Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Секс в тоалетната на работно мястонови [re: buginvilea]  
Авторшпи (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 21:21



че какво тъпо има да ебеш медсестра в тоалетна
това са неща от живота
завиждате ли на момчето



Тема Re: Секс в тоалетната на работно мястонови [re: шпи]  
АвторГeд (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 14:25



Не. Пази боже да съм толкова загорял за секс че да си фантазирам секс сценки.

Не са неща от живота, а неща от живота на неузрял пубер, вярно много важни за него си.



Тема Re: Секс в тоалетната на работно мястонови [re: Cфинkc]  
Автор 123_l_122 (непознат)
Публикувано12.01.05 15:49



Нещо не е изяснена материята за професионално заболяване.

Ще е такова, ако:
- се чистач в тоалетна и искаш да чукаш наред
- си доктор и освен да чукаш мед.сестри друго не виждаш какво има да правиш
- си кондуктор и всички пътнички са ти потенциални клиентки според теб - чувал съм и за такъв секс - пътуващ секс в тоалетната на влака
- си жиголо и няма как да пропуснеш

Всички останали случаи, са просто само ситуации , както е казал Алито на Айшето.



Тема Re: Секс в тоалетната на работно мястонови [re: Cфинkc]  
АвторTaлacъм (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 21:05



Бе хора, вий къщи нямате ли си, че ходите по тоалетните?



Тема Re: Секс в тоалетната на работно мястонови [re: Jeff]  
Автор VirtualStranger (mystic)
Публикувано31.01.05 11:47



Той Плевен си е известен с цялото население - за жените не знам, за мъжете ми е минавало покрай ушите, че са голями любовчии .



Тема Re: Секс в тоалетната на работно мястонови [re: 123_l_122]  
Автор VirtualStranger (mystic)
Публикувано31.01.05 11:59



Според мен е изкривено, ако Сфинкса се смята за неустоим Дон Жуан и за него това не е професия, разбира се, но да го наречем - хоби, та изкривено е да говори неуважително за жената, с която е бил, защото по този начи принизява и себе си. Ако тя е кучка, то тогава той е нерез или нещо подобно.
Случвало ми се е да чувам изказвания на мъже, които твърдят, че може да са с най-голямата курва, но щом тя е с тях, на никото не биха позволили да я обиди и наистина скачат при намек за някой обиден епитет. Ами какво да кажа на последните - браво, това е мъж!



Тема Re: Секс в тоалетната на работно мястонови [re: Cфинkc]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано20.02.05 13:40



Мдаааааааа,съсвсем профисионално че ти кажа,че нищо изкривено няма,това си е просто секс в тоалетна, неудобството е че не може да се прави френска любов,без да опиташ вкуса на чинията........

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Секс в тоалетната на работно мястонови [re: Cфинkc]  
АвторPfffffffffff (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 21:28



Nenornalnik! Hodi predloji na maika ti da q ebesh v toaletnata vmesto da si izmisliash razni istoriiki i da si cheshash prustite....bahti izroda
xa-xa-xa





Тема :Р)))нови [re: Cфинkc]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано04.03.05 20:33



Тоя номер обикновено го правим в манипулационната или сестринската стая, защото нощем там няма никой друг, освен съответната дежурна сестра, която се явява таргета. Така, че чудно, защо ли в тоалетната...ам?



Тема Re: :Р)))нови [re: spock]  
АвторCфинkc (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 16:21



Ааа, копеле, евала, веднага се вижда, че си вещ в занаята! Започнахме с една нежна и чувствена свирка в манипулационната, на кушетката, но след това се пренесохме за финала в тоалетната, щото манипулационната нямаше ключ, а там има повече хора нощем, някъде около 3-4 човека поне се мотаят, макар че всички се държаха просто безупречно и се направиха че нищо не забелязват, а няма начина да не са ни чули. Нямаше тъпи подсмихвания и тем подобни, много професионално отношение!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.