Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Проблеми в клуб Любов?  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 20:33



Мисля, че след избора на модератор, графинята беше блестяща. Наистина спечели симпатиите ми съвсем заслужено.

След това мернах няколко конфликта между нея и други посетители на клуба, завършили с тяхното оттегляне от писане тук. За да се стигне до ситуацията при която единствената готина тема(която не беше от рода на "той ме остави, а сърцето ми кърви" и тем подобни социалистически мелодрами) за последните 2-3 дни беше премахната временно, докато не помолих шершетийката(:) да я върне. Върна я момичето, не е глупава и то никак. В тази тема имаше готин чат и як купон. Там нямаше мои простотии, там имаше хумор и то много от него. Нямаше основателна причина за премахването на темата!Правете си изводи защо тогава тя изчезна макар и временно.

Казвам всичко това за да обърна вашето внимание и да помогнем заедно на Графинята, която определено до този момент заслужава да е модератор тук, че е редно да се съобразява с посетителите на клуба, а не те с нея.

Не желая да коментирам последвалите оправдания от рода на "и деца четат нещата тук, Любо" или "направих козметична промяна на думичката ебня" защото тяхната нелепост се дължи на моментна отбранителна реакция. И на мен като ми открият граматическа грешка в първия момент си мисля "да бе да, аз не греша" но после разбирам и признавам.

Мисля, че тук може да има теми - чат, мисля, че тук можеш примерно да пишеш "и така дълго време се ебахме с моята , но после тя ми изневери" без да трябва да използваш по-дипломатични думи защото това не са преговори за влизане в Европейския съюз(като разбира се, всеки има правото и на по-учтив словоред) и вярвам, че с тази тема ще предизвикам конструктивен дебат, чрез който ще се съгласим, че не е редно да се правим на пуритани защото запознатите с тези обичаи знаят, че самите пуритани са най-големите лицемери спрямо обществото.

п.с. Желанието ми за дебат не е заради някаква лична обида, че видите ли "успешният лаф на пенев беше махнат от ефир" ами просто мисля, че е редно да помагаме на модераторката на този така забавен клуб.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.01.02 20:54



Мнението ми точно по този въпрос беше ясно изразено в постинга ми до temptress, който ще приема, че си пропуснал да прочетеш. Но как да приема тази тема, Любо? Удоволствие ли ти доставя да раздухваш конфликти?

Сега специално за теб отново публикувам и тук, въпреки че го направих вече в другата тема, мнението си по повдинатия от теб въпрос:
Има голяма разлика между използването на незензурни думи, когато е за майтапа и съответното изречение би изглеждало едва ли не осакатено без тях и използването на същите думи за директни обиди спрямо други клубари. В първия случай аз нямам намерение да се намесвам. Във втория - със сигурност ще го направя.

Виж само темата на Любо Пенев. В нея стана купон. Беше грешка, че използвах модераторските си фунции, за да обясня на Любо някои неща, като можеше просто да му ги кажа в бележка. В твоята тема, както вече ти казах - стана война. Няма да позволя клубът да се превърне в арена за разчистване на лични сметки, независимо дали на теб, или на някой друг това се харесва, или не.


Същественото е невидимо за очите...


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE ()
Публикувано07.01.02 20:58



1. Кои са се оттеглили?

2. Нека си пишат хората съзливи теми - щом са в тематиката на клуба. Не ги чети, както правя и аз, както и те не са длъжни да четат твоите.

3. Да въпреки, че тука не е място за чат и купон тя призна неволната си грешка и върна темата - защото уважава желанието на клубарите да си правят купон. Против това няма инщо напроти и не виждам защо се коментира.

4. Не каза как да и помогнем? Да почне всеки да пуска теми с възгледите си за начина на модериране на клуба ли ...примерно?

п.п. И аз само искам да ти помогна да доизясниш мнението ти ицелта на темата ти!:)



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:02



Конфликт тук няма, аз призовах към лек дебат, който да ти помогне на теб!

И защо след като след като "Има голяма разлика между използването на незензурни думи, когато е за майтапа и съответното изречение би изглеждало едва ли не осакатено без тях и използването на същите думи за директни обиди" ти си позволи да редактираш мои нецензурни думи използвани за майтапа?

