Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Компютърна графика, Изкуствен интелектнови  
АвторHyждaeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 00:03



Здравейте, драги колеги. Поради натовареният ми работен график пфффуууу... отвратително.
Ами просто от толкова много бачкане по фирмите май забравих че трябва да завърша. Търся човек който може да ми предаде срещу заплащане уроци по "Изкуствен Интелект" и "Компютърна Графика" във софийския университет. Цената е по договорка, пратете си GSM-a на emerald_dream@abv.bg аз ще се свържа с вас. Обявата е напълно реална, майтап няма.

Не съм сигурен, че съдържанието на поста е подходящо за този форум, но моля админ-а да не го трие.



Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелектнови [re: Hyждaeщ ce]  
АвторПpoфecop (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 09:02



Ти не си добре. Не знаеш ли че в университета се бутат пари. Вече ако искаш повече от тройка парите стават още повече.





Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелектнови [re: Hyждaeщ ce]  
Авторoффффф (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 23:26



Колега, защо не вземеш един курс по български?
extract: "във софийския"......
Кой те е учил бе, брат?
Пък и компютърна графика, изкуствен интелект....

Лоша работа настава....



Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелектнови [re: oффффф]  
Авторнyждaeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 21:54



Пич, ако бях толкова перфектен като теб, щях да помоля майка си да ми отвори вратата към балкона за да мога да метна през него.



Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелект [re: Hyждaeщ ce]  
Автор DonRumata ()
Публикувано10.12.06 20:43



Шашна ме. Какъв е проблемът да разбереш как протича изпита, да си изпросиш от (бивш) колега/колежка или от който и да било материалите, и да седнеш да почетеш няколко дни?
Като работещ студент трябва да ти е ясно как се учи за изпити без да си стъпвал на лекции преди това...

Happiness is a state of mind.


Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелектнови [re: Пpoфecop]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 12:58



Това пък за бутането на пари за първи път го чувам. Е, сигурно има такива случаи, защото насякъде има ама все пак това изказване е уникално тъпо. Винаги съм си мислела, че само комплексарите правят такива изказвания за кандидатстудентски изпити/универвситетски изпит. И аз съм била вътре в нещата и винаги съм получавала заслужена оценка (независимо каква) без да бутам пари. Може би само веднъж мисля, че съм била ощетявана щото преподавателят нещо не беше на кеф, но го приемам за изключение. Просто който иска да бута пари да бута ама който си знае не му е никъф проблема поне в СУ. Това от личен опит. Айде със здраве...:)



Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелектнови [re: az]  
АвторPaчo Koвaчa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 16:09



Това е едно от нещата, които повечето хора правят, но никой не си признава.



Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелектнови [re: Hyждaeщ ce]  
Авторkeлeш (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 20:48



всичко е математика баце, не задавай тъпи вапроси


Келеш





Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелектнови [re: Hyждaeщ ce]  
АвторRobins (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 17:54



Значи намира се един ден, един студент дето иска да си седне начетирибуквието и да научи нещо и изведнъж (почти) всички започват да му се подиграват и да му обясняват, че вместо да научи нещо (нали това е целта на университетите) му обяснават, че по-добре да си платял или да зазубрел изпитите от предните години.

Просто да се не начудиш.



Тема Re: Компютърна графика, Изкуствен интелектнови [re: Robins]  
Автор DonRumata ()
Публикувано13.12.06 21:14



Ако е искал да научи нещо смляно наготово, да е ходил на лекции. Всеки нормален студент, на които му се налага да работи, като дойде сесийката си снима записки от колежките или издирва каквито материали има, сяда си на буквите и с отпуска или без, почва да учи. Кво толкова се впрягаш не ми е ясно? Странното е, че програмист чака да му наобяснят нещата, вместо сам да се поразрови, за това трябва да се тюхкаш ама нейсе...

Happiness is a state of mind.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.