Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 29.09.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ЖЪЛТ ПМЛнови  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано22.11.11 15:07



Като изпълнителен директор на единствения сертифициран и официален букмейкър на Първенството - ВИПБЕТ се радвам да ви съобщя,че днес приключи сделката по прехвърлянето на капитала и смяна на собственика на "ЖЪЛТ ПМЛ".
От днес ВИП БЕТ става едноличен собственик на медията.
Въпреки,че не сме обсъдили подробно предложението си със старото ръководство на "Жълт ПМЛ" считаме,че те няма да имат нищо против. Ако обаче се чувстват онеправдани и/или засегнати сме готови да решим казуса по културен, дипломатичен и европейски начин в удобен за тях ден и късен час в щабквартирите на ВИП БЕТ на адрес: ресторант Окото, кв. Горубляне и комплекс "Трибуните", панчаревско езеро, София.

Подчертаваме,че единствените ни намерения в случая са в полза на играта, а не комерсиални (рекламите на АМГ, Найт Флайт, Син Сити и други заведеня в КК Слънчев Бряг нямат нищо общо) защото нека бъдем честни - ЖЪЛТ ПМЛ е в окаяно състояние с днешна дата и инереса е изключително слаб.

От днес нататък само лицензирани представители на ЖЪЛТ ПМЛ ще имат право да публикуват пикантни новини около играта и участниците/организаторите.
На предишния собственик на Медията - Спърс предлагаме мениджърска позиция на четирицифрена заплата в евро.



Тема Скандал. В ПМЛ играе хомосексуалист!нови [re: bluefan]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано22.11.11 15:38



Скандал. В ПМЛ играе хомосексуалист!

Уникално разкритие пред ЖЪЛТ ПМЛ направи един от играчите в първенството. Той обаче категорично отказва да съобщаваме името му, но най-накрая призна, че е гей!

"Да, аз съм хомосексуалист. Дълго време крих това от обществото, но след като се появиха много съмнения, аз най-накрая реших да си призная. Сега се чувствам далеч по-добре. Най-приятно ми беше, когато след малък битов инцидент в банята свързан с водата публиката започна да ме обижда и да ме псува. Аз обаче няма да спомена моето име, макар че всички ще се сетят кой съм", съобщи футболистът-гей само за читателите на ЖЪЛТ ПМЛ.

Редактирано от bluefan на 22.11.11 15:39.



Тема Re: ЖЪЛТ ПМЛнови [re: bluefan]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано22.11.11 15:53



Смятам че тази сделка е в интерес на всички страни. Потвърждавам, че прехвърлих собствеността си върху информационния гигант и държа да подчертая, че основната цел на сделката е многомилионната аудитория на вестника да бъде все по-добре информирана. Пак повтарям, че не търся никаква финансова изгода, не съм получил и стотинка от сделката, правя го единствено в интерес на читателите, които винаги са били на първо място за мен и моя екип. Гарантирам, че съм проверил новите собственици, те са сериозни хора със стабилен и общественоотговорен бизнес и нямат никаква връзка с Делян Пеевски (с което искам да кажа, че Жълт ПМЛ все така ще остане единствения независим и отговорен вестник в България).

Като гарант за качеството и обективността на вестника с радост приемам предложената ми мениджърска позиция. Моля да плащате ПЕТцифрената ми заплата в евро по същата офшорна сметка в BVI, по която преведохте милионите за акциите.



Тема Мейджъра заключва сергия на женския пазарнови [re: bluefan]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано22.11.11 16:02



Бдителен читател на ЖЪЛТ ПМЛ сигнализира за меко казано странното поведение през последните дни на един от ръководителите на ПМЛ - Мейджъра.
Читателят, който пожела анонимност разказва,че от известно време зеленият президент буквално не е на себе си. Най-пресният пример е от преди няколко дни, когато Мейджъра отишъл на пазара да си купи магданоз и чесън. Зеленият президент бил подразнен от 3-4 жени на преклонна възраст, които стояли на отсрещната сергия и въпреки,че били свършили с покупките обсъждали належащи проблеми. Мейджърът насилствено ги изгонил от сергията, заключил я с 4 вериги и 2 катинара, които предвидливо си носел в торбата и се разкрещял "Лигльовци, Сатани...омръзна ми от вашата малка групичка...изгонихте и малкото останали нормални пазаруващи". Всички посетители на пазара се стъписали от поведението на обезумелия мъж и не знаели как да реагират.
ЖЪЛТ ТРУД наполмя,че това не е единствената проява на самозабравяне от страна на Мейджъра. Само преди седмица той беше в основата на грандиозен скандал заключвайки темата за Лайвскора,която за първи път в историята си мина 1000 мнения.
Не е ясно какви са причините за налудничавото поведение на "федералния чернодрешко" както още го наричат негови опоненти, но е сигурно,че ако не се кротне в скоро време го грози неизменен публичен линч!



Тема Външни авторинови [re: bluefan]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано22.11.11 16:17



приемате ли?




Тема Re: ЖЪЛТ ПМЛнови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано22.11.11 16:22



Тонзос се включва отново тук в този шедьовър на крал bluefan!





Тема Re: ЖЪЛТ ПМЛнови [re: tonzosjustice]  
Автор Jair ()
Публикувано22.11.11 17:06



май трябва пак да прочетеш първата новина преди да му се мазниш :)




Тема Re: ЖЪЛТ ПМЛнови [re: Jair]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано22.11.11 17:12



Аз си пия кафето с краля, ако не си разбрал





Тема Re: ЖЪЛТ ПМЛнови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.11.11 17:12



Ти искаш ли да пишеш на хонорар освежаващи новини и забавни случки от моторспорта?



Тема Re: ЖЪЛТ ПМЛнови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано22.11.11 17:13



дори ВИП бет със всичките си холдинги и тоновете бело не може да си позволи да ме наеме...а и се целя по-високо като цяло





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.