Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМА  
Авторcлaвчo (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 22:09



Я сакам да знам мое ли да се напише програма дека, сабале да ме сабуди у 7 часо, да ме нарани да ме изчишка, изака, после да ме наруча убаво та да деяним цел ден. После като сам наручан програмата да напои говедата дека гледам за млеко они са у кошарата. Май требе и цикъл да се тури оти иам и свинье, програмата да ги нарани с леп я зиам църн типов, послека програмата да изкара овците да ги напасе додека я щрапам връз клавиатурата и емитирам дейност ама нали сам гявол и они шефовете не моат а разберат кво чиним я цел ден пред компуторо. После програма, незнам май масив требе да нарани кокошките, в моменто кога програмата праи тека да се ранат кокошките па с църн леп на свиньето да се изринат лайната, а па в моменто кога програмата праи тека че говедата да се измозат я да посегам кам дисайгите сос сиреньето и лебо да отфаждам у офисо та да емитирам дейност и точно кога си обувам опинците програмата вече да извести че сичката стока е наранена та я да отфаждам с кеф на работа. Кой ми напише такава програма веднага му давам 5000 лева едно говедо опечено, 3-4 овци на чорба, 6 свинье турени у буркани за зимаска и осум кокошки с дваесе и осум яйца. И накраю ако мое да се напише такава програма да ми се обясни алгоритамо а ако не мое да ми се обясни оти не мое.



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
Автор karasko (минаващ)
Публикувано07.12.04 23:33



Пич си



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
Автор Гypy (бенгбъс драйвър)
Публикувано08.12.04 00:25



Откъде взимаш _ТОЗИ_ кокаин? Прати бележка, интересувам се сериозно.

--
Sometimes the sole purpose of your life is to serve as a warning to others.


Тема моженови [re: cлaвчo]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано08.12.04 02:47



ти или някой друг изчуква жена ти и след 9 месеца програмата ще е готова

най- съвременен хардуер и софтуер:
- високо паралелна обработка на информацията
- невронни мрежи
- самообучаваща се
- автономно захранване
- много други екстри

са, понеже това е самообучаваща се програма, след като се пусне, трябва да се отдели известно време за обучение, някъде към 20 години, ама това е бял кахър



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 11:28



"додека я щрапам връз клавиатурата и емитирам дейност ама нали сам гявол и они шефовете не моат а разберат кво чиним я цел ден пред компуторо"

Супер яко :))



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: Paдo]  
Авторcлaвчo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 14:21



Я сам замислил да нафърлим педесе и осум реда на джава е нали требе да е интелигентна програмата, па послека да я деформирам на си плус за оригиналност и сетне да я изсерем на перл, па оти и да не я омажем с асемблерски директиви и паскалски процедури та да дръпнеме един компилаж на форт, е нема да сакам сега па специални условия и техники демек роботи и тем подобни екстри. Дома иам работилница и че сглобим една лостова система от гърбици и лостови меанизми, това мое да го напраим и без фортран. Опиням ръждива тел с коефициент на ръждивост зададен в масив от четиресе и осум реда и ен стълба, ен оти ми требе ръждивостта да осцилира с честотата на промяна на времето у нас до кошарата. У кочината ще турим един лост напреко на вратата вързан на шарнири тип плъзгачи дека са зафанати за покриво на последната под наклон аркустангенс от осумдесе и три ама така че тело дека иде от кошарата до кочината да се префърля посредством макара с радиус един цол и да опинья шарнирите точно кога кокошиньяко се сабуди и петело почне да зяе-кукурига де. Един акустичен датчик че улови петеловото врещенье и че включи един вибратор дека ще се разтресе и че почне да опинья тело дека иде от кошарата. Сички тия включваници че се командват нали се разбрааме от компилирана програма на форт дека шлека постоянно кога петело че вресне с посредник акустичен превключвател турен у кокошиньяко. Значи първо кокошките, после говедата у кошарата, следват свиньето от кочината са задействани, овците че се задействат след тръгването на тая животинска маса в галоп. Програмата тека е изделяна че постредством тензодатчик дека е уловил тропото да включи едно реле което па натиска резето на овчарнико. Интелигентно нали. Програмата тека сам я избичил, че тензодатчико ловейки звук 769 херца и 345 децибела боботенье на копита да задейства релето 3,732 секунди след това. Тове е съобразено с факто оти животинскио строй да се отдалечи на 7,9 метра от овчарнико, еми нали ако се заварат на едно место с начална скорост 39 км/ч и говеда и свинье и кокошки па и овци оно ще стане погром, сичко на куп говеда, овци, кокошки. Те тука се замислих дали па да не измаам една подпрограма реално време дека шлека и компюторо дали нема а зацепи я спре ток я нещо друго. Та вие кво мислите. Не ме глеайте менека че бичим по селски та я иам осум виши и осумте сам впрегнал в глеане на говеда, овци, свинье, кокошки, в последно време и зайци, кози, щрауси и пуяци. За секо животно действа по едно вишо. Па и послека секо животно дека сом глеал тека усърдно че се отблагодари, зимаска че има кво аручам па не само я, и целата каща. Значи Бай Гуру извинителна бележка че ти дам оти я кокаин, кафе и тем подобни опиати не зиам. Я мое цел ден и цела нощ да щрапам връз клавиатурата на компуторо ама нали я знам кво чиним. Та ти как мислиш на работата сам на компутор последно производство, я тека сом се роботизирал и усоворшенствувал оти щрап, щрап, щрап, щрак-глеам шефо дое и глеа преходи от едно место на друго, па записи у регистри, влаченье от них у акумулаторите, па после у стековете, он дума абе я акумолаторо май се прехендри и требе ако иаш време кога измааш програмата да го скиаш. А я, добре шефе че го скиам ако е тека как думаш, че не носи ток а носи само псуванье и бутанье на кола дири сол и сода бикарбонат за леп и едно шише оцет, че го промиеме, он че се изкашля и че влезне у час, има рецепта по програма не на джава де, ни па на си, се чини тоя процес, а он се звери и ока абе то това програмирането е било сложна работа. Как мислиш, ората около менека кога нема кво а праат или бичат карти, други па се надпреварват в разпраане на вицове и ровенье у интернет да се наттъкнат на некоя щуротия, а я маам програми, праим изчисления, решаам диференциални уравнения, сметам кат на пръсти интеграли с резидууми, е ровем у интернет като петел на бунище ама за програми и научни новости а не за игри как некои. Та как мислиш че нема баш я да се отракам тека, че квато и програма да ми дое отръки я сглобвам от коя област ще да е, с мисленье и работенье без и една чаша кафе ни па ракия и вино е тека енергията излази отменека и я творим а не маам карти.



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
Авторethernall (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 17:30



Ееее бае джелезен си:)



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 08:58



абе ти маке...я се научи първо да говориш на родния си език БЪЛГАРСКИ и тогава си ги съченявай тези простотии...или не имам по добър съвет...
я ходи да си пасеш овцете, да си ринеш лайната на прасетата и да си доиш кравите и без това не ти се отдава да мислиш и пишеш много



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
Автор SoulDeaD (no comment)
Публикувано13.12.04 14:41



лел баце ка не те домързе да измишльотиш току лайна па и да ги изографисаш



Тема Re: МОЕ ЛИ ДА СЕ НАПИШЕ ТАКАВА ПРОГРАМАнови [re: cлaвчo]  
АвторHилюфep (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 20:21



Не мое!!! Оти си див на петей!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.