Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема компютри и хора  
Автор VirtualStranger (мystic)
Публикувано24.03.05 08:49



Абе от година насам се усещам, че ако човекът срещу мен не е "на ти" с компютрите, направо не мога да намеря за какво да си приказвам с него, още по-лошо - безумно се отегчавам. Дали това също не е някаква форма на професионално изкривяване. Един млад човек беше писал преди време - тук или в съседния клуб, не помня, че не може да намери подходящ събеседник - с редки изключения, хората са му скучни и затова предпочитал да си седи сам. В подобна ситуация изпадам, с тази разлика, че никак не ми харесва уединението, обаче от друга страна с никого не ми е интересно! Интереса ми към личността на даден човек се определя от това, до колко той знае повече от мен - и за други неща, но по отношение на компютрите най-вече. Това не ми изглежда да е много нормално Обаче непрекъснато попадам на хора, с които буквално няма за какво да си говориме, седим и мълчим, а парадоксът е, че съм общителен човек и това ме измъчва. Но какво излиза - може да съм в компанията на най-начетената и най-богатата духовно личност, но като абер си няма от РСта, и започвам да изпитвам досада. Какво е това - професионлно изкривяване или неумение за общуване?



Тема Re: компютри и хоранови [re: VirtualStranger]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано24.03.05 11:25



Ами не бе,просто се ъбгрейтвай, и ще ти мине

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: компютри и хоранови [re: Джoaннa]  
Автор VirtualStranger (мystic)
Публикувано24.03.05 12:54



Опитвам. Опитвам да се занимавам с други неща, да стоя по-далеч от проклетата играчка, при това доста успешно, обаче като се видя с някого, и ако не мога да си приказвам с него нещо от рода на: "ти как правиш това" или " какви са ти впечатленията от еди коя си програма..." или "дай да оправим субтитрите на..." ... уф, мъка, мъкаааа...
Не ми е проблема прекараните часове пред него, ами това, че май за друго не ми е интересно да приказвам



Тема Re: компютри и хоранови [re: VirtualStranger]  
Авторmhemhe (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 10:07



" какви са ти впечатленията от еди коя си програма..." или "дай да оправим субтитрите на..." ...

това ли разбираш за "на ти с компютрите"?



Тема Re: компютри и хоранови [re: mhemhe]  
Автор VirtualStranger (мystic)
Публикувано26.03.05 18:10



Хе хе, ами горе-долу нещо подобно. Нямам пред вид писане на програми, а това, човек като види нещо, да може да си го инсталира, да се ориентира къде какво кое е и защо, да може почти всичко да си прави сам, а не да пита за щяло и не щяло или за всяка стъпка кое как се прави и то по няколко пъти за едно и също през два дни... е, понякога малко помощ на всекиго може да е нужда за нещо, като например конфигурация на мрежа, или ако нещо упорито не става, но човекът преди това да е опитал правилните начини... да може да си зададе грамотно въпроса, да знае за какво става дума, пък ако щеш, и грамотно да си рови в кутия и да си сменя сам каквото му е нужно.



Тема т.е....нови [re: VirtualStranger]  
Автор VirtualStranger (мystic)
Публикувано26.03.05 18:31



... не е нужно някой да е завършил информатика, а да му сече пипето...



Тема Re: т.е....нови [re: VirtualStranger]  
Авторchatresa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 19:40



А знаеш ли КОЛКО интересен е всеки човек.......с хубавите и недотам хубавите неща у него? Знаеш ли колко неща могат да бъдат научени от ВСЕКИ...независимо от възрастта му? Знаеш ли колко по-човешки неща съществуват от "машините", "писитата" или всичко, от което малко или много сме зависим - повечето от нас поне? Търси и ще намериш.........Аз обичам да говоря с хора за нещата, които разбирам и умея. Обичам да ми говорят за неща, които въобще не съм чувала и не разбирам нищо от тях. Обичам....обичай хората и другото ще се нареди от само себе си. Иначе ще станеш робот-че:)



Тема Re: компютри и хоранови [re: VirtualStranger]  
Авторmhemhe (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 14:09



мтва дори не е и poweruser...



Тема Re: т.е....нови [re: VirtualStranger]  
Авторmhemhe (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 14:10



плитко, плоско, недълбоко.... ясно, разбрахме какви хора предпочиташ за компания...



Тема Re: т.е....нови [re: VirtualStranger]  
Автор Val ™ (kewl)
Публикувано29.03.05 10:01



1f u c@n r3@0 7h1s u r3a11y n33d t0 g37 l@1d

Пич, почнал си да ставащ "geek". Заеби субтитри, програми и всякакъв такъв шит (с тфа не може да се изкарват кинти) и ходи да се разхождаш с приятелката си (то и от нея не може, ама поне друго може). Виж, пролет е, цветенцата са цъфнали, п(т)ичките също, ученичките и те... Абе всичко е цъфнало само чака да го вържеш...

powered by telerik fuel.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.