Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Тема Някой скоро поръчвал ли е книги от Amazonнови  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 14:39



На 26 март поръчах книга от Amazon с :
Expedited International Shipping
5 to 10 Business Days
Още след поръчката тия тарикати изписаха, че ще пристигне не след 10дни както е написано (което до 4 април) ами до 15 дни (4-9 април).
Сами разбирате, че щом ви пиша тези неща книгата още не е пристигнала (вече 17-ти ден) и искам да питам да чакам ли още или да я отписвам и да я поръчвам чрез фирма.



Тема Re: Някой скоро поръчвал ли е книги от Amazonнови [re: Az]  
Авторzliq (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 14:58



ami az predi 1 godina :-) ama ucelih tochno predi koleda i obshto gi chakah 2 meseca, no uj se bili zagubili i gi pratiha pak.
a gi porychah prez global consulting, no ne misli che shte ti pomogne :-)



Тема Re: Някой скоро поръчвал ли е книги от Amazonнови [re: zliq]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 15:15



Да но аз я поръчах лично и никой няма да ми я прати отново. Явно сега я чете някое митничарско синче



Тема Re: Някой скоро поръчвал ли е книги от Amazonнови [re: Az]  
АвторB.Oiler (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 15:44



"Business days" значи "работни дни", т.е. съботите, неделите и официалните празници не се броят. Освен това обикновено пратката е препоръчана (и застрахована).



Тема Re: Някой скоро поръчвал ли е книги от Amazonнови [re: B.Oiler]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 18:07



Знам какво е Business days но не знам защо не съм му обърнал внимание
Застравка не виждам начин да има защото никой няма да ти застрахова пратка която ще минава през черната дупка български пощи.
Както и да е темата вече не е актуална защото моята пратка е минала успешно покрай черната дупка.



Тема Re: Някой скоро поръчвал ли е книги от Amazon [re: Az]  
Автор Balam (Vidi Vici Veni)
Публикувано12.04.02 00:54



"Az", ne se bezpokoi mnogo, nai-veroiatno e samo zakusnenie. Ne znam ot koi Amazon si poruchval, no eto ti niakolko primera s pokupki koito az sum pravil:

Amazon.de -> ship to US : mesec i polovina zakusnenie
Amazon.com -> ship to Czech Republic : 1 den zakusnenie
Amazon.com -> ship to US : za sega nai-goliamoto zakusnenie e bilo 2 dni

V nito edin ot sluchaite zakusnenieto ne e bilo po vina na Amazon. I nezavisimo ot slavata na BG-te mitnichari, si mislia che tvoita pokupka shte pristigne. Malko poveche turpelivost is uspeh!



Тема Re: Някой скоро поръчвал ли е книги от Amazonнови [re: Balam]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 11:07



Проблема ми вече не е доставка , проблема ми е български митницииииииии или по-точно български закони.
Кой беше лъгал че не се обмитяват стоки под 100$
Моята пратка заедно с доставката излезе 51$ и сега ми взеха 30лв мито и 4.50 пощенски разходи още. Направо съм бесен и то не заради парите ами заради шибаните ни закони и държава. Как може книгата да ти излезе колкото митото и доставката, какви са тия идиотщини. Отделно ме мотаха повече от час и трябваше да попълват куп глупости сякаш внасям животински продукти от страна с луда крава.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.