Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Nqkoj ot Rila Solutions?нови  
Авторdeveloper (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 02:34



Zdraveite

Interesuva me nqkoi dali raboti v Rila Solution ili pone da e kandidatstval tam i da znae kakvo predstavlqva interviuto.Da obiasni kakvo predstavlqvat zada4ite ili testa (kakvoto e tam).Na angliiski li e ili na bulgarski.Ako ne ot Rila Solutions to pone ot nqkoq druga qka 4ujdestranna firma.



Тема Не работя там, но знам че...нови [re: developer]  
Автор Colombino ()
Публикувано09.02.02 11:44



... най-тежък е английския тест( само за английски ), а останалите им тестове не са кой знае какво за един добър програмист. Лошото е че нещо не приемат хора. От 2 години се опитвам да се добера до тях, защото плащат добре, но не са ме викали за интервю. Нещо по-лошо. Този месец съкратиха около 45 души - около 35%(!) ( основно от занимаващите се с интернет ), така че едва ли са в цветущо финансово състояние и се съмнявам, че ще тръгнат да наемат хора. По-добре потърси нещо по-реалистично.



Тема Re: Nqkoj ot Rila Solutions?нови [re: developer]  
АвторxRila (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 11:49



taka e
ot godina i polovina ne vzimat hora
a i predi nekolko sedmici napravia zdravi sykrashtrenia (Da_Ge)
ima i drugi firmi na bg pazara
ako si nachinaesht se probvai v prosysta - mnooo typa firma no pone she te vzemat ako i si bez opit i she natrupash experience
inache ima i drugi po malki firmi, no idiotite plashtat malko



Тема Re: Nqkoj ot Rila Solutions?нови [re: xRila]  
Автор Colombino ()
Публикувано09.02.02 11:56



До колкото знам е в ProSyst не взимат хора вече ( или поне не така лакомо както преди до преди година и половина-две ). Там не съм се пробвал скоро, но знам че като не бях добре с английския теста ми е... мамата. Имаше само 20-тина въпроса които разбрах за какво се борят. Освен това са написани от маниак - ФМИ-ст. Боравят с терминология, която за хора от други вузове и въобще простосмъртни е като кодирана с RSA.



Тема Re: Nqkoj ot Rila Solutions?нови [re: Colombino]  
АвторxRila (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 11:00



hehe :)
e pone malko se ochakva che trebva da razbirash ot nekoi programistki hvatki.
makar che az kato beh tam (za malko - predi dosta vreme) vzimaha kuco i sakato i testa beshe absolutno fiktiven -dori i nishto da ne napravish pak vzimaha horata glupacite



Тема dobre de, kolko tolkova plastat v RILA ?нови [re: xRila]  
АвторCALL-151 (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 12:50



?



Тема Re: dobre de, kolko tolkova plastat v RILA ?нови [re: CALL-151]  
АвторxRila (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 15:44



mmmmmm ?



Тема Re: Nqkoj ot Rila Solutions?нови [re: developer]  
Авторtarikatka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 13:16



Abe kolko hubavi pari davat v Rila Solutions?
$2000 ili nagore? Shtoto pri nas hich ne e zle!
Mislia che edinstbvenoto predimstvo da rabotish
za Rila e da poluchish dobri reference, shtoto
igraiat s 'goliamoto dobruttro v Shtatite"
E- i nie igraem s edin 'Good afternoon' :)))



Тема Хех !нови [re: tarikatka]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано11.02.02 13:29



Кои сте вие ? ;-)
Фирмички много, и повечето играят с обещания ... $2000 ? Едва ли много хора в България взимат такива пари в бранша като програмисти (работници). Не играеш ли ти сега с AFTERNOON-a ?

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Баянови [re: CALL-151]  
Автор Colombino ()
Публикувано11.02.02 15:12



$1000++




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.