Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 23.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема изкам да стана майка, но немоганови  
Автор mamcheto (непознат )
Публикувано22.02.08 11:38



Здравейте, аз съм на 23 години и съм омъжена от 5 години, през който правим непрестанни опити за забременяване.
Но уви нищо, първо аз тръгнах по - доктори, имах нередовен цикъл.
Обиколих доста доктори нокрая отидох при проф. Горчев на който съм много благодарна. Той ми постави диагноза поликистозни яйчници, опитах ме с лекарства, но нищо и ми направи лапароскопия и всичко стана ОК и до днес цикъла ми е редовен.След това при мен като всичко беше добре тръгнах ме да иследма ме мъжът ми и изненада в три клиники една и съща диагноза - Азооспермия- отсъствие на всякакви сперматозоиди, оказа се , че нямя лечение и преминахме миналата година декември към инвитро, но с неуспех и сега незнам какво да правя изкам моя мъж да се излекува по-някакък начин , знам че е невъзможно, но ако има и някакъв минимален шанс за успех моля Ви ми пишети, защото аз много изкам да имам дете от моя мъж а не от някакъв донор.
Дори в известна степен се радвам, че инвитрото нестана защото беше от донор, просто изкам да е от мъжа който обичам





Тема Re: изкам да стана майка, но немоганови [re: mamcheto]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано22.02.08 12:25



С д-р Кацаров консултира ли се?
Понякога се прави пункция на тестисите на мъжа и се изваждат сперматозоиди, говорили ли сте за такъв вариант?


Редактирано от Lali на 22.02.08 12:26.



Тема Re: изкам да стана майка, но немоганови [re: mamcheto]  
Автор bebokiki (непознат )
Публикувано23.02.08 19:42



Здравей. Посъветвай се с Кацаров. Първите ни две спермограми бяха със същата диагноза. Съпруга ми претърпя три операции - фимоза и две варикоциле ( от ляво и дясно) и то 3 и 4 степен. Последната спермограма от 20.02 е със 25 000 000 в милилитър т.е на долната граница на нормите но имаме шансове. Всичко това