Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема най-хубавото на моята работанови  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано11.07.04 07:37



е, че позволява да си говоря сама и това не се вижда странно на никого докато съм на работа - всичките ми колеги си говорят сами, когато имаме за решаване важен проблем. Лошото е, че така съм свикнала да го правя, че се тревожа дали не съм започнала да си говоря сама и по улиците без да се усещам И после иди обяснявай, че не съм луда, а професионално изкривена!



Тема Re: най-хубавото на моята работанови [re: erika]  
Автор Sunny Ray (наблюдател :))
Публикувано13.07.04 00:23



Ама с какво се занимавате, ако не е тайна?! Само един да си говори - иди дойди, ама щом всички си говорите - бря, не мога да се сетя за такваз професия.
Една приятелка приказваше на компютъра си, докато работи: "Хайде бе, тъпак, зареди ли се бе, глупак..." Аз на моята машина бих й дала име, като на домашен любимец (само дето не мога да го измисля, затова още не е кръстено РСто) и не бих го обиждала така. Ама и това не е говорене сам, а говорене на РСто.
Е, предавам се, не мога да позная каква ще да е таз дейност, дето кара хората сами да си говорят



Тема Re: най-хубавото на моята работанови [re: Sunny Ray]  
Автор brambar4e (vredno)
Публикувано13.07.04 18:15



И аз не мога да се сетя



Тема ще ви кажа, не се мъчетенови [re: brambar4e]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано14.07.04 04:08



Работя в сверата на услугите и работата ми е свързана с обслужване на клиенти. Е, как да не си говори сам човек след като има тооооолкова капризни и кави ли не клиенти!?



Тема Re: ще ви кажа, не се мъчетенови [re: erika]  
Автор Sunny Ray (наблюдател :))
Публикувано14.07.04 18:42



о, аз пък започнах като вдигам слушалката вкъщи, да казвам името на фирмата. Добре поне, че се усещам по средата на изречението... И от вкъщи тръгвам да набирам с нула! Ама това е съвсем сериозно, няма нищо общо с шегата за пристрастените към интернет, която се разпространяваше неотдавна.



Тема Re: най-хубавото на моята работа [re: Sunny Ray]  
Автор zori_ (вече позната)
Публикувано22.07.04 11:33



В предната ми лабота единият от компютрите носеше гордото име КЪНЧО, най-остарелият морално, но вършеше много важна работа. Та колежката нежно гжалеше монитора и се помолваше "Хайде Кънчо, хайде, миличък"



Тема Re: най-хубавото на моята работанови [re: zori_]  
АвторPearlGirl (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 17:01



моят е Генади



Тема Re: ще ви кажа, не се мъчетенови [re: Sunny Ray]  
Автор slun4evo_momi4e (непознат)
Публикувано25.07.04 11:50



защо ли ми звучи познато....
въпросът е как да си помогнем?
Според мен хората които наистина обичат работата си, малко или много потъват в нея и тя ги променя.

"Каквото не ме убива, ме прави по-силна"


Тема Re: най-хубавото на моята работанови [re: erika]  
Автор Cтpeйнджъp (Лъжливо вампче)
Публикувано26.07.04 09:32



И на моята това и е на-хубавото, срещаш се с много и различни хора, различни съдби, най-хубавото е, че имаш възможност да ги управляваш, поне в определени насоки (не цялостно разбира се). После е хубаво, когато усетиш чувството на удовлетворение, че си успял живота на някой да стане поне малко по-хубав. Безусловно необходимо е и да си психолог, но по лошото е, че накрая на деня имаш нужда от психоаналитик ти, след като си се натоварил достатъчно хубаво с всички хорски болки и страдания.
Днес си мислех, колко е ужасно да съм настинала и колко хубаво все пак, ще си почивам още един ден вкъщи и ще се разтоваря съвсем от изминалата седмица.




Тема .нови [re: erika]  
Авторneshtoto (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 14:06



az pyk se opitvam da nabiram telefonniq nomer s tochki mejdu cifrite i tarsq backspace kato zgresha nqkoq. so what?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.