Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Дрън-дрън !!!нови [re: ФЮT]  
Автор MaГpAт 4eCнOвA ()
Публикувано24.10.01 19:52



никакви радикални мерки! вместо да говориш - пей

Ако искате да вярвате на някого,
вярвайте на себе си!


Тема И пея!нови [re: MaГpAт 4eCнOвA]  
Автор ФЮT (Никаквица)
Публикувано25.10.01 15:20



много и в банята особено много, понеже има акустика Аз съм единствената жива изпълнителка на сатирични оперетки с фриволен характер но въпреки тази си уникалност моята колежка, с която сме в една стая (върл фен на Металика междувпрочем) не иска да ме признае за гений и като такава да ми отдава необходимите адмирации и овации, а също така цветя, бонбони, кошници с тва-онова и прочее кирийки
Казва, че е така, защото съм била още жива и не й идело отвътре да ме боготвори... Чудна работа как ще ме чуе да пея ако съм гушнала китките Може би говори с отвъдното или е нещо сомнабул...
Също така когато работата стане много напечена запявам спиричуъли, понеже викам си щом са помогнали на негрите в най-трудни времена що да не помогнат и на мен.... Тъй че пея та се късам, но няма никаква полза!




Тема Re: Много говоря...нови [re: Virgo]  
Автор ФЮT (Никаквица)
Публикувано25.10.01 15:23



Освен, че си тренирам лицево-челюстните мускули за крокодилска захапка не виждам какво е ползата от много говорене...
Но ти благодаря!



Тема Re: Много говоря...нови [re: ФЮT]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано25.10.01 15:47



Vaprosa e 4e se zanimava6 s ne6to....Ina4e trqbva da gleda6 v edna to4ka..... pak tova maj ne e nikak polezno

se kogato mi e


Тема Ето ти съвет:нови [re: ФЮT]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано26.10.01 14:56



Позамълчи малко



Тема Re: Много говоря...нови [re: ФЮT]  
Авторvanya (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 22:54




Продължавай в същия дух. Трябва да се говори, нали за това ни е даден езикът!



Тема Леле, Како,нови [re: kakata]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.10.01 11:46



добре, че не сме се срещали. Как ли ще си поделим времето за приказки.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Аз имам професионален въпрос:нови [re: ФЮT]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано28.10.01 18:53



Можеш ли да говориш и докато спиш? Щото аз тогава например не мога, ама много ми се ще да мога. И тогава ще си бъбря, бъбряяяяяяяя, ох, изобщо КЕФФ ще настане.



Тема Re: Аз имам професионален въпрос:[re: Fiut]нови [re: Babyface]  
Авторp1OO (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 20:08



Какво означава, че говориш много? Колко е според теб това много във време?
Понякога, като ме хване музата на втория близнак от зодията ми и аз се "хващам", че не съм млъкнала за около 3-4 астрономически часа. Е, рекорда ми когато решим със студентите да слеем часовете е ок. 7 астр. часа с една почивка от 5-10 мин.;))) Единствено се надявам да не говоря излишно, та за това питането ми е: говориш дълго, монологично, диалогично, дискусионно или просто ти харесва около теб да е оживено и ти да си говорещата, вероятно с по-кратки или дълги паузи? Какво точно считаш, че характеризира проблема най-ярко от изброените? Защото явно думите в повече те притесняват по някакъв начин. Вероятно има общо с изследването на психолози, които считат, че когато някой е притеснен предпочита да говори вместо да "блуждае" в очакване някоя неловка пауза да свърши. По този начин когато другите мълчат той се счита длъжен да насити пространството с говоренето си.
В тази връзка Б. Шоу е казал: "По-добре е да изглеждаш глупав отколкото да отвориш уста и да разсееш всяко съмнение!" :)))
Солидаризирам се с мнението, че когато някой много мълчи или е темерут или е твърде тъп за да не успее да намери тема, по която да се включи в разговора. Е, може и да не е в свои води, ако разговора е строго профилиран в област, от която няма представа.
Помисли върху това, кое считаш за основа на проблема при говоренето по много. А може просто да се стремиш към изчерпателност, което би създало проблем, ако хората, с които контактуваш те разбират прекрасно и от "половин" дума и не е необходимо да ползваш "преводния коефициент" на многословието.
Хе-хе-ех не си ли пролича кой говори по много?!



Тема Re: Много говоря...нови [re: ФЮT]  
Автор Бибepoнъ.. (добре познат)
Публикувано07.11.01 14:11



ако и другаде се изразходваш така ....
просто дигай ....тва , и ме смятай за потенциален клиент на ......фирмата ....

п.п. Малкоту Миме с .........лошу име



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.