Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: пълни неграмотницинови [re: pacoв пpъч]  
Автор Colombino (работен)
Публикувано15.03.07 23:46



Че акъла ти е колкото на уфтсъ е очевидно, ма що си мислиш, че си расова уфтсъ не става ясно.

Ей, дебил, отговаряш на постинг от времето дето не е било още ясно как се пише жисием.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема И ти си неграмотник.нови [re: Colombino]  
Авторpacoв пpъч (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 08:20



Аз съм пръч. Овца си ти. Това че се мислиш за програмист не те извинява да не знаеш разликата.



Тема Re: И ти си неграмотник.нови [re: pacoв пpъч]  
Автор Colombino (работен)
Публикувано16.03.07 08:47



Кой за квото учил ...

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: знамнови [re: pagan]  
Авторнямaзнaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 22:02



Така и така се повдигна темата за Булурк, да споделя спомени от краткия си досег с тях.

1. Лъжат - публикуват убявите си като посредник, който не взема нищо от кандидата. На практика, искат от теб да подпишеш едногодишен договор, че ако ти намерят работа, трябва да им дадеш процент от първата ти заплата.

2. Силно неориентирани са - обикновено не знаят какви хора да търсят и какво да изиксват от тях. Личи си и по обявите им - лош английски, празни приказки - личи си и при прекия контакт с тях.

3. Обикновено работят с малки фирмички, които са решили да си спестят усилията по подбирането на хора. Подобни фирмички рядко си струва да се занимава с тях човек ...

Всеки сам си преценява. Нормален човек не се нуждае от посредник за да си намери свястна работа.



Тема Re: знамнови [re: нямaзнaчeниe]  
АвторCSKA (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 17:04



Abe pi4, imam edin friend nqkakav tam sas zaplati TRS li ko be6e se zanimava - ta ot nego znam 4e predi moje6e da se zimat kinti, ama ot 01.2006 mai be6e - nqkade tam, nikakvi agencii kakvi li da sa nqmat pravo zimat kinti. Needei goori taka - ako si hofdil predi moje, ama sega nqmat pravo-daje ako hodite nqkade drygade pi4ove da znaite 4e ne se zimat kinti.

a za malki firmi, znam li az s koi rabotqt ama sum admin i znam 4e mai ba4kaha s HP i tam drygi ..
E ne znaqt girletata ko da tarsqt baaah ama ako znaeha- 6teha ni zemat hlqba be eii, to pa ne moje vseki vsi4ko da znae osobenno kvi sme si (baa kat se setq kak se sabirame s averite i porkame biri..)

Ade pi4ove sas zdrave begam da rootna edna dve biri

, savetvam vi i vas kat gi liubite tez devoiki ot tazi firma pa izvedete gi na bira ako ne gi liubite pa nameret si takiva za vas i pa piite bira

Begamm 4e ma 4eka taifata



Тема Re: Народен съд за батКолю !!!нови [re: Radi - Bulwork]  
АвторRiboka (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:45



Az Sum Tvoia Chovek, Stiga Da Mojesh Da Si Go Pozvolish ! :)



Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: pagan]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 09:39



Аз съм силно потресена от липсата на компетентност и професионализъм от страна на въпросната фирма. Ходих на интервю там преди нияколко седмици. Засякох девойката с коята имах среща да пуши цигари на стълбището. След като се наложи да повися с нея на м/уетажното пространство докато си изпуши фаса, влязохме в офиса. Мястото беше тясно и не уютно и го наричам офис условно. Дадоха ми да попълвам въпросник с въпроси copy-paste-нати от наръчника за начинаещия HR + няколко въпросчета за iq , но от тези най-простичките. След това започна самото интервю. Особено скучно протече тъй като задаваните ми въпроси бяха ред по ред от CV-то ми. След което девойката каза на английски въпреки че все едно ми говореше на български с английски думи - Tell me smt about yourself..... . След като и казах some things about myself , девойката възкликна "Ама вие има отличен английски , защо сте написали в CV-to.... fluent ???!!!!" Оказа се че местата за които кандидатсвах съвсем не бяха това за което се представяха. На тръгване обещах да информирам девойката в случай че си намеря работа , тъй като и бях казала че ходя и самостоятелно на интервюта и последните са минали много добре. Тя от своя страна ми обеща че цялото мое кандидатсване и тнт е конфиденцялна иформация. На другия ден и се обадих да и кажа че съм подписала договор и на този етап техните услуги не са ми необходими. А няколко дни по-късно всички във фирмата в която работех знаеха къде ще почвам работа и дори каква, и цялата информация не идваше от мен.......
Оказа се че колега познава някой си в Bulwork.
Ами мисля че това дава ясна представа за фирмата, така че ако някой е решил да си търси работа чрез тях, нека пак си помисли , със сигурност сам ще се справи по-добре :-) иии Успех !



Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: Cтeлa]  
АвторObi Uan (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 09:54



Нищо ново под слънцето.
Всички ги знаят какви са. Само ти не ги знаеш.



Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: Cтeлa]  
Автор MaтaKocмaтa (космат маймун)
Публикувано09.05.07 10:26



Уляляляляляяяя девойката Ракийчицева:





Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: MaтaKocмaтa]  
Автор Tony Stewart (2x Champ)
Публикувано09.05.07 18:32



ебаси, щях да се задавя с бирата си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.