Даже горният въпрос не е важен, отговорът е ясен. Аз с темата си желая да направим една културна дискусия, а не скандал. Надявам се сега да ме разбереш.

Темата на темптрес и тази са коренно различни, това , че не те устройват в момента е временно явление и определено не ги обединява!



Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:07



Не ми е работа да помня кои са се оттеглили.

Да бе, да си пишат темите , няма проблем, просто ги споменах за да покажа, че една от малкото по-раздвижени напоследък беше темата , за която писах.
И аз не чета сълзливите теми, въпреки, че току-що изчетох нещо фрапантно - просто този човек ме изкефи максимално:)) Написа нещо от рода на "аз съм ебаси нещастника, нищо, че съм брад пит, брус ли, мики рурк и бил гейтс едновременно":))))))
Човече, максимално се изкефи на тази тема, тя е същински капан за по-простоватите дами, просто го заобичах този анонимник, който я е написал!!!



ОК, целта на моят постинг е да си каже всеки възгледите за модериране на клуба за да няма после недоразумения и нелепа цензура. Така ще и помогнем на момичето.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.01.02 21:12



Сгреших!! Колко пъти трябва да кажа, че съм сгрешила по отношение на твоята тема, за да се примириш с факта и за да не го повтаряш във всеки свой постинг?

Ако ти наистина желаеш да ми помогнеш, определено не е това начинът. Защото поведението ти тук най-малкото изглежда недобронамерено. А и не разбирам защо изобщо повдигаш темата за дебат, след като моите виждания напълно съвпадат с твоите?

Аз нямам какво повече да кажа.

Същественото е невидимо за очите...


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE ()
Публикувано07.01.02 21:13



Добре, аз пък казах, че не е необходимо да се разгорещявате върху смисъла на една неволна грешка, която ти сам знаеш че модераторката много добре осъзнава и бързо поправи, както и че това не й е стила на модериране.

Впрочем, нали казваш, че всеки, дори и БОГ и ГРАФИНЯТА грешат...само Стоичков не!!??:))))))



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:14



И аз нямам какво повече да кажа - вече си казах и чакам мнението на другите. Мисля, че ако на хората им се дискутира това, то нека действат, иначе всичко продължава по старому.

Радвам се, че се държиш интелигентно. Сега още повече ти се кефя.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:16



Не бих се нахвърлил върху една неволна грешка. Надявам се, че намекът ми е достатъчен.

Забрави тази тема, кажи ми прочете ли "аз съм нещастник, не си чатете с мен, нищо, че съм брус ли, мики рурк и бил гейтс"?:))))))) Велик постинг, еййййй!!!!!

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията

Бог греши често, Графинята още по-често, но Стоичков - НИКОГА!!!!:)))))

Редактирано от LuboPenev на 07.01.02 21:17.



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE ()
Публикувано07.01.02 21:24



Вероятно мислиш също като мен, че Модераторката е достатъчно интелигентна жена , която осмисля своите допуснати грешки, нали?
Да не го правим вместо нея?

Къде е този постинг - в коя тема?

п.п. А Любо Пенев, след като не си го споменал, по-нисък клас на безгрешност е нали?:)))



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 21:27



Пич, ти ако я искаш за това си има бележки и ако не си минал през първата фаза на отсяване значи пробвай по телефон или нещо такова, защото така подмазването личи. Щом съм поставил такава тема значи явно съм направил някои изводи за нечии нужди и дадености, нали така?:)))))))))))

Постингът ти го оставям да си го откриеш, в челото на страницата е, то си е фрапантно, няма как да го объркаш с друг:)))))))))))))))))))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията

Редактирано от LuboPenev на 07.01.02 21:28.



Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE ()
Публикувано07.01.02 21:44



Любо, трябва ли вместо аргументиран отговор да ми вменяваш твои намерение и похвати?
Елементарно е да квалифицираш несъгласието ми с твоето мнение като подмазване.
Ако забелязваш ми е приятно да си говоря с теб. Ама не ти искам телефона, за де не ме отхвърлиш:)))

Впрочем, двамата с нея еднакво ми харесвате и ви чета. Бих, а дори мисля че съм заставал на твоя позиция когато съм на твое мнание!

