Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:27



Пич, ти ако я искаш за това си има бележки и ако не си минал през първата фаза на отсяване значи пробвай по телефон или нещо такова, защото така подмазването личи. Щом съм поставил такава тема значи явно съм направил някои изводи за нечии нужди и дадености, нали така?:)))))))))))

Постингът ти го оставям да си го откриеш, в челото на страницата е, то си е фрапантно, няма как да го объркаш с друг:)))))))))))))))))))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията

Редактирано от LuboPenev на 07.01.02 21:28.



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE ()
Публикувано07.01.02 21:44



Любо, трябва ли вместо аргументиран отговор да ми вменяваш твои намерение и похвати?
Елементарно е да квалифицираш несъгласието ми с твоето мнение като подмазване.
Ако забелязваш ми е приятно да си говоря с теб. Ама не ти искам телефона, за де не ме отхвърлиш:)))

Впрочем, двамата с нея еднакво ми харесвате и ви чета. Бих, а дори мисля че съм заставал на твоя позиция когато съм на твое мнание!

Мисля ,че изложихме становищата си, приятна вечер!:))))




Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 22:01



Вменяване на мнение никога не съм целял.

Нека напомня твоето такова - "Вероятно мислиш също като мен, че Модераторката е достатъчно интелигентна жена , която осмисля своите допуснати грешки, нали?
Да не го правим вместо нея?
"

Не, не е вероятно. Явно не съм го мислил по този начин щом съм пуснал тази тема, нали така?:))))

Иначе знам, че ме харесваш, и това ми доставя удоволствие:)

Тук не е до заставане на нечия позиция, иначе по друг начин щях да напиша темата. Тук е всеки да каже какво ще става и какво няма да става за да се съобразява модераторката. Нищо повече.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.01.02 22:14



А дали ти е ясно, Любо, че тук до консенсус не може да се стигне, защото хората, които посещават клуба се делят основно на две групи: на такива, които имат някакъв проблем, споделят го и търсят съвет и такива, които са тука заради купона и забавлението. Първите не търпят вторите, защото вторите обикновено се гаврят с темите им. А вторите смятат първите за (сега тук ще те цитирам) "социалистически мелодраматисти" и презират сълзливите им теми. Съвместното съществуване на двете основни групи тук се дължи на взаимни компромиси и често благодарение на навременната ми намеса.

А и не мислиш, че обиждаш много хора с твърдението си, че единствената готина тема по това време в клуба е била твоята??

Същественото е невидимо за очите...


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 22:39



Не, не ми е ясно, защото това е твоето мнение, което се боя, че не отразява действителността. Точно така, както не отразява действителността желанието ти да не пиша мръсни думички в хумористичните си постинги:)))

Тук не става въобще дума за 2 групи хора. Тук става дума за моето желание да чуя какво желаят хората в този клуб и да си направя изводите относно своето пребиваване тук.

Ако съм обидил някой, извинявам се, може би не трябваше да го фразирам по този начин, въпреки, че ти знаеш много добре, че е точно така.

А ти не мислиш ли, че си смешна с вмешателството си за щяло и не щяло когато няма нужда от твоята интервенция? Ти знаеш ли колко е гадно да си написал нещо готино и да ти мине после някой отгоре и да ти се изсере върху написаното с нещо от рода на "лека козметична промяна" Каква си ти, че ще правиш козметична промяна на нещо, което не засяга ничия гордост и което е невинно и забавно? Не се оливай.

п.с. Допускам, че има вариант и да не е такава ситуацията. Може пък аз да греша. Има шанс в този клуб все по-рядко да минават хората, към чието внимание се стремя аз и тук да са само болните сърца тип адрес 4000 (и те си имат право да са тук и с нищо не вредят на никой, естествено), но аз не мисля, че този клуб е редно да бъде "Адрес 4000". Ако пък хората са съгласни тук да се реве и да няма ебавка, ами много хубаво. Има и други клубове и аз съм сгрешил.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.01.02 22:47



Аз пък, Любо, не желая клубът да става "Гаврим се на тема Любов"!
Както и не желая тук да има само сериозни теми. Търсят колоритът с единственото желание клубът да бъде едно приятно място, където всеки може да се чувства добре.

Каква е тая маниакална натрапчивост във всеки постинг да ми припомняш как съм направила пластична операция на темата ти, след като вече казах, че съм сгрешила?:)))

А по отношение на писането на мръсни думички: мислех си, че след като повторих два пъти становището си ти си ме разбрал и не е нужно да го казвам трети път. И всъщност, няма да го кажа. Ще приема неоснователните ти обвинения като просто някакъв опит за бегла аргументация, на която всъщност аргументите липсват, но пък затова присъства изкривяването на фактите:))))

А сега ти желая лека нощ!:)))

Същественото е невидимо за очите...


Тема Istinata za Klybecaнови [re: LuboPenev]  
Автор Evil Brother (Party*AZZ)
Публикувано07.01.02 22:51



.....koito strada naistina ot neshto nego spodelia s vsichki.....tyka tyi narechenite "adres 4000" hora.....imat edin edinstven problem-MNOGO SERIALI GLEDAT......vlizat kato anonimni....s razlichni nikove i razpraviat razlichni istorii(moderatorite znaiat)...........
I poneje stana dyma za trieneto na niakoi temi...azz shte popitam,zashto ne se traiat ligavnite na Liverpool.......negovata tema nebeshe za klyb LiuboFF a za Zapoznanstva....

party Up 2002


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 22:51



Тафтология. Под всякаква критика. Незачитане на мнение на член на клуба. Засегната гордост - хубаво, ама това не трябва да е проблем на тези, които искат да четат в този постинг защото сега вече твоите "отговори" станаха безброй, кой от кой по-блудкави. Смешна работа. Обезцени се видимо.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Istinata za Klybecaнови [re: Evil Brother]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 22:54



Да, именно тези със сериалите ли трябва да са толерирани? Защо все по-рядко тук влизат забавните хора? Защо когато дадеш гласност на някакво оплакване идва модераторката и ти налива кал в постинга без да напише едно смислено изречение?

А обявите вече не знам дали трябва да са толерирани, но те определено допринасят за адрес 4000:)

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор !JESTER! (също и Buhal)
Публикувано07.01.02 22:57



отговора на всичко май наистина се намира в това което си писал в постскриптума - просто си се засегнал че твоя тема е била свалена. та и цяла нова тема отвори по въпроса. разбери че не си последна инстанция. обикновено такива теми отварят тези със засегнатото свръхсамолюбие... и стигат до ругатни най-накрая. и ти ли до там ще стигнеш? дано не
колкото и да ти обяснявам че не си прав няма да ме разбереш затова няма и да се моря, за да не заприлича клуба на ПОЛИТИКА където само се псуват без конструктивен изход




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.