Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: За програмистите и жените имнови [re: PP]  
АвторNemiSHkadjiaNeCHekidjia (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 00:50



Naprawo me kefish! Ako towa ne e komleksarshtina w naj chist wid"vas obiknovennite jalki horica"!!!! Odi razpraviaj che sestra ti ne e pederast....
Znach delime sveta na "programisti" /simpatichni ,potentni ,umni i iavno veliki/ i "obiknoveni neshtastnici...



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Ky-Ky]  
Автор Edalia ()
Публикувано21.04.05 09:54



E аман от комплексирани хора значи!!!


Happy coding!


Тема Re: За програмистите и жените имнови [re: Aди]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано22.04.05 14:52



аз като жена на програмист да ви опиша моето програмирано семейство
определено е професионално изкривено Но аз си го харесвам такова, това ми го прави специално. то е тате, мама и хулигани 2 броя.

Тате има 2 вида на общуване - програмирайки и непрограмирайки. като е вид първи тате е в постоянно състояние "няма ме"...единствения признак, че живее още е че чашата с кафе с много мляко вътре се пълни и изпразва постоянно. много е раздразнителен, ако го притисна да прави нещо друго докато мисълта му тече... после му трябва поне час да се върне там откаде от измъкнах....
като е "непрограмиращ" обаче тате е номер едно - е, няма да го видиш да мие чинии или да готви (най много да опържи някое яйце) но ще играе с часове с децата, ще ги облича, сменя памперси, ще води мама на интересни места, ще е душата на компанията и задължително всички вечерта ще ги боли корема от смях.
Вярно е, че като програмира няма денем, нощем, няма работно време.... може би работното време ще се отразява само по това че понякое време колата изчезва от гаража и се появява пред офиса и после пак се връща в изходна позиция. но ако погледнем него - той все е в едно и съшо положение - с отворения лаптоп, почи в еднаква поза....по някое време това чудо на техниката се премества в леглото.... докато мама (аз де) не умърмори света че и "цъка" или малкия хулиган(който спи между мама и тате на леглото) не започне да го рита много, та заради целостта на техниката тате вземе , че я премести да не е в леглото.....
Хулиган старши.....ходи на училище, играе ръгби, обожава катерушки...ама само доакто не е на компютъра...много обича междузвездни войни (все пак е на 7.5г) и затова е решил да прерисува филма във ФЛАШ и си прави там инимациите.... понякое време ще го чуеш - "Татеееееее, как де прави това ? Елааааааа, че ми е спешно......" тате обаче тука има 2 фази - да чуе или да не чуе..... ако програмира няма да чуе...ако не ще седне с малкия и докато не им се нарам, че е станало 3 сутринта а утре е на училище няма да стане....
Хулиган младши е далече от компютрите...за него те са кабели и кутии..... него му дай памперси и напикани гащи..... за него най голямо удовоствие е когато мъжката половина не е залепнала на компютрите а е в градината и беснее по тревата с него....

Мама...ами мама като е на работа е пред компютъра, като не е на работа и тате не е във фаза "няма ме" следи зорко никой да не се заседява по компютрите..... това е заменене с ходене на гости, излизане в планината, ходене на плаж, бира, хапване и ходене на кино.... имаме поне още 3479274823794 любими семейни занимания които искаме да правим заедно.

... е все пак в нас имаме 6 компютъра....и около 600 книги защото болест номер 2 у дома е четенето на книги.....
и не се учудвайте защо хулган номер 2 е кръстен на Артър Дент...

да допълня професионалните изкривявания...освен много кафе програмистите харесват фантастика и фентъзи.... и всички програмисти дето познавам МНОГО обичат да четат.....



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Edalia]  
АвторKy-Ky (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 12:35



Бейби, проблема тук в Бг е, че всички, които могат да напишат някой и друг ред се мислят за програмисти......и се мислят до тогава, докато не срещнат някой много по-добър от себе си, който да ги направи рошави на тема програмиране.......не че се базикам с теб, ама понятието "Полиморфизъм" примерно говори ли ти нещо?:-)



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Edalia]  
Автор zulus taliban (непознат )
Публикувано27.04.05 10:41



Не ги слагай всичките под един знаменател - както навсякъде си има и свестни хора и големи лайна.
Аз работя с програмисти в момента и мога да ти кажа, че колегите са супер и съвсем нормални хора, но ...... НАИСТИНА СИ РАЗБИРАТ ОТ РАБОТАТА. а иначе познавам (даже от по-лично естество) с човек, който си вярваше, че е открил: колелото, донесъл огъня на хората и топлата вода. а сега твори ежедневно чудеса за добра заплата, ама хората не го разбират. Това си му беше от ВЪЗПИТАНИЕТО, хора, не от професията!



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Ky-Ky]  
АвторStick (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 11:20



На мен, бейби, ми говори. Що?



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: avi]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано27.04.05 15:35



Ами тръгни и ти да програмираш нещо,за строиш нещо,нещо да се издига пред очите ти,пък да видим дали в тоя момент ша те интересуват толкова обикновени и незначителни действия като хранене и състояние на сън.
Иначе програмистите-това нищо не е.Пообщувай малко с психиатри-е,това е истината.


Хитлер на власт!

Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: Bълk]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано27.04.05 15:44



Баф,внимавай човече-жените (за съжаление) ставаМЕ повече от мъжете,така,че бъди по-внимателен,когато се изказваш отрицателно за нас


Хитлер на власт!

Тема Re: За програмистите и жените имнови [re: [desi]]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано27.04.05 15:54



Да го бяхте кръстили Зейфод,вместо Артър-на главен герой в книга не е яко да се кръщават децата.


Хитлер на власт!

Тема Re: За програмистите и жените имнови [re: Anal Beauty]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано29.04.05 13:44



Е пак като не е Люк Скайуокър




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.