Мисля ,че изложихме становищата си, приятна вечер!:))))




Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 22:01



Вменяване на мнение никога не съм целял.

Нека напомня твоето такова - "Вероятно мислиш също като мен, че Модераторката е достатъчно интелигентна жена , която осмисля своите допуснати грешки, нали?
Да не го правим вместо нея?
"

Не, не е вероятно. Явно не съм го мислил по този начин щом съм пуснал тази тема, нали така?:))))

Иначе знам, че ме харесваш, и това ми доставя удоволствие:)

Тук не е до заставане на нечия позиция, иначе по друг начин щях да напиша темата. Тук е всеки да каже какво ще става и какво няма да става за да се съобразява модераторката. Нищо повече.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.01.02 22:14



А дали ти е ясно, Любо, че тук до консенсус не може да се стигне, защото хората, които посещават клуба се делят основно на две групи: на такива, които имат някакъв проблем, споделят го и търсят съвет и такива, които са тука заради купона и забавлението. Първите не търпят вторите, защото вторите обикновено се гаврят с темите им. А вторите смятат първите за (сега тук ще те цитирам) "социалистически мелодраматисти" и презират сълзливите им теми. Съвместното съществуване на двете основни групи тук се дължи на взаимни компромиси и често благодарение на навременната ми намеса.

А и не мислиш, че обиждаш много хора с твърдението си, че единствената готина тема по това време в клуба е била твоята??

Същественото е невидимо за очите...


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 22:39



Не, не ми е ясно, защото това е твоето мнение, което се боя, че не отразява действителността. Точно така, както не отразява действителността желанието ти да не пиша мръсни думички в хумористичните си постинги:)))

Тук не става въобще дума за 2 групи хора. Тук става дума за моето желание да чуя какво желаят хората в този клуб и да си направя изводите относно своето пребиваване тук.

Ако съм обидил някой, извинявам се, може би не трябваше да го фразирам по този начин, въпреки, че ти знаеш много добре, че е точно така.

А ти не мислиш ли, че си смешна с вмешателството си за щяло и не щяло когато няма нужда от твоята интервенция? Ти знаеш ли колко е гадно да си написал нещо готино и да ти мине после някой отгоре и да ти се изсере върху написаното с нещо от рода на "лека козметична промяна" Каква си ти, че ще правиш козметична промяна на нещо, което не засяга ничия гордост и което е невинно и забавно? Не се оливай.

п.с. Допускам, че има вариант и да не е такава ситуацията. Може пък аз да греша. Има шанс в този клуб все по-рядко да минават хората, към чието внимание се стремя аз и тук да са само болните сърца тип адрес 4000 (и те си имат право да са тук и с нищо не вредят на никой, естествено), но аз не мисля, че този клуб е редно да бъде "Адрес 4000". Ако пък хората са съгласни тук да се реве и да няма ебавка, ами много хубаво. Има и други клубове и аз съм сгрешил.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.01.02 22:47



Аз пък, Любо, не желая клубът да става "Гаврим се на тема Любов"!
Както и не желая тук да има само сериозни теми. Търсят колоритът с единственото желание клубът да бъде едно приятно място, където всеки може да се чувства добре.

Каква е тая маниакална натрапчивост във всеки постинг да ми припомняш как съм направила пластична операция на темата ти, след като вече казах, че съм сгрешила?:)))

А по отношение на писането на мръсни думички: мислех си, че след като повторих два пъти становището си ти си ме разбрал и не е нужно да го казвам трети път. И всъщност, няма да го кажа. Ще приема неоснователните ти обвинения като просто някакъв опит за бегла аргументация, на която всъщност аргументите липсват, но пък затова присъства изкривяването на фактите:))))

А сега ти желая лека нощ!:)))

Същественото е невидимо за очите...


