Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: След женитбата на председателя нанови [re: kakata]  
Автор Ariella (deem)
Публикувано07.10.01 13:29



..междувременно закрили този влак поради малка натовареност..
но поне сега между релсите израстна трева за овцете..добре наторена..защото нали знаеш принципа на тоалетните във влаковете..
а изоставената стара мома седи вечер на перона на започващата да се разпада гаричка..и се чуди дали да не хване по линията..по линията..та където стигне..все ще е по- добре..







Тема Веднъж, както си седяла на буренясалия пероннови [re: Ariella]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано07.10.01 21:52



по линията минала дрезина. Карал я един дългокос арабин, който гонил влака за Г.Оряховица. Той поспрял и помолил за шише минерална вода, тя случайно имала в овчалската торба и му я подала, погледите им се срещнали и тя отпътувала с него, през Горна Оряховица за Джелалабад...А стадото всяка сутрин отива на гарата и блее.

Редактирано от kakata на 07.10.01 21:54.



Тема Ти си професионално изкривена !!нови [re: kakata]  
Автор Ariella (deem)
Публикувано08.10.01 00:07



Естеството на работата ти е такова, че си станала РОМАНТИЧКА..
като "реакция- срещу" - грубата действителност..

***
Веднъж попаднала в арабския свят, бившата стара мома и настояща млада булка разбрала че не всичко което носи брада съвпада с моминските и блянове от средата на миналия век..
Най- силно я травмирало жестокото отношение към овцете..
Затова тя решила да си отмъсти и започнала своя личен джихат, като минала един ускорен курс по шпионаж към регионалните подразделения на ЦРУ..
Не се наложило да чака много време..През една приказна арабска вечер, наситена с ухания на жасмин и опиум тя приготвила агнешки кебап (по стара турска рецепта, предаваща се в рода и от поколение на поколение още от началото на турското присъствие?)..И след като станалия и омразен арабин се натъпкал до пръсване и се уригнал блажено, тя му изиграла няколко кючека (и други работи му направила, но те са спам)..Но той не заспивал и не заспивал.. Тогава тя започнала да му разказва какво и се е случило през деня..Това както винаги го трупирало на третата минута..И ето, дошъл нейния час !!
Извадила скритата спринцовка със "серума на истината", който и били дали от ЦРУ..Била му го (познайте къде- че пак е спам), като така му отмъстила и за всички пропуснати ползи (разбирай- неизживени оргазми- то пък кога ли е имало изживени?)..И започнала да го разпитва..Няма да уточнявам всички мъчения, само ще кажа, че на края човечеца бил още по- обрязан от обикновено..Но точно преди да свърши действието на серума, успяла да измъкне от него местоположението на Осама бин Ладен..
С един удар на ножа пробола талибанското му сърце, метнала се на първото такси - и право в централата на ЦРУ..
Няма нужда да уточнявам, че след 2 часа Ладен бил заловен, а след 3- обезглавен..
А нашата бивша поетеса станала международна героиня..Но от съображения за сигурност не се споменало името и, а имала кодово - Старата Мома..

И затова - в знак на благодарност Бриджит Бардо прекръстила асоциацията си за защита на животните в - "Девицата с агънцето", което неправилно се превежда в англоезичния свят като "Mary have a little lamb"..
***









Тема Re: Веднъж, както си седяла на буренясалия пероннови [re: kakata]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано08.10.01 14:34



ужас

Драги жители на София, пийте чешмяна вода!


Тема Добре го давате...нови [re: Ariella]  
АвторПътyвaм във влaka (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 17:51



само дето ...не е верно.Въобще не е заминавала с никакъв арабин, ами ей я тука лежи пияна на дивана.Прилъга ме мамка и с онова стадо дето баща и ми го даде за зестра.Аз го продадох щото исках да си купя самолет , ама тя докопала парите и докато се усетя...ги изпи ...мамка и.

Сега пиша поемата:

"Мойта женка в Суходол,
а в душа ми - рокендрол"



Тема Надявай се мЪжо на пияна жЕна..нови [re: Пътyвaм във влaka]  
Автор Ariella (deem)
Публикувано08.10.01 18:44



Не искам да ви развалям идилията, но не ти ли мина през ума, че за разкриването на местоположението на Осама Щатите и преведоха 200 млн. $
в щвейцарска банка??
Затова работи мъжката, че като изтрезнее и се усети кой си, може и да те смени..И не забравяй колко е отмъстителна ако не я заведеш до края, "в небесата", "малката смърт"(както казват французите)..абе сещай се сам, няма всичко да ти казвам, я!!И си искам процента за това че те открехнах за парите..Може и в левове и в БНБ..нямам претенции..





Тема Дай стихче, денови [re: Пътyвaм във влaka]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано08.10.01 23:13



нали знаеш, че съм ти фен!
като онова за Джулая



Тема Ей го първио куплетнови [re: kakata]  
АвторПътyвaм във влaka (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 09:44



Опитвам се да преоткрия
живот и щастие във немотия,
но сутрин като се събуда
до мен лежи оная луда-та...



Тема припевнови [re: Пътyвaм във влaka]  
АвторEзpa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 12:49



всички умни цици
обичат наротици
Пуста мъжка орисия -
ръчната бургия



Тема Трети куплет +/Баща ми БеДеЖията/нови [re: Eзpa]  
АвторПътyвaм във влaka (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 13:46



Пътувам във влака
и нямам билет,
и гадже ме чака
дявол проклет.

Седалките мазни
шишетата празни
кондуктор ми принти / от принтер/
последните кинти.

Припев:
Аз имам в джоба
суха трева,
суха трева,
суха трева...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.