Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Проблеми в клуб Любов?  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 20:33



Мисля, че след избора на модератор, графинята беше блестяща. Наистина спечели симпатиите ми съвсем заслужено.

След това мернах няколко конфликта между нея и други посетители на клуба, завършили с тяхното оттегляне от писане тук. За да се стигне до ситуацията при която единствената готина тема(която не беше от рода на "той ме остави, а сърцето ми кърви" и тем подобни социалистически мелодрами) за последните 2-3 дни беше премахната временно, докато не помолих шершетийката(:) да я върне. Върна я момичето, не е глупава и то никак. В тази тема имаше готин чат и як купон. Там нямаше мои простотии, там имаше хумор и то много от него. Нямаше основателна причина за премахването на темата!Правете си изводи защо тогава тя изчезна макар и временно.

Казвам всичко това за да обърна вашето внимание и да помогнем заедно на Графинята, която определено до този момент заслужава да е модератор тук, че е редно да се съобразява с посетителите на клуба, а не те с нея.

Не желая да коментирам последвалите оправдания от рода на "и деца четат нещата тук, Любо" или "направих козметична промяна на думичката ебня" защото тяхната нелепост се дължи на моментна отбранителна реакция. И на мен като ми открият граматическа грешка в първия момент си мисля "да бе да, аз не греша" но после разбирам и признавам.

Мисля, че тук може да има теми - чат, мисля, че тук можеш примерно да пишеш "и така дълго време се ебахме с моята , но после тя ми изневери" без да трябва да използваш по-дипломатични думи защото това не са преговори за влизане в Европейския съюз(като разбира се, всеки има правото и на по-учтив словоред) и вярвам, че с тази тема ще предизвикам конструктивен дебат, чрез който ще се съгласим, че не е редно да се правим на пуритани защото запознатите с тези обичаи знаят, че самите пуритани са най-големите лицемери спрямо обществото.

п.с. Желанието ми за дебат не е заради някаква лична обида, че видите ли "успешният лаф на пенев беше махнат от ефир" ами просто мисля, че е редно да помагаме на модераторката на този така забавен клуб.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.01.02 20:54



Мнението ми точно по този въпрос беше ясно изразено в постинга ми до temptress, който ще приема, че си пропуснал да прочетеш. Но как да приема тази тема, Любо? Удоволствие ли ти доставя да раздухваш конфликти?

Сега специално за теб отново публикувам и тук, въпреки че го направих вече в другата тема, мнението си по повдинатия от теб въпрос:
Има голяма разлика между използването на незензурни думи, когато е за майтапа и съответното изречение би изглеждало едва ли не осакатено без тях и използването на същите думи за директни обиди спрямо други клубари. В първия случай аз нямам намерение да се намесвам. Във втория - със сигурност ще го направя.

Виж само темата на Любо Пенев. В нея стана купон. Беше грешка, че използвах модераторските си фунции, за да обясня на Любо някои неща, като можеше просто да му ги кажа в бележка. В твоята тема, както вече ти казах - стана война. Няма да позволя клубът да се превърне в арена за разчистване на лични сметки, независимо дали на теб, или на някой друг това се харесва, или не.


Същественото е невидимо за очите...


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE ()
Публикувано07.01.02 20:58



1. Кои са се оттеглили?

2. Нека си пишат хората съзливи теми - щом са в тематиката на клуба. Не ги чети, както правя и аз, както и те не са длъжни да четат твоите.

3. Да въпреки, че тука не е място за чат и купон тя призна неволната си грешка и върна темата - защото уважава желанието на клубарите да си правят купон. Против това няма инщо напроти и не виждам защо се коментира.

4. Не каза как да и помогнем? Да почне всеки да пуска теми с възгледите си за начина на модериране на клуба ли ...примерно?

п.п. И аз само искам да ти помогна да доизясниш мнението ти ицелта на темата ти!:)



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:02



Конфликт тук няма, аз призовах към лек дебат, който да ти помогне на теб!

И защо след като след като "Има голяма разлика между използването на незензурни думи, когато е за майтапа и съответното изречение би изглеждало едва ли не осакатено без тях и използването на същите думи за директни обиди" ти си позволи да редактираш мои нецензурни думи използвани за майтапа?

Даже горният въпрос не е важен, отговорът е ясен. Аз с темата си желая да направим една културна дискусия, а не скандал. Надявам се сега да ме разбереш.

Темата на темптрес и тази са коренно различни, това , че не те устройват в момента е временно явление и определено не ги обединява!



Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:07



Не ми е работа да помня кои са се оттеглили.

Да бе, да си пишат темите , няма проблем, просто ги споменах за да покажа, че една от малкото по-раздвижени напоследък беше темата , за която писах.
И аз не чета сълзливите теми, въпреки, че току-що изчетох нещо фрапантно - просто този човек ме изкефи максимално:)) Написа нещо от рода на "аз съм ебаси нещастника, нищо, че съм брад пит, брус ли, мики рурк и бил гейтс едновременно":))))))
Човече, максимално се изкефи на тази тема, тя е същински капан за по-простоватите дами, просто го заобичах този анонимник, който я е написал!!!



ОК, целта на моят постинг е да си каже всеки възгледите за модериране на клуба за да няма после недоразумения и нелепа цензура. Така ще и помогнем на момичето.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.01.02 21:12



Сгреших!! Колко пъти трябва да кажа, че съм сгрешила по отношение на твоята тема, за да се примириш с факта и за да не го повтаряш във всеки свой постинг?

Ако ти наистина желаеш да ми помогнеш, определено не е това начинът. Защото поведението ти тук най-малкото изглежда недобронамерено. А и не разбирам защо изобщо повдигаш темата за дебат, след като моите виждания напълно съвпадат с твоите?

Аз нямам какво повече да кажа.

Същественото е невидимо за очите...


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE ()
Публикувано07.01.02 21:13



Добре, аз пък казах, че не е необходимо да се разгорещявате върху смисъла на една неволна грешка, която ти сам знаеш че модераторката много добре осъзнава и бързо поправи, както и че това не й е стила на модериране.

Впрочем, нали казваш, че всеки, дори и БОГ и ГРАФИНЯТА грешат...само Стоичков не!!??:))))))



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:14



И аз нямам какво повече да кажа - вече си казах и чакам мнението на другите. Мисля, че ако на хората им се дискутира това, то нека действат, иначе всичко продължава по старому.

Радвам се, че се държиш интелигентно. Сега още повече ти се кефя.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:16



Не бих се нахвърлил върху една неволна грешка. Надявам се, че намекът ми е достатъчен.

Забрави тази тема, кажи ми прочете ли "аз съм нещастник, не си чатете с мен, нищо, че съм брус ли, мики рурк и бил гейтс"?:))))))) Велик постинг, еййййй!!!!!

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията

Бог греши често, Графинята още по-често, но Стоичков - НИКОГА!!!!:)))))

Редактирано от LuboPenev на 07.01.02 21:17.



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE ()
Публикувано07.01.02 21:24



Вероятно мислиш също като мен, че Модераторката е достатъчно интелигентна жена , която осмисля своите допуснати грешки, нали?
Да не го правим вместо нея?

Къде е този постинг - в коя тема?

п.п. А Любо Пенев, след като не си го споменал, по-нисък клас на безгрешност е нали?:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.