Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ами колеги..нови  
Автор Пpивидeниe (самозалъгващ се)
Публикувано10.03.05 23:40



аз...такова съм инжинер-химик , работещ за военно поделение та придобих тикове от очилата, дето ги нося, не усещам миризми по стечение на странни обстоятелства и се страхувам , че съм започнал да ставам социопад...щото да работиш с военни не е лесно...значи..има ли надежда за мен?

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: ами колеги..нови [re: Пpивидeниe]  
Автор didata (nova)
Публикувано11.03.05 11:31



социопаТ ставаш викаш....

или социопаД? що за птица е тва?



Тема Re: ами колеги..нови [re: didata]  
Автор Пpивидeниe (самозалъгващ се)
Публикувано11.03.05 14:40



те тия нещица дето с тях работя , ме развалят и психически, та вече и правописа бъркам и смисъла в думите сам не мога да намеря! Дай акъл, бре жена!

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: ами колеги..нови [re: Пpивидeниe]  
АвторGardfild (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 13:08



Виж, незнам колко годинки стаж си натрупал при военните, но имай предвид, че над 6 годинки си е диагноза. При затворниците над 6 години на топло, адаптацията в обществото става невъзможна, така, че... ако стажът ти е под 6 год. плюй си на петите и бягай, бягай яко, докато не е станало късно. В противен случай ....



Тема Re: ами колеги..нови [re: Gardfild]  
Автор Пpивидeниe (самозалъгващ се)
Публикувано16.03.05 14:05



мамка му..ама плащат си тези хора..а и договорът изглежда стабилен ...да не мислиш ,че лесно се намира работа за такива като мен

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: ами колеги..нови [re: Пpивидeниe]  
АвторGardfild (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 09:30



Ти решаваш Мой Човек, щом си решил да поемаш долините на мрака, немога да ти помогна. А пък по отношение на професионалното ти развитие, малко се размърдай и все някъде в цивилизацията ще намериш и развитие и пари. Положението не е толкова трагично, просто си в ситуацията на щраус заврял главата в пясък. Дерзай!



Тема Re: ами колеги..нови [re: Gardfild]  
Автор Пpивидeниe (самозалъгващ се)
Публикувано17.03.05 10:26



О, няма проблем! Самия факт, че има отзивчиви хора, на които им пука за индивиди като мен , ми дава сила да продъжавам напред и да ги търся.
В крайна сметка кое е по-важно: какъв си или на какъв се правиш?
Ще я махна тази глава от пясъка-в крайна сметка откачалките сме повече от всички останали..

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: ами колеги.. [re: Пpивидeниe]  
АвторГapдфилд (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 10:41



"какъв си или на какъв се правиш"
Ако питаш мен в зверилника по- голям ефект има на какъв се правиш, ама като вземеш да си вярваш... нали се сещаш...



Тема Re: ами колеги..нови [re: Гapдфилд]  
Автор Пpивидeниe (самозалъгващ се)
Публикувано17.03.05 12:13



Аз да ти кажа, лекета в зверилника са по-опасни от всички останали..лекета-в смисъл онези мижитурки ,които никога не са се преуморявали от работа и са се докопали до мястото с много задкулисни методи

Рядко нещо е каквото изглежда




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.