Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: В същностнови [re: bira_more]  
Автор Dr. Mike ()
Публикувано10.01.05 14:11



Може и така да се каже. Аз цитирах една дефиниция, която четох в една книга. По-важното е, че не бива да се дели работата на "рутинна и тъпа" и "творческо-интелектуална" в зависимост от работното време. Освен това, трябва да се опитваме да разбираме другите и да правим взаимни компромиси. Докато продължаваме да воюваме помежду си и да се обиждаме затова че сме "поспаливи примадони" или "тъпи войници", или "гадни пушачи" няма да постигнем съществен прорес и все ще бъдем експлоатирани от "тъпите шефове", без значение дали са евреи, американци или българи.



Тема Re: Работното временови [re: Paдo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.01.05 14:14



Според мен добрите навици и организацията освобождават място за творчество и добри идеи, не го отнемат.

така е, стига да е в някакви граници...
съгласи се, че ще се сдухаш тотално и творчеството ти ще клони към нула, ако сутринта ти правят дребнави проблеми от сорта, че си дошъл в 9:02 вместо в 9:00, още повече ако ти режат и от заплататат за това...

Just a genius



Тема Ай колко си прав :)нови [re: Dr. Mike]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.01.05 14:15



Направо не е истина.
Щото между другото дрязгите бежду нас като бачкатори само са вода в мелницата не Шефа...

Bеer? Mоre?




Тема Или както му викат в медицинатанови [re: Blake]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.01.05 14:22



Дозата прави лекарството :))))

Bеer? Mоre?




Тема Re: Работното временови [re: Colombino]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано10.01.05 14:23



Ами "закъснявам" значи почти винаги след 9. Аз говорех за ПРЕДИ 9.





Тема Re: Работното временови [re: Blake]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 15:37



Еми на програмирането това ми е една от хубавите страни - има различни модели на работа - избираш което повече ти харесва.



Тема Re: Работното временови [re: Colombino]  
Автор ¤ Wolfheart ¤ (Day-dreamer)
Публикувано10.01.05 16:11



>> Карам такси като закъснявам...
Ехх, и аз да бях толкова комбинативен, да мога едновременно да работя, като таксиджия и програмист



Тема Re: Работното временови [re: expeler]  
Автор ¤ Wolfheart ¤ (Day-dreamer)
Публикувано10.01.05 16:12



Малко трудно ще стане това със шефа, защото аз съм единствения в офиса, който пие кафета. Иначе Douwe Egberts и аз го уважавам много



Тема Re: Работното временови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор ¤ Wolfheart ¤ (Day-dreamer)
Публикувано10.01.05 18:14



Ако минаваш през семинарията - тежко и горко със задръстванията
Но околовръстното също си е много натоварено.



Тема Re: Работното временови [re: Dr. Mike]  
Автор expeler (coder)
Публикувано11.01.05 01:10



"нито пък у чуждите (евреи, гърци, европейци и американци), защото те са дошли да ни експлоатират и ограбват."

Цялото ти мнение ми хареса, но накрая прощавай за израза просто се _изсра_. Аз пък си мислех, че са дошли да ни осигурят работа с по-поносимо заплащане! Че има експлоатация има, но тя не е предимно от чужденците и то не само в нашия бранш. Най-малко пък са ни виновни те! Къде има експлоатация там където има неквалифицираност и липса на култура, аре да си го признаем най-накрая. Стига с този мит за великя български програмист и тъпите западняци които не могат да му се опрат на малкия пръст но взимат много по-високи заплати.

Пример за това как се отразява присъствието на чужденците в сектора е SAP. Увеличава се търсенето на персонал, следва да се увеличи и заплащането. Прост пазарен принцип нали! Не се кефя на SAP нито на JAVA но фактите са си факти.

I wanna read interesting postingz



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.