни непознати заслужават. А толерантността е простичка:

- Искам да ми направиш това?

- ОК, извади си парите и започвам.

- Нямам пари.

- ОК, дай тогава в натура и без това чукането ще ти е кеф, а няма да е плащане.

- Ама аз такива неща не правя.

- ОК, щом не правиш, сядаш си на задника и си решаваш сама собствения проблем.



Тема Re:нови [re: tano]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 11:03



Грозник съм, позна, но това никога не ми е пречило.

Когато имам проблем си вядя пачката и всичко много бързо се решава, а не се правя на путка заспала по форумите ...



Тема Re:нови [re: бaй xyй]  
Автортaнo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 11:37



Тия изказвания ми напомнят времето когато бях на възраст между 16 и 22



Май е време ти да се събудиш!

Парите са необходими за много неща, но колкото и изтъркано да звучи, наистина не можеш да си купиш всичко!!!



Тема Re:нови [re: бaй xyй]  
АвторTaнo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 11:43




Да ... хвана ме. Наистина не мога да ти дам отговор на всички въпроси. Не искам да те уча какво да правиш, това всеки трябва сам да го реши за себе си. Но не мисля, че трябва да забравяме за елементарните етични норми.

Ако мене ме напсува някой тука, бих го приел за жаргон. Аз самия си позволявам такъв чечник сред близки. Но не мога да приема да се държите така с непознато момиче, наистина май попрекалявате. Замисли се сам!



Тема Re:нови [re: бaй xyй]  
АвторБaш Maйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 11:48



Материалист до мозъка на костите.Такова нещо като безплатен обяд няма, нали. Сега като влезем в EU ще станеме още по-големи материалисти.





Тема Re:нови [re: бaй xyй]  
АвторTaнo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 11:54



Ама на тебе наистина ли ще ти е кеф да чукаш непозната?
Сигурен ли си, че и на нея ще и е кеф?



Днес нещо съм на много сериозна вълна.

Аз също не бачкам без пари. Но все пак можехте да го обясните по-разбираемо това на заблуденото момиче. :)

Преди 10 години ме приеха случайно в ПУ специалност математика, на първото упражнение по Информатика1 не знаех как да си пусна компютъра. Някъде до 3 курс съм задавал глупави въпроси. Радвам се, че имаше кой да ми отговаря без да ме изкарва идиот.

Имаше колеги дето като ги питам за нещо дето не мога сам да направя в курсовата си работа ми искаха пари...

Е тия хора и до ден днешен не са ми симпатични...

Когато помагаш на някого не се ли чувстваш по-добре? Все пак можете да насочите момичето или най-малкото да му обясните, че това за което моли няма как да стане. Тя явно не може да прецени какво иска... Затова се обръща тук към вас.

Не искам да се изкарвам голям моралист... Но все пак, не така с лошото. Сами се сдухвате така.

Като си спомня, че преди няколко години не знаех как да си напиша автобиографията като хората и срам ме хваща. Един приятел дето работеше в САЩ ми писа няколко писма и ми помогна да си я направя...

Какво вие тука всичко сами ли сте научили. Е ако сте такива, еазбирам зашо реагирате така...

Е има и такива като мене дето не са родени научени...

Ако не съм подходящ за вашия форум ми кажете да престана да пиша в него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.