Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Istinata za Klybecaнови [re: LuboPenev]  
Автор Evil Brother (Party*AZZ)
Публикувано07.01.02 23:03



...ami Grafito se muchi da si vurshi perfektno rabotata...ama nemoje da razbere,che klybeca otdavna se e prostil s roliata si na Latino Amerikanski Serial.....ima si postoianni i vremenni useri...tia zalaga na vremennite,kato po tozi si nachin moje da izgoni niakoi ot postoiannite.....tova go znam ot opit

party Up 2002


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: !JESTER!]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 23:05



О, аз не се засегнах, че моя тема бе свалена. Засегнах се, че тема с мое участие бе свалена и ти си прав! Не е хубаво да има готина тема, която не е обида за никой и изведнъж да я няма. Нищо общо със самолюбието ми - тази тема не е гордост за мен:)

Не си разбрал правилно ситуацията, до псувни няма да стигна, бих стигнал до напускане на клуба и нищо повече.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Istinata za Klybecaнови [re: Evil Brother]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано07.01.02 23:06



Прав си.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Проблеми в клуб Любов?нови [re: LuboPenev]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано08.01.02 08:28



да си додем на думата ... какво повече би могъл да достигнеш :)))
модератрицата я (може би) разбирам/поддържам и разни такива заради ... хахахаха ... ми сходно положение ... този път с мен самия :))))

Като ще си брани графството, трябва да тури накой в панделата, иначе кво, ще посочи някое дърво и ще каже 'то е лошо' ... хехехехе, това жена няма да го направи :)))

<..

..>

Тема Da go dyhat.....нови [re: LuboPenev]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано08.01.02 11:22



...moderatorite I na klyb "chorba" i na klyb "love"

Sega seriozno: Spored men triabva da se prieme fakta che v klybovete ste ima merene na pishki Problema na Grafiniata e che se e vjiviala mnogo v roliata si. Mnogo osezatelno si lichi prisqstvieto i. Navsiakqde smqrdi na sterilnost. Tova razbira se ne oznachava che triabva da se ostavi prostashtinata na volia. Prosto namesite triabva da se svedat do minimym.

Lypcho, pqk se e vjivial v roliata na nai-golemiat pich-osemenitel

Vqobshte v klybovete ima vsichko, i kytso i sakato. Kakto i golemi pichove, na koito s vremeto im pisva da se govori samo za chistata Love, ili za chistata chekia. Stoto neshtata ne mogat da sa s tolkova rezki granitsi i da sqvpadat s tezi na moderatorchetata (kakto my vikah na Siatqlcho)

ta tezi koito gi otnema sa baia:

Imashe izprosteli s nas i bez nas, vajnoto e vseki da znae za kakvo e v kluba

az pqk se vjiviah da govoria tqpotii tova e ot niamane kakvo da pravia v momenta

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Няма проблеми със самия клуб...нови [re: LuboPenev]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано08.01.02 11:41



Защото просто той е всичко друго, но не и клуб на "влюбени", "разлюбени" и т.н.
Според мен, просто клуба е вече много "тесен" за същността си. Много мои нови познати от други клубове, когато им кажа, че има нещо интересно в този клуб отговарят "абе може и да има, ама много тъпи диалози се водят след това..." Мисля, че това говори достатъчно. Пък едно друго момиче ми каза: " много се чувства заплашителното присъствие на модераторката"......Общо взето е приятелски клуб на някои членове на форумите. Именно и за това се е превърнал в това, което е.
Общо взето това е тинейджърски клуб, в който не е въпроса да споделиш нещо за любовта, а нещо като надпревара за писане на "хубави" теми. Подобно на клуб "литература"... Даже гледам, че и номинации за "хубави" теми... Е това малко обезмисля клуба, но щом си го харесват членовете му....ползвайте си го. И без това тук има за всеки клуб. Аз лично предпочитам клубовете без модератори или където не се усеща присъствието им, и то обикновено са по-спокойни клубове, където не "бъка" от тинейджъри, лигавещи се в нета или запълвайки си времето, изявявайки се като писатели в стил колумбийска сага с аржентински темерамент на героите...
Самата модераторка явно си харесва клуба, който на мен лично повече ми прилича на занималня за деца, които си говорят "по-такива" теми...
Но пък като не ми харесва..... не ми харесва.
Но за професионално изкривяване на модераторката можем да говорим само, ако по професия е учителка, но доколкото знам, тя не е такава....
Но пък щом има привърженици - нека си съществува.
И без това като се противопоставя си навличам "гнева" на някои, че съм незнам каква си и един куп простотии.... Ама е доста тъпо и скучно там...
И вече е доста изчерпано... А пък има какво да се каже за любовта.

А Любо, изтриването на теми там трябва да е доста сериозно, защото общо взето те надхвърлят по обем темите, в специализираните за чат клубове...Все пак нека уважим форумите и не ги претрупваме с простотиите си...

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Re: Da go dyhat.....нови [re: 2O1]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано08.01.02 15:13



Точно такаааааа пич осеменитееееел:)))))))))))))))))))))))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Няма проблеми със самия клуб...нови [re: Virgo]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано08.01.02 15:16



Има и нещо учителско мдаа...а и за надпреварата си права, я да намина аз през литература да видите силата на перото ми:)))))

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Няма проблеми със самия клуб...нови [re: LuboPenev]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано09.01.02 11:37



Любо, само едно ми прави впечатление - защо по нагоре "търсете жената" /да ти кажа самия ник ми наподобява желание за надпревара в търсене на жената и ми напомня филмите на Луи дьо Финес и по-скоро "криминалния" Големият ресторант - сещаш ли се?/ е с отличителния знак на модератор, а ти не си? Нали ти модерираш този клуб?

Светът се върти около буквата "П" ...


Тема Ми Виргоууууунови [re: Virgo]  
Автор AGENTE (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 15:26



Няма страшно, че не разбираш, това е незначителен въпрос на интелект.

Ами просто темата е преместена от клуб Любов.

п.п. Аз пък асоциирам цитирания ник със scent of a woman...а ника вирго асоциирам с касиерки на ресторанти и кебапчийници:))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.