Тема Istinata za Klybecaнови [re: LuboPenev]  
Автор Evil Brother (Party*AZZ)
Публикувано07.01.02 22:51



.....koito strada naistina ot neshto nego spodelia s vsichki.....tyka tyi narechenite "adres 4000" hora.....imat edin edinstven problem-MNOGO SERIALI GLEDAT......vlizat kato anonimni....s razlichni nikove i razpraviat razlichni istorii(moderatorite znaiat)...........
I poneje stana dyma za trieneto na niakoi temi...azz shte popitam,zashto ne se traiat ligavnite na Liverpool.......negovata tema nebeshe za klyb LiuboFF a za Zapoznanstva....

party Up 2002


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 22:51



Тафтология. Под всякаква критика. Незачитане на мнение на член на клуба. Засегната гордост - хубаво, ама това не трябва да е проблем на тези, които искат да четат в този постинг защото сега вече твоите "отговори" станаха безброй, кой от кой по-блудкави. Смешна работа. Обезцени се видимо.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Istinata za Klybecaнови [re: Evil Brother]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 22:54



Да, именно тези със сериалите ли трябва да са толерирани? Защо все по-рядко тук влизат забавните хора? Защо когато дадеш гласност на някакво оплакване идва модераторката и ти налива кал в постинга без да напише едно смислено изречение?

А обявите вече не знам дали трябва да са толерирани, но те определено допринасят за адрес 4000:)

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор !JESTER! (също и Buhal)
Публикувано07.01.02 22:57



отговора на всичко май наистина се намира в това което си писал в постскриптума - просто си се засегнал че твоя тема е била свалена. та и цяла нова тема отвори по въпроса. разбери че не си последна инстанция. обикновено такива теми отварят тези със засегнатото свръхсамолюбие... и стигат до ругатни най-накрая. и ти ли до там ще стигнеш? дано не
колкото и да ти обяснявам че не си прав няма да ме разбереш затова няма и да се моря, за да не заприлича клуба на ПОЛИТИКА където само се псуват без конструктивен изход



Тема Re: Istinata za Klybecaнови [re: LuboPenev]  
Автор Evil Brother (Party*AZZ)
Публикувано07.01.02 23:03



...ami Grafito se muchi da si vurshi perfektno rabotata...ama nemoje da razbere,che klybeca otdavna se e prostil s roliata si na Latino Amerikanski Serial.....ima si postoianni i vremenni useri...tia zalaga na vremennite,kato po tozi si nachin moje da izgoni niakoi ot postoiannite.....tova go znam ot opit

party Up 2002


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: !JESTER!]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 23:05



О, аз не се засегнах, че моя тема бе свалена. Засегнах се, че тема с мое участие бе свалена и ти си прав! Не е хубаво да има готина тема, която не е обида за никой и изведнъж да я няма. Нищо общо със самолюбието ми - тази тема не е гордост за мен:)

Не си разбрал правилно ситуацията, до псувни няма да стигна, бих стигнал до напускане на клуба и нищо повече.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Istinata za Klybecaнови [re: Evil Brother]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 23:06



Прав си.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано08.01.02 08:28



да си додем на думата ... какво повече би могъл да достигнеш :)))
модератрицата я (може би) разбирам/поддържам и разни такива заради ... хахахаха ... ми сходно положение ... този път с мен самия :))))

Като ще си брани графството, трябва да тури накой в панделата, иначе кво, ще посочи някое дърво и ще каже 'то е лошо' ... хехехехе, това жена няма да го направи :)))

<..

..>

Тема Da go dyhat.....нови [re: LuboPenev]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано08.01.02 11:22



...moderatorite I na klyb "chorba" i na klyb "love"

Sega seriozno: Spored men triabva da se prieme fakta che v klybovete ste ima merene na pishki Problema na Grafiniata e che se e vjiviala mnogo v roliata si. Mnogo osezatelno si lichi prisqstvieto i. Navsiakqde smqrdi na sterilnost. Tova razbira se ne oznachava che triabva da se ostavi prostashtinata na volia. Prosto namesite triabva da se svedat do minimym.

