Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема A sluchvalo li vi se e  
АвторStella (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 23:52



da gonite muha ot monitora s kursora na mishkata?! Ili kato pishete normalno pismo /razbiraj - s list i himikal/, po navik da si narisuvate dve tochki i skobka?
mi na men mi se sluchva...i kakvo li oshte ne...
Po edno vreme taka se bjah zapalila po MIRCata, che ....razkazvam az edna ve4er prikazkata za Rusokoska na sina mi, ama mi se spi, ta dev ne vijdam...I nali znaete za kakvo se razkazva, tja otiva v gorata, namira kyshti4kata na trite me4ki, vliza, pravi razni porazii i ljaga da spi..I v tozi moment az trjabva da kaja: "I togava v kyshtichkata vlezli trite mechki", ama vmesto tova kazvam "I togava vljazyl foundera na kanalaaa..." I syotvetno sina mi zapochva da se smee s cjalo gyrlo i da me byzika, makar da e samo na 4 god...
k'vo da se pravi...



Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: Stella]  
Автор NejDet ()
Публикувано28.12.01 13:18



Здравейте.

И така то темата.

На мене ми се е случвало не еднократно следното:

Когато си водя бележки по традиционния начин с лист и химикал и се е налаголо на прехвърмя текст от едно място на друго на се опетам да напрамя Copy and Paste. Чудя се защо не става....... и се опомних, че в същност в ръката се държа химикалка а не мишка и курсора не е стрелка

Весело изкривяване на Нова година

Никога не е късно човек да се провали!


Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: NejDet]  
АвторStella (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 00:07



Ej t'va veche e super! hahahaha
Taka chovek otkriva nedostatycite na "normalnoto" pisane:))))
Ili porajencheskoto vlianie na PCtata?! /ne bi!/



Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: Stella]  
Автор;-} (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 16:45



Mene mi sa e slu4valo slednoto:
Predi vreme (oshte kogato Quake 2 ) beshe nai-dobrata igra - sedq si az i igraq QUAKE s nqkvi Botove.
S perivernoto si zrenie zabelqzvam kak zad monitora izpulzqva Hlebarka i zapo4va da pulzi kam tavana - i az bez da se zamislq digam mernika na mishkata da q RAIL-na....



Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: Stella]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано06.01.02 03:09



това с усмивките по листата ехеее ... и съм си мечтал да съм @ в рейса че да kick-вам разните пенсии ... hi, asl наместо поздрав с приятели ... 'драсти ве, ко праиш' - 'мани-мани, да знаеш как ме баниха ...' ... ахмдам, веселбата му е цаката

поне от IRC бързо се отърсих :)))

<..

..>

Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: ;-}]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано06.01.02 19:05



/Stella sym/
I pone uceli li ja?
Shtoto mojata muha se mahna, de, fakt!! ;)))))))))))))))
Javno vse pak se stresnala ot dvijenieto na kursora, hihik;))))))))))))

Сама птичка...пролет прави ли?


Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: screamBoy]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано06.01.02 19:11



Ehaaaaa!!
I az sym izpadala v podobni situacii, to e kato v trans nekyv....Ne mojesh da se oryrsish ot virtualnata realnost, basi...
V IRC otdavna ne vlizam, ama s tia klubove useshtam, che pak natam me izbiva, huh!
A dokato si praveh diplomnata rabota, daje i nasyn sym mislila za razni formi, otcheti, makrosi, komandi na VB i gluposti ot sorta.. Nali se seshtash za vica za deteto na programista, spored koeto mishleto pravilo "click-click", a ne "cyr-cyr"... To i moeto po edno vreme, kato mu spomeneh za mishka, se seshtashe pyrvo za taja na PC-to..

Сама птичка...пролет прави ли?


Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: Aнджeлинa]  
Автор:-} (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 09:13



I sreshtu tova ima Lek.

1.) razhodka s nqkoi priqtel/ka iz gorata 2-3 4asa.
2.) napivane do pripasuk s nqkoi priqtel/ka
3.) po malko komputri sledvashtite 24 4asa. ;-))))



Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: Stella]  
Автор zvetenze (malko i uhaino)
Публикувано07.01.02 18:31



Az si re6ih problema taka:s edin moi priatel si pi6em nai obiknoveni pisma no polzva absolutno vsi4ki znaci ot mirka.
No az sum se hva6tala 4e na lista pi6a bulg. dumi s angliiski bukvi!

Ludostta dostigam


Тема Re: A sluchvalo li vi se eнови [re: :-}]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано08.01.02 00:04



аве майна цяла казарма бях без компот ... даже го продадох преди да вляза ... на 4-ия ден след като излязох вече бях първа писта в магазина за нов, и щото тогава интернет ставаше все по-модерен и аз така - в модата ... та до днес ... идеята е че пускане няма ... хахаахха 24 часа ... хахахах ми мойто бе 549 дена и ...
отърването е с букет при червеите, както го виждам ... дано не ни се случва скоро ;)

айде ~~~

<..

..>


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.