Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Какво е да работиш в Emness Technologyнови  
Авторxexexe (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 09:38



Ако си работил за Емнес, вече знаеш , ако не си - тогава чуй моя съвет, БЯГАЙ, БЯГАЙ, и пак БЯГАЙ от фирми като тази, нейната идеология е "КАК ДА ГО НАЧУКАМЕ НА СЛУЖИТЕЛЯ" , ако си мислиш че си много печен и не можеш да бъдеш прецакан опитай, премери си силите с тези гадове, но бъди готов да го отнесеш ГОЛЯМ!



Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: xexexe]  
АвторSomeone (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 09:40



Питайте Косьо за повече подробности по въпроса



Тема Забравихнови [re: Someone]  
АвторSomeone (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 09:44



за контакти с Косьо :
ICQ : 22197875
Email : kkupenov@hotmail.com

попитайте за да разберете истината за семейство Насеви !!!



Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: Someone]  
Авторxexexe (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 09:46



Косьо, е грешка на майката природа. Ама и той яде големия, и на него му биха дузпата!



Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: xexexe]  
АвторЛъчo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 09:46



На тебе ти се случи! а :)
и КАК беше ?



Тема Re: Какво е да работиш в Emness Technologyнови [re: Лъчo]  
Авторxexexe (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 09:51



Какво да ти кажа, голям зор, много работа, и точно когато си мислиш че работата върви добре, и си се сработил с колегите, и екипа се е напаснал. Бум, шут в дупето!!! И не очаквай да си видиш последната заплата.



Тема Най-после една хубава тема!нови [re: xexexe]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано18.12.02 10:03



Ха така, да нема галене - да им се понесе славата на подобни фирми!
Не ги познавам тези (Emness), ама може ли някой от бившите или
настоящи работници там, да разкаже "ефектна и забавна"
история от трудовото ежедневие там? Не държа на конкретни имена. Мерси.

Пиркс



Тема Re: Най-после една хубава тема!нови [re: pyrx]  
АвторBaл (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 10:18



Искате пример, Ето един:

Пристигат баба Насев и бат Косьо, в офиса ... и кво изненада "Поради преструкториране на фирмата" - шут на екипа, на улицата, и ако за някои имаше предизвестие за другите - "От утре не сте на работа!".

Сега трагикомичното:

По този случай баба Насев ни предлага да ходим да си направим банкет, послучай УВОЛДЖАКА, да хапнем да пийнем все работи в този дух. Аз и колегите сме оклюмали, баси уволнение - като гръм от ясно небе. Обаче на баба Насев и се порка, и пак "Айде да отидем да се почертим!!!" и така още три четири пъти.



Тема Re: Най-после една хубава тема!нови [re: Baл]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано18.12.02 13:48



И какво - почерпихте ли се?

Аз имах аналогичен случай преди няколко години с почерпване по случай "уволнявката". Е, не беше толкова внезапна като вашата, ама пак си беше неприятно - 1 месец предизвестие. И шефът като каза: "Ще го полеем за моя сметка!" и ние: "ОК". Отидохме в хубава кръчма (няма да кажа коя, да не се сметне за реклама) и като почнаха едни поръчки- 12-годишни Чиваси, маркови ракии, завързанки мезенца, обилна вечеря, отлежали винца, тежки десерти и пр. Като доде накрая сметката и шефът пребледня като мъртвец, после позеленя и прати секлецарката до офиса за още "боеприпаси", че немаше в джоба си толкова да плати.

Пиркс



Тема Re: Най-после една хубава тема!нови [re: pyrx]  
Авторhoopla (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 15:50



Е, аз не съм работил там, но кандидатствах за работа. Минах техническо интервю, одобриха ме, но шефката я нямаше, та се наложи да ходя пак.

Проведохме един дълъг разговор колко са велики те, колко много фирми са създали, дали умея да работя в екип, дали обичам майка си и пр. Накрая стигнахме до въпроса колко пари очаквам да получавам. След като отговорих, температурата в стаята падна с десет градуса. Учтиво се сбогуваха с мен и изразиха огромното си съжаление, че няма да можем да работим заедно.

Колко поисках? 1100 лв. чисти. Може да са много, не знам, но не излязоха с контрапредложение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.