Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Аз имам професионален въпроснови [re: p1OO]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано07.11.01 19:57



С всички близнаци ли е така?



Тема Re: Babyfaceнови [re: Babyface]  
Авторp1OO (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 14:07



не зная дали точно с всички от зодия "Близнаци" е така и доколко аз мога да си присвоя ролята на "представителна извадка", но със сигурност сме хора интересуващи се от почти всичко и занимаващи се с няколко неща едновременно. Какво да се прави бързината на Меркурий - вестоносец и покровител на търговията все ни гони, а някои от нас ни и стига... Е, медала винаги има две страни, но в случая сме не само първата зодия в човешки облик, но за компенсация на всички преди, а до някъде и след нас, сме двама. Това идва да рече какво разнообразие от емоции може да се вихри не само в една, а в две личности. Но... нали знаеш какво съветват вещ/ер/ите - когато каниш гости имай поне един "близнак" на разположение за да си сигурен, че разполагаш с враг на скуката!
Много ми се иска да ти кажа, че сме свестни, ама не ми вярвай - ако в един човек има добро и зло, то при нас те са удвоени... за това не бива човек да ни взема много на сериозно ;)))) То ние не си вярваме, какво остава другите да убеждаваме да ни вярват

Живота не трябва да се взема много на сериозно - и без това от него жив не се излиза !!!



Тема Също така и многонови [re: Бибepoнъ..]  
Автор ФЮT (Никаквица)
Публикувано08.11.01 14:19



се бия .... т.е. млатя хората, които не са съгласни с моето мнение Ако си клиент тряя носиш на бой!



Тема Re: Аз имам професионален въпрос:[re: Fiut]нови [re: p1OO]  
Автор ФЮT (Никаквица)
Публикувано08.11.01 14:33



Дискусионно предимно :))))



Тема Re: Също така и многонови [re: ФЮT]  
Автор Бибepoнъ.. (добре познат)
Публикувано08.11.01 17:04



едно ибане , за един бой.......цъ , отказаф съ !!!

п.п. Малкоту Миме с .........лошу име


Тема Лек или по-скоро съвет...нови [re: ФЮT]  
АвторAgain (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 14:35



znais li prikazkata za gyrneto s pohlupaka, namiras si znaci problema/sigurno ustata/ i tyrsis otwetna strana s podhodqst problem/ ili usta, ili uho, ili ... i az neznam.../



Тема Re: Лек или по-скоро съвет...нови [re: Again]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано06.01.02 03:18



ето ме мен - похлупака, т.е. подходящото ухо :))) че щом си близнак no problemos, имам си 2 ушета
що не си дадеш телефона да си попраиказваш с един мноооого впечатляващ слушател :)))

пък и на бой нося, и на е*ане (опса) ами само ако може да сменяш темите на няколко часа и 'ще се разберем' :))))))))))))))

За такива като мен такива като теб са благодат (тука веч се олях, кат бобец на силен огън)

ай доскоро ~~~

<..

..>

Тема Re: Znam lekнови [re: 2O1]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано10.01.02 14:32



Аз съм схватлива и те разбрах Само не можах да разбера защо сметна, че говоренето ми пречи на правенето на секс?



Тема Re: Znam lekнови [re: ФЮT]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано11.01.02 06:04



e pone na frenskata sigyrno ti prechi

Da ne bi da se otegchi ot klybovete neshto ne se poiaviavash mnogo chesto

Lek den

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: Znam lekнови [re: 2O1]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано11.01.02 09:16



наистина голяма тъпня :))) а и имам много, ама много работа....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.