Lypcho, pqk se e vjivial v roliata na nai-golemiat pich-osemenitel

Vqobshte v klybovete ima vsichko, i kytso i sakato. Kakto i golemi pichove, na koito s vremeto im pisva da se govori samo za chistata Love, ili za chistata chekia. Stoto neshtata ne mogat da sa s tolkova rezki granitsi i da sqvpadat s tezi na moderatorchetata (kakto my vikah na Siatqlcho)

ta tezi koito gi otnema sa baia:

Imashe izprosteli s nas i bez nas, vajnoto e vseki da znae za kakvo e v kluba

az pqk se vjiviah da govoria tqpotii tova e ot niamane kakvo da pravia v momenta

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Няма проблеми със самия клуб...нови [re: LuboPenev]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано08.01.02 11:41



Защото просто той е всичко друго, но не и клуб на "влюбени", "разлюбени" и т.н.
Според мен, просто клуба е вече много "тесен" за същността си. Много мои нови познати от други клубове, когато им кажа, че има нещо интересно в този клуб отговарят "абе може и да има, ама много тъпи диалози се водят след това..." Мисля, че това говори достатъчно. Пък едно друго момиче ми каза: " много се чувства заплашителното присъствие на модераторката"......Общо взето е приятелски клуб на някои членове на форумите. Именно и за това се е превърнал в това, което е.
Общо взето това е тинейджърски клуб, в който не е въпроса да споделиш нещо за любовта, а нещо като надпревара за писане на "хубави" теми. Подобно на клуб "литература"... Даже гледам, че и номинации за "хубави" теми... Е това малко обезмисля клуба, но щом си го харесват членовете му....ползвайте си го. И без това тук има за всеки клуб. Аз лично предпочитам клубовете без модератори или където не се усеща присъствието им, и то обикновено са по-спокойни клубове, където не "бъка" от тинейджъри, лигавещи се в нета или запълвайки си времето, изявявайки се като писатели в стил колумбийска сага с аржентински темерамент на героите...
Самата модераторка явно си харесва клуба, който на мен лично повече ми прилича на занималня за деца, които си говорят "по-такива" теми...
Но пък като не ми харесва..... не ми харесва.
Но за професионално изкривяване на модераторката можем да говорим само, ако по професия е учителка, но доколкото знам, тя не е такава....
Но пък щом има привърженици - нека си съществува.
И без това като се противопоставя си навличам "гнева" на някои, че съм незнам каква си и един куп простотии.... Ама е доста тъпо и скучно там...
И вече е доста изчерпано... А пък има какво да се каже за любовта.

А Любо, изтриването на теми там трябва да е доста сериозно, защото общо взето те надхвърлят по обем темите, в специализираните за чат клубове...Все пак нека уважим форумите и не ги претрупваме с простотиите си...

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Re: Da go dyhat.....нови [re: 2O1]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано08.01.02 15:13



Точно такаааааа пич осеменитееееел:)))))))))))))))))))))))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Няма проблеми със самия клуб...нови [re: Virgo]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано08.01.02 15:16



Има и нещо учителско мдаа...а и за надпреварата си права, я да намина аз през литература да видите силата на перото ми:)))))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Няма проблеми със самия клуб...нови [re: LuboPenev]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано09.01.02 11:37



Любо, само едно ми прави впечатление - защо по нагоре "търсете жената" /да ти кажа самия ник ми наподобява желание за надпревара в търсене на жената и ми напомня филмите на Луи дьо Финес и по-скоро "криминалния" Големият ресторант - сещаш ли се?/ е с отличителния знак на модератор, а ти не си? Нали ти модерираш този клуб?

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Ми Виргоууууунови [re: Virgo]  
Автор AGENTE (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 15:26



Няма страшно, че не разбираш, това е незначителен въпрос на интелект.

Ами просто темата е преместена от клуб Любов.

п.п. Аз пък асоциирам цитирания ник със scent of a woman...а ника вирго асоциирам с касиерки на ресторанти и кебапчийници:))))



Тема Ти си бил жив?нови [re: AGENTE]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано09.01.02 18:48



Интересна представа имаш за касиерка на кебапчийница, наистина.
Но то при теб си е диагноза.

