Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: а триглави лами има ли?нови [re: voyager]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 13:14



Просто не знаеш колко си прав!

А има и по-лошо - селяните да станат програмисти ! Така и така сме им дошли на крака, те да не са по-глупави от "ония с кумпутрите и големите заплати"? (То не че сега положението в София е различно, ама ...)



Тема Re: а триглави лами има ли?нови [re: voyager]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано03.09.04 13:17



Е, в първия момент тенденцията ще е такава, предполагам, но все пак в района населението едва ли ще нарастне с повече от 10000 човека, което, равномерно разпределено по периметър от 20-30 км означава слабо повишаване на концентрацията. Ще започнат процеси на конкуренция - все пак по-добре нещо малко, отколкото нищо.





Тема Re: Тая работа нема да станенови [re: Lupi]  
АвторZakachko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 14:58



Хохохооооо, кои са тез със 7-те месеца и 10-те заплати LOL
Сигурно като ги питаш що баш 10 ти казват "За обучението"



Тема Re: Боооооооже опази...............нови [re: Б.K.]  
АвторSony (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 14:28



Ами аз да питам защо и ти не си заминал, не вярвам да е от патриотизъм.
Защо, патриотизма лошо нещо ли е?




Тема Re: Само, че...................нови [re: Б.K.]  
АвторSony (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 14:51



Преди това трябва да регистрираш фирма, да си КУПИШ софт и да не продължавам да изреждам. И не на последно място и да можеш да ПРОДАДЕШ това което си произвел. Когато си на заплата, струваш точно толкова колкото ти дадът. Точно <<<Такива са реалностите на глобализацията и пазарната икономика>>> и ако ги знаеше сигурно по-добре щеше да си ПРОДАВАШ поне труда.

Много добре те разбирам, защото предполагам че си мениджър/шеф. И вие сте хора и трябва да печелите нещо.

Аз си продавам труда добре, но съжалявам за тези които работят за 300 лева и едвам свързват двата края.



Тема Прав си, шеф съм, но не на програмистинови [re: Sony]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 16:01



... А на шивачки. Общото е, че и пред мен и пред вашите шефове стоят едни и същи проблеми. Най-лошото/за вас/ е, че моите шивачки са много по-интелигентни от повечето то изказващите се тук. Жалко за потрошените пари и труд на мама и тати.

Тук ще ти отговоря и защо не заминавам: Имам роднини които са заминали, едните 62-ра година като тинеиджари в Торонто, сега пенсионер с 3000$ пенсия, а другите 97-ма година в Атланта, със зелена карта. Аз им дадох пари на заем за пътни, а от 2 год. са новодомци в двуетажна еднофамилна къщичка /изплатена/, но само аз мога да ги разбера как се заработват тези пари. И като си дойдат да си видят родата само аз не им искам да ми помогнат за Щатите или Канада, щото всички мисля, че навън парите, не броени ги дават.



Тема Re: Прав си, шеф съм, но не на програмистинови [re: Б.K.]  
Автордa, бe, дa (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 16:49



Най-лошото/за вас/ е, че моите шивачки са много по-интелигентни от повечето то изказващите се тук. Жалко за потрошените пари и труд на мама и тати.

Как ли пък не! Как ги преценяваш, че са по-интелигентни? Но това, че не ти възразяват или още по-добре, че си мълчат? Или че дори и не смеят да си помислят за профсъюз?

Иначе приличаш на някои наши шефове - също като тях се опитваш да ни манипулираш и заблуждаваш. Само че май не става - вероятно не сме достатъчно интелигентни, за да ти повярваме.



Тема Re: Прав си, шеф съм, но не на програмистинови [re: Б.K.]  
Автор Дeшeв (Муслон)
Публикувано04.09.04 17:28



В отговор на:

Жалко за потрошените пари и труд на мама и тати.




Ахъм. Трябва ли да обиждаме всички за сметка на мамините синчета?

--
Екстремно програмиране на български.


Тема Re: Прав си, шеф съм, но не на програмистинови [re: Б.K.]  
АвторГypy (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 18:17



>>Най-лошото/за вас/ е, че моите шивачки са много по-интелигентни от >>повечето то изказващите се тук

Ти, като един от посетителите на този форум, очевидно се изключваш от тази статистика (която само ти си знаеш откъде я имаш). Аз лично обаче виждам доста по-умни постове от твоите. А постовете на шивачките ти никъде не ги виждам - предполагам "повечето" от тях не знаят какво е интернет и "повечето" от тях предпочитат да дадат 15 лева за кабелната щото там има 5 чалга канала, а на за Интернет?

>>Общото е, че и пред мен и пред вашите шефове стоят едни и същи >>проблеми.

Не се ласкай сам. Честно казано с този лаф "моите" шивачки изглеждаш като селски "бос" в махалата на Етрополе с 6 "негови" шивачки, отколкото като сериозен човек.



Тема Re: Как си преебаваме другарчетатанови [re: aз]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 02:45



"за една и съща работа получаваме различни заплати"
Интересно как определяш това "една и съща работа" - по какви критерии преценяш, че твойта работа е точно като работата на друг, дето взема повече пари от теб?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.