Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: НАЙ-СЕТНЕ РАЗПЛАТА!нови [re: XEXEXE]  
Авторxexexe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 17:27



Яко,
тия са пичовете от Пловдив явно, страшно съм накефен от новината тъкмо се чудех дали и аз да не заведа едно дело, за да си поискам обезщетението!

Супер, на Насеви ще им пипари под гъзовете! Само така пичове, бой до дупка!
Там в кесията най ги боли като ги удариш! Само така. И аз ще ви последвам примера!



Тема Тука един питаше дали е морално...нови [re: xexexe]  
Авторxa-тaka (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 17:05



Морално ли е, да излизат с предложение, да платят половината от дължимите суми, след като вече са загубили две дела, и нямат никакъв шанс да спечелят, защото са нарушили изричен текс от закона? Или може би за тях законите не важат?
Морално ли е, да се жалват че по Интернет се разпространява "невярна" информация за тях, след като поне 30 човека могат да свидетелстват за това което се разпространява?



Тема Re: Тука един питаше дали е морално...нови [re: xa-тaka]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 17:53



начукайте им го докато спрат да мърдат - те и от НОИ много обичат софтуерните фирми - не е зле и тях да замесите



Тема Re: Тука един питаше дали е морално...нови [re: дpyr]  
АвторBig Dick (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 14:33



Тия си мислят че могат да си разиграват коня, както си искат!
Не са познали, или поне са настъпили не когото трябва.
Тази "жална" фирма, по никои параграф не е изрядна, нито целия софтуер им е легален, нито към НОИ са коректни( не плащат социални осигуровки на жени излезли в майчинство), нарушават един куп закони както си искат.
Мъка ми е, като дойде Видьов ден! Тая ЖАЛНА фирма ще и се разплаче майката.
А на клана Насеви, ще им се разплаче фамилията до 9 коляно.
Аиде, до Видьов ден!



Тема Тука има много заблудени "хорица"...нови [re: xexexe]  
АвторOz (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 15:10



Един от тези тъпанари, пита морално ли е да искаш обезщетение след като не си донесъл и стотинка печалба за фирмата.

Да го духаш бе тъпан, моя работа ли е печалбата на фирмата?
Моята работа е да изпълнявам това, което ми възложат, да го свърша качествено и в срок!
Боли ме хуя, дали носи печалба или не, това не го решавам аз, не аз съм стратега във фирмата, за тази работа си има хора и им се плаща за това!

Относно обезщетенията, щом ми се полага по закон, значи е и морално и законно. И ще направя всичко възможно да си го получа.

Относно какво сме донесли на фирмата, този договор за партньорство с IBM, как го подписаха? Като не ти е ясна ситуацията, поне си мълчи!



Тема Ееее. стига грубости!нови [re: Oz]  
Автор Colombino (Компетент)
Публикувано04.03.03 10:23



По принцип си прав, но си много циничен.


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Just for the recordнови [re: xexexe]  
Автор Colombino (Компетент)
Публикувано04.03.03 10:23



100


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Тука има много заблудени "хорица"...нови [re: Oz]  
АвторZABLUDENlA (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 08:52



a be tia virtualnata mashina ako beshe mnogo hubava niamashe da ni
uvolniat da ti eba maikata.



Тема Относно виртуалната машина!нови [re: ZABLUDENlA]  
АвторOpиeнтиpaн (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 11:38



Абе като не знаеш, що се обаждаш, поне мълчи и не се излагай!

За една година, направихме виртуална машина, която се изравняваше по показатели с J9 на IBM и с JDK-то на SUN без JIT.
Като казвам, изравнени показатели имам предвид, че ни биеха само по един два показателя, на всички останали показатели ни "дишаха праха", и това не само по наши тестове, а по benchmark на техните виртуални машини.
Вярно че нашата няма AWT подръжка, ама трябваше само още месец, месец и половина за да подкараме AWT през JNI.

Преди изложението на CEBIT, от Емнес се насраха да искат графики и резултати , та да покажат че имат конкурентна виртуална машина нищо че екипа беше приватизиран заедно с продукта от ProSyst за мизерна сума!

И как според теб IBM са се съгласили да дадът на Емнес да използват тяхната виртуална машина в продуктите си, безплатно че и договор за партньорство са подписали?

За това, че ни уволниха причината е че Насев, го съдят в Германия, и за да прикрие следите за това как ни е "ЗАКУПИЛ", освен това той вече имаше договор с IBM и нашата виртуална машина си изпълни задачата в неговите планове.

Дълго време Дядо Насев, обеждаваше акционерите и ръководството на ПроСист, че не им трябва виртуална машина, че това е инвестиция която не си заслужава, че имат стратегически партньорства които ще загубят ако излезат с продукт, който конкурира продукт на стратегическите партьори.

И понеже виртуалната машина беше безполезна, дядо Насев реши да я "ПРИВАТИЗИРА" , под масата естествено заедно с екипа. Обаче някои хора в Германия се усетиха макар и късно и започна съдебно дело.

Това е истината, затова ни уволниха!

За справка ще кажа че IBM разработват тяхната виртуална машина 10-тина години, оставям да вас които четете форума да решите, дали нашата виртуална машина е била добра или не!



Тема Re: Относно виртуалната машина!нови [re: Opиeнтиpaн]  
Авторocвeтeн (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 14:23



Beavis: cool, cool ...
Butthead: hot, hot...





Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.