Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема tova ne e na make, 0f4iнови [re: hahaha]  
Авторpelino (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 18:06



ti kat nema6 ponjatie ot dialekti - zemi ta mlykni



Тема Re: tova ne e na make, 0f4iнови [re: pelino]  
Авторcлaвчo (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 08:57



Е па не е лааса.
Я нема а ви разпраам кек формирах позиция за игра на тото, ама че ви каем оти човек требе а има некои саображения като Тодор Живков за некои взаиморегулярни зависимости. Я гледах гледах и у кратуната ми гръмна идея за гяволък. Турих гяволъко у действие и файдата се издруса като чувал с картофи из каруца на десен завой кога каруцата земе завойьо сос 65 км у час без лев капак. По миналио тираж некой изрева оти тиражо се бил отлагал оти снег е спрел ептем движаемоста и на каруци и на ора и на коли. Ако некой се е фанал да разсуждава точно у тоя момент това па кво означуа, че заключи оти, ако предишнио тираж ознаменувуа сходимост до 2 знака и разходимост до 4, то те сега па че има разходимост до 6 знака лааса. Оно снего не пада току тека, оно това влачи и смут и у тотото. Ако некой докачи гаусовото разпределение че му дое акъло у главата оти оно шава натам насам не току тека. Я улових миго не на изненадата а на провокацията на времето, абе на снего дека ни изшантосува и измаах не една а две петици лааса. Я се бех стегал за джакпото, та нейсе по-натам лааса че го плячкосам. Та я сакам да знам, некой програмист кат се земе предвид плътността на количеството акъл и, потоко на интензитето на невронните честотно модулирани сигнали сос синапсовите полеви атаки, не му ли идвало идея у кратуната за последователна интерполационноапроксамационна вариация на цикличните но не периодични изсирания на тототиражите от 6 от 49 лааса. Некой замислял ли се е оти тека шават стойностите на тегленията кат кога свинье вършеят у градина и ручат домати по свински , кат кога върне дож или па върне снег лааса. Аре да ви видим я програмисти, що за програмисти сте, маанете това емитиране на заетост пред компутрите а се турете у ръце и измаайте по една шестица. Че повервам че некой от вазе е програмист ако се пофали че чрез компуторо е плячкосал джакпото. Нали ревете че у България програмистите не зимат пари, те сега за джакпото моете да земете лааса.



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
Авторnqkoy si (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 23:19



Батка не ма кефи мноо тези постове, ама ти ме кефиш не щот си постнал тука, а щот имаш подход и знания, дето са направо завидни. Широко гледаш и хубаво размесваш понятията.
Успех, дано се занимаваш с нещо смислено..



Тема Re: Ceлянин-доказан вече селяниннови [re: cлaвчo]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано30.03.05 13:28



Правилно ли разбирам, че според теб се фалшифицират изтеглените числа според пуснатите в съответния тираж фишове, и ти си го разбрал това от някаква математическа обработка на изтеглените числа?

Кажи нещо повече, по възможност с конкретни данни. А, и поклон пред езиковото майсторство :)

знаеш ли го?

За който иска сам да пробва, ей ги тука всички тегления:


Портал за почитателите на Толкин - връзки и новини


Тема Топкинови [re: Mopдpeд]  
АвторGarbage container (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 17:49



Тези статистики имат смисъл ако са използвани едни и същи топки.
Има много по приятни начини да си губя времето



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано30.03.05 17:59



Че има далавера има, но далаверата не е в смятането. Какво става ако тези от тотото попълнят фишовете след тегленето?

Мноо луд пич!


Тема Re: tova ne e na make, 0f4iнови [re: cлaвчo]  
Автордивa ceянka (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 20:06



Мааре славчо,язе сом ти измислила къ да си опрайш стоката дека гя имаш! Мое и без програмаа прайш! Ако сакаш мое да изколеш сичко и да го турнеш о фризеро и там ке замразне. И ем ше си имаш за зимаска,ем ше си ги глеаш секи ден и они сами ше са ранат там. оно мое да ин ги туриш грах,леща,боб,моркове,домате,крастовици...абе кво са сетиш и они ше си порупват когика си сакат и тебе нема та ебе къ са ги раниш.
другото решение е а туриш сичко у компютеро и да си ги раниш секи ден само с мишкята ти!
баце,са сеа тва ми доде на акъла,после ке ти кажем оче



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
АвторSimply (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 18:46



Nqkoi moje li da mi napishe zadacha na Visual Prolog , na tema:"Obhojdane na dyrvo v shirina?"Speshno mi trqbva, molq pomognete????!!!!!????



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: Simply]  
Авторpepp (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 19:01



бате от дека я извади таз тема из преизподнята ва



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: Simply]  
Автор void* (психопат)
Публикувано22.04.05 19:31



ей това се вика да се изсереш на метеното!

unsigned



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.