Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 27.09.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTSнови [re: alessandron]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано17.04.10 21:56



Еми на мене днеска ми върви да ги хващам мачоветв малко преди края, голем карък. Е сега и Марсилия избега след 80тата минута, въпреки,че тоя мач очаквах да е хикс и говорих с некои съотборници по въпроса. По-важното е,че и на Валките им заминаха още 2 мача (Белгия и Франция) и сега остава да изчакаме Бордо - Лион и при добър развой (да не го хванат демек) можем спокойно да мислим за реванш срещу Дюн в мачовете на истината =)

без медикаменти няма комплименти


Тема Re: UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTSнови [re: bluefan]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано17.04.10 21:59



оп - Марсилия взели,че вкарали 2ри гол. А добре тогава, че да не ме е яд



без медикаменти няма комплименти

Тема Re: UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTSнови [re: bluefan]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано17.04.10 22:04



ЕЕЕЕЕ ама ние 2-1 ли сме го имали Марсилия бе аз къде гледам.
Язък,че ни го избиват майка му деба



без медикаменти няма комплименти

Тема Re: UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTSнови [re: bluefan]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано17.04.10 22:10



Ако се класирате срещу Дюн, в първия мач (домакински ще ви е) ще имате малко предимство, щото ЦУП и Попа са наказани, а Дюн нямат достатъчно играчи, за да пуснат на всички постове - или без вратар ще играят, или с един нападател по-малко ...




Тема Re: UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTSнови [re: alessandron]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано17.04.10 22:27



Това звучи добре, но в тая игра 1 човек повече или по-малко си е доста относително понятие. Ние специално тоя сезон се издънихме срещу Лузърс точно като ни играха с 3ма



без медикаменти няма комплименти

Тема Re: UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTSнови [re: bluefan]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано17.04.10 22:31



Така е, затова и казах "малко предимство" - зависи какви мачове подберете :)




Тема Re: NEW MERSEY RAZORS - THE MUMMIESнови [re: alessandron]  
Автор The_Anfield_lron (Liverpudlian)
Публикувано17.04.10 22:46



Както винаги влизам набързо и директно се насочвам или към темата за пускане на прогнози или към лайвскора. Обаче току що видях темата за Хел-а и ми секна музата..
За мача - поздрави за останалите Мумии, най-сетне някой да ни пусне потоци Англия, евала на Резачките, винаги се получават хубави мачове с вас.
Много важни точки в борбата за оцеляване. От една страна е приятно да биеш водача в класирането, от друга ми се щеше да не са точно Рейзърс потърпевши.
Поздрави и успех в борбата за титлата, стискам палци.
За Ливърпул предпочитам да не коментирам.

mirror of the mirror


Тема HT 1-1нови [re: alessandron]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано17.04.10 23:23



Бордо забиха много мощен 2ри гол и нещата за сега остават нерешени.
Утре Валките имат 3 мача, ние 4 и предвид ботския им манталитет в тази среща се надявам,че ще запазим преднината си, а защо не и да я увеличим.

без медикаменти няма комплименти


Тема Re: DEMBA BOYZ - AIR FORCEнови [re: alessandron]  
Автор Kpюшo (Людовик Маривон)
Публикувано18.04.10 00:14



Супер удобен момент за нас, поне за 1-вото полувреме. НМР падат досега с 1:3, а ние удържаме героичен равен, но докога...? Моля се късметът да бъде с нас през 2-рото полувреме и ако не победим, то поне да не загубим от дембите.



Тема Re: NEW MERSEY RAZORS - THE MUMMIESнови [re: alessandron]  
Автор Tюлeнa... (...максиРЕЗАЧКА)
Публикувано18.04.10 02:16



Не мога да си обясня факта как като вкарам и падаме....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.