Иначе мерси за отговора, аз предполагах ама не бях сигурна.

А ти защо заряза ника Биберон - много ти отиваше РРРРРРРР

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Re: Ми Виргоууууунови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано09.01.02 19:33



Филмът сент оф а уомън какво му липсва бре? Всеки път като го гледам имам чувството , че нещо му липсва......странно.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Ти си бил жив?нови [re: Virgo]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано09.01.02 19:34



Вирго, ти наистина ли си змия?

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано09.01.02 19:41



аз искам да изразя становище като представител на втората група хора - а именно на тези от адрес 4000.
искам да кажа, че преди време беше адрес 4000, но сега вече е адрес 8000 и аз нямам повече сили, нямам! сили. сили.сили.сили.силикон.Памела.Андерсън. Нинчето. и тя. нямам. сили. сили. ох, не мога да свърша:))))))))

с две думи - споровете са излишни. когато има правила - винаги ще се намери кой да ги наруши.това е генетично заложено в програмата на някои хора - да се противопоставят на всяко нещо и на всичко. ако щете го наречете зодиак.
всеки клуб, в който има добра посещаемост е магнит за такива натури заради широката аудитория. аз също пиша там, само че от ексхибиционистични подбуди. ако някой друг клуб стане по-посещаем - ще пиша в него. нека всички разберат що за говедо съм:) има една интересна цикличност, която се забелязва из клубовете - те първо нашумяват, после изпростяват, накрая изтъпяват и после пак отново - не бива да се връзваме на тези временни явления:)


freestyler - по-силен от времето!
:)



Тема Re: Ми Виргоууууунови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 19:41



...участието на Стоичков:)))

п.п. Това че съм използвал израза, не означава че имам предвид филма:))

А как ти звучи - сент ъф тестостерон?:))



Тема Ето ти истината!!!!нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано09.01.02 19:46



Като каза сент ъф тестостерон се сетих.

Тази сутрин тичах и логично след това , влизайки под душа разбрах, че потта ми в областта на тестисите вече мирише на сперма. Да, на сперма! Не на онова, на което мирише по принцип, ами на сперма. Трябва да спра зобта:))))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: freestyler]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано09.01.02 19:47



абе, кво мислиш този клуб тук да стане арена за всякакви дебили и да видим какво ще стане. Един вид експеримент с аудиторията:)))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано09.01.02 19:52



e кво искаш сега - да не пиша в този клуб ли?!!!!!:))))

такава беше идеята за шантав клуб. по едно време беше турбо направо!
пишеха се и далеч по-стойностни неща от тези, които сега ги пишем.
което пък предизвика оправдан интерес и там се настаниха доста хора, които си правят кафе, честитят си обедната почивка и така нататък.
нямам нищо против този клуб да стане арена.

аз съм за|!



Тема Re: Ето ти истината!!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор AGENTE (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 19:56



Или разтовари малко казанчето!:))

Нещо разправяше че си отказал жените, още ли?



Тема Re: Ето ти истината!!!!нови [re: AGENTE]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано09.01.02 20:57



Да, самонаказвам се още.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: freestyler]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано09.01.02 20:58



ако не ще го сменим бре.
мога да пробвам да се договоря за "плаващ клуб" ...тоест да се сменя постоянно името и само бесните копелета да го научават при седмичната му промяна:)))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Ето ти истината!!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор Ди Джeй Cтaнчo (№1 на мотора)
Публикувано11.01.02 01:14



хахаха
любо
приеми най-искренните ми възхищения .ама не щото си от цска или щото ни пикаеш във вододайните зони .

Някой хора се притесняват , други се приготвят


Тема Не личи ли?нови [re: LuboPenev]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано11.01.02 12:59



Абсолютна пепелянка.
И за разлика от останалите не го крия

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Re: Не личи ли?нови [re: Virgo]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано11.01.02 16:23



Искаш ли да ти подаря терариум?

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Ето ти истината!!!!нови [re: Ди Джeй Cтaнчo]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано11.01.02 16:24



Приемам, щом даваш:))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.