Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 18:35



Девойката е мениджър, но не на програмисти. Опитах се да я убедя защо няма да ръководи програмисти никога. Към края не е интересно, но реших и него да го публикувам.





Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано21.06.05 19:22



не си и обяснил основната причина защо не може да сменя хората по време на проект.

за разлика от носача и на най-квалифицирания програмист му трябва средно месец за да влезе в час с новата работа. ако срока ти е след две седмици нема начин да замениш някого просто ей така, каквито и да ги сере.



Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Dorian Gray (Crazy Dude)
Публикувано21.06.05 19:59



Много ги обичам тия дето ни мислят за говедари и се опитват да ни манипулират като работниците на път Е-79.

На момата и пожелавам някой път да стане шефка на програмисти и да види как е
Сигурен съм че няма да е най-добрата и работа.
Представям си да ме ръководи човек, който няма никаква представа за начина на работа във бранша.



Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторDood (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 21:34



Ммнезнам , на мен девойката ми направи добро впечатление като цяло.
Караш ме да се разходя до Банишора и да се запозная лично..



Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторqwert (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 21:41



Тази още мисли че всичко що лети се яде



Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Dood]  
АвторDood (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 21:49



Абе в Банишора успях да свърша работа.Не познавали Реконструктори но пък имали оферти за руснаци :


Много взеха да ме заливат с разни екзотични реклами и ваканционни оферти, та взех че си тръгнах.Успях обаче да изкопча малко информация за "Славянска". Бързам. Бате 'сайко' знае къде да търси бе еей..



Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Dood]  
АвторDood (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 22:09



Хмм, странно, и там нищо! Явно нещо съм се объркал...



Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Maтa Kocмaтa (избръсната)
Публикувано21.06.05 22:33



Абе пропуснал си да и зададеш най-важният(те) си въпроси ама айде, простено да ти е

Машина за отделяне на кожа и сланина от парени свине


Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано21.06.05 22:36



ами като я гледам девойката, по-скоро съм склонен да се съглася с нея, от колкото с теб. програмирането все повече прилича на останалите професии. разликата е количествена, а не качествена. просто толерансите са мнооого по-големи и това е, което тя не осъзнава.
в едно съм съгласен с теб - от нея мениджър на софтуерна фирма не става. поне не с тази нагласа - може би ако стане такава, ще се освята как стоят нещата в действителност



Тема Re: Интервю с кандидат-мениджър (полу-сериозно)нови [re: Dood]  
Автор дoн Пpacoнe (прасе в космоса)
Публикувано21.06.05 22:53



Девойката казва много верни неща, не знам какво толкова й се нахвърля народа. Всеки бранш е специфичен, софтуерният с нищо не е по-особен. Може да има някои, които не си държат на работното място, но с повечето хора не е така. Нито пък програмистите са толкова дефицитни, че всеки да ни търпи простотиите. Добри специалисти се намират трудно не само в програмирането, правил съм интервюта за дизайнери, предпечатари и журналисти - навсякъде е трудно, но неизвестно защо само програмистите страдат от заблудата, че са много специални.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.