Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: отговора на програмиста ;)))нови [re: Gubarez]  
Автор Aнacтacия Tepзиeвa (адвокат)
Публикувано10.10.04 15:23



не се коси, аз като съм адвокат да не мислиш че е по различно... само дето сроковете ни за обжалване са крагки и съвсем потъваш в писане. То ако някой си върши работата както трябва винаги някой друг се чуства пренебрегнат,въпросае само кой какви познати има

За да победи злото е достатъчно само добрите хора да не правят нищо!


Тема Re: За програмистите и жените имнови [re: programist]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 07:38



mdam, za sazhalenie si absolutno prav, tuka pri mene se poluchava sustoto, ei nedei da mi kazvash che ne znaesh kak reagirat magete kato vidiat che imash pari:
1. variant.
Ponezhe i te imat, begat na daleche ponezhe ne moge da si im platenata kurva i ne stava. Niama da im se blestish ako ti kupiat grivna. Abe ne vurvi, ama vuobste.

2.variant.
Lepvat se za tebe kato piavitsi i na 2ra sreshta - ama aide taka, to da me zapoznaish s vashite. Brei. Kade sme se razbarzali brei. Tartei bratche i si tarsi niakade da si lezhi i da ne raboti, apak i ako ima i apartamentche ekstra, che i igri non stop da mu instalirash, wina da opraviash.

3.variant.

prosto se kompleksirat.

hm



Тема Re: За програмистите и жените имнови [re: zxx]  
АвторDick (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 22:09



Abe az kato te eba v gaza sha mi kaesh dali sum impotenten.



Тема Сянови [re: avi]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано08.12.04 09:18



в някои случаи нямам оплаквания особено за използването на if...... then....... и това няколко пъти. А понеже са свикнали да генерират по няколко варианта на решение на заданието .... ммммм става разкош когато заданието е "секс". Е, трябва да се добереш до честта да участваш в това задание, но.... това вече е въпрос на личностни качества.



Тема Е,нови [re: Bълk]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано08.12.04 09:19



може да поспорим дали сме добри програмистки, но дали сме жени ИЗОБЩО няма база за съмнение



Тема Re: Сянови [re: Smile]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 18:34



Усмивчице моя - къде изчезна? Защо става така че като поканя руса 25 годишна мацка на кафе при това в родния и град, тя просто спира да се мярка пред очите ми? Не че съм програмист, но...
бтв: Секса не е задание, секса е проблем за решаване...И тогава варианта на пробите и грешките не е много удачен. Виж ако както казваш "въпрос на личностни качества" включва и разнообразяването на проблема секс при неговото поставяне, можеш да съвсем да нямаш оплаквания ако попаднеш на подходящия "консултант по решаването" - без да визирам себе си разбира се...



Тема Точице моянови [re: .]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано31.12.04 11:56



следующия път се регни и ми остави бележчица. Трудно е да чета всички клубове



Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: Bълk]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 19:45



a ot takiva tupi kompleksari kato tebe do gusha mi e doshlo tukmo imam sega edin na komputera otsresta tse mi pisna ot tupanarskite mu prikazki po zial den kolko i kakvo e svursil a nisto ne e svursil i go ostavih da si bachka sam po zadanieto i sega taka e osral nestata ... ama sum kazala na nachalnika tse tozi put njama az da gi opravjam kakvoto ste da stava.
ami takiva ste kompleksari s golemi usti i hits ne se vijdate kakvi leketa se pokazvate taka



Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: jamie]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 19:54



zastoto na tebe ti e nujno poveche vreme da si otkriesh bugovete (otdai go na lipsata jenska inteligentnost)



Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: viva]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано08.01.05 12:06



В отговор на:

.....ama sum kazala na nachalnika tse tozi put ....




типична реакция на жена която се прави на програмист

Moscow, раз-два-три, Moscow, посмотри.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.