Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Аз съм най-зле.нови  
Автор Пътyвaм във влaka (КонтраБандист)
Публикувано04.10.01 13:46



Най-обичам да пътувам във влака без билет.Качвам се в някой влак и поемам По Пътя.Те ме свалят примерно в Ихтиман ,а аз се мятам на следващия влак и продължавам. Веднъж пътувах три дена от София до морето/ с около десетина влака/.Спал съм над 1000 пъти по разни забутани гари.Друг път- престоях пет дена на една гара щото началника на гарата не ме пускаше да се кача в някой от преминаващите влакове, но аз го издебнах докато сереше/пардон/ и си продължих

Иначе си имам карта щото бачкам в БДЖ , но никога не я показвам.



Тема И аз пътувам от време на време,нови [re: Пътyвaм във влaka]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано04.10.01 15:37



с билет, кротко и незлобливо.
Не съм видяла още кондуктор, който тихо пописва стихчета в ъгъла на купето.



Тема Не е задължително...нови [re: kakata]  
Автор Пътyвaм във влaka (КонтраБандист)
Публикувано04.10.01 17:01



...да се пописва тихо.
Имах един съквъртирант /много често пътувахме в едно купе та може да се нарече и съкопеец/ който като пийнеше няколко ракии започваше да обикаля из влака и да декламира на висок глас.Веднъж кондуктора го свали в едно село и после разбрах , че основал "Клуб на поетите" в селото.В клуба учасвали един овчар, две стари моми и попа.После той се ожени за едната от момите и след като им се роди син заминаха на световната конференция на "Поетите камикадзе".



Тема Re: Аз съм най-зле.нови [re: Пътyвaм във влaka]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано05.10.01 11:27



Ти си си направо клошар бре!

Драги жители на София, пийте чешмяна вода!


Тема Еййй...нови [re: LuboPenev]  
АвторПътyвaм във влaka (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 14:07



...ама как ги усещаш тия работи.
Една нощ се опитах да се придвижа на стоп от Бургас към Варвара /понеже няма влакове в тая посока/.Та стоя си аз и си махам , но понеже съм дългокос и приличам на идиот ...никой не ми спира. По същото време имаше една патрулка на пътя и тия ...ченгетата де...ме привикаха и взеха де ме проверяват в някакъв компютър.Естествено нищо не намериха и идното ченге ме пита- "Колко пари имаш". Аз му отговарям-"Три лева" ."Ми ти си скитник бе" -ми вика той.
После спах в морската градина ама тва е друга история.




Тема Чакай да ти разкажа един случай с куки, дето прост [re: Пътyвaм във влaka]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (квапаетаятитла!)
Публикувано05.10.01 14:26



о е весел.
Спира някъв косматогорноустнест кукаляк едно приятелче и го джоби съответно, щото, бас държа, сички куки ги учат в академията как да джобят на малки дечица с намръщен вик "Скачай - викай чик-чирик в името на закона".
И джоби го и намира полвинка стаф и такъв зверски му се издрал в ухото:
"Ква е тая трева бееее!"



Тема Re: Чакай да ти разкажа един случай с куки, дето простнови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано05.10.01 15:26



Мене ме питат веднъж:" Оръжия нещо - наркотици..?" та аз му викам на този :" Да, имам много -хахаха" и той като почна да се смее, не се спря и бях убеден,че се беше напушил - просто не можеше да се спре!!!!!!

Драги жители на София, пийте чешмяна вода!


Тема След женитбата на председателя нанови [re: Пътyвaм във влaka]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано05.10.01 21:38



селския клуб "Поезия", останалите неоженени членове удавили мъката си, като попа яхнал един кон и развял расото в неизвестна посока да гони влака като Бронко Били.
Овчарят отишъл в манастир, а хартисалата мома поела стадото докато чака някой да слезе от влака.



Тема Re: След женитбата на председателя нанови [re: kakata]  
Автор Code name 47 (Cleaner №1)
Публикувано06.10.01 13:22



и какво точно на стадото поема ?

Piano wire , the choice of real pro


Тема Ей, ся ако не развалиш идилиятанови [re: Code name 47]  
Автор Pyмянa (:))
Публикувано06.10.01 23:56



не може, е това е то професионално изкривяване.
Явно жегата, изгорелите хардискове и градският транспорт са травмирали крехката ти душевност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.