Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 21.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема JAVA SUXнови  
Автормpaзя йaжa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 16:50



тва е най-мъртво родената технология.. и всички опити за командно дишане са обречени на провал...

аман от сървлети, аплети, струтзове и апаши....
някои пише ли още аплети, а ?



Тема Re: JAVA SUXнови [re: мpaзя йaжa]  
Автор Duncan Griffin (Потребител)
Публикувано28.09.04 16:56



Kakto kajesh pich. Java sux - Java sux. Men mi e vse taq. Pisha za kvoto plashtat - i appleti, i servleti, che daje i vyrhu struts pisha. Ako trqbva i .properties files shte pisha samo, vajnoto e da plashtat.

Ama vij pyrvo malko svqt (primerno popishi malko na ABAP), togava da vidish ko znachi nqkoi ezik da SUX.

Мечтата е мисъл, мисълта е идея, всяка идея се реализира. Аз не мечтая, а реализирам идеите си.


Тема Re: JAVA SUXнови [re: мpaзя йaжa]  
Автор Johny Cage (biting dog)
Публикувано28.09.04 17:27



на калпава ракета, космосът и е крив

Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: JAVA SUXнови [re: мpaзя йaжa]  
Автор Гypy (бенгбъс драйвър)
Публикувано28.09.04 17:53



Хаха... уеб хави на Джава... горкия - съчувствам ти. Знаеш ли - има лек. Хвани примерно някакъв мега по-голям шит от това, примерно ColdFusion и после като се върнеш на Джава мое да ти е по-добре. Като те ебат в гъза три дена после боцкането с игла става приятно.

Недей в никакъв случай да гледаш какво става в АСП.НЕТ щото като видиш после ще плачеш горко като знаеш как това дето го правиш на великите Джава фреймуърс с 1,000,000 реда код става със 100 в .НЕТ.

Айде ще бъда конструктивен - един пич от Джава средите е малко по-умен и е написал горе долу какво трябва да се ползва в Джава света и какво не (хинт: Струтс не трбява да се ползва) - ето линк:

http://www.jroller.com/page/fate/20040923#good_vs_evil

--
Sometimes the sole purpose of your life is to serve as a warning to others.


Тема Re: JAVA SUXнови [re: Гypy]  
Автор Questor (работник)
Публикувано28.09.04 18:11



Ами той струтс е измислен от някакво хлапе до колкото знам.

(Тия които ще ме награкат, че и хлапета могат да измислят хубави неща, да си спестят коментарите )

Сигнатура!


Тема Re: JAVA SUXнови [re: Duncan Griffin]  
Автор LukavBlaginar (новак)
Публикувано28.09.04 19:21



Az ne sum fen na java - imam malko opit - no ne sum na vutre v neshtata - s tova s koeto obache sum se zanimaval - Java - ta ne me e grabnala.
No ti si prav che vsichki rabotim za pari - i shte pishem na kakvoto se iziskva - stiga da se plashta. Taka che e tupo da se kazva tova e kofti tehnologia - onova e po dobra - bachkame - i t'va e - kato (ako) se zamogneme shte si pisheme neshta deto nas si ni kefiat. E ima i drug variant - da pisheme neshta deto si ni kefiat po nachin deto si ni kefi - i posle da prodavame produkta - ama mai ne sa mnogo fenovete deto shte riskuvat da napraviat takova neshto - ta tui to :)



Тема Re: JAVA SUXнови [re: Questor]  
Авторпyбep (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 21:57



То и този фен, който нещо не храносмила джавата, май просто не е дорасъл до нея.



Тема Re: JAVA SUXнови [re: Гypy]  
Автор bbwolf (blah blah)
Публикувано28.09.04 22:25



нали и тоя линк е някво доказателство за думите ти
все едно:http://www.google.com/search?hl=en&lr=&ie=UTF-8&q=%22why+microsoft+sux%22&btnG=Search
и кво?
+ тва боцкането с игли може и да е приятно:)
джава също
бтв знаеш ли ква е разликата между сън и майкрософт?
сън печелят милиарди БЕЗ да рекламират продуктите си
;)
баси а не искам да става флейм

Who controls the past now controls the future,who controls the present now controls the past.


Тема Re: JAVA SUXнови [re: мpaзя йaжa]  
Автор Poзeнkpaнц (PhD)
Публикувано29.09.04 00:02



аман от сървлети, аплети, струтзове и апаши....
някои пише ли още аплети, а ?


Да. И на всичкото отгоре изкарват добри пари от това. Сигурен съм, че това е което ти търсиш.
И на всичкото отгоре го правят с удоволствие - това е, за което на мен ми плащат.



Тема Re: JAVA SUX [re: Гypy]  
Автор Poзeнkpaнц (PhD)
Публикувано29.09.04 00:21



Демонстрираш забележителна глупост, като се изказваш по теми, които видно не разбираш (не само в тая тема). Фактът, че не оценяваш приноса на Java за появата на .NET е достатъчно красноречив. Аз, за разлика от теб, съм писал и на двете и имам моралното право да давам оценки, но няма да го направя, защото ти не си част от аудиторията, която си струва усилието.

Ще ти го кажа в твоя стил, за да ме разбереш. Това че ти е малка пишката, не значи че секса не може да бъде приятен и удовлетворителен. Значи единствено, че ти толкова си можеш.

Между другото, вземи погледни

и и виж колко обяви има за Java и колко за .NET. Излиза, че хората все пак обичат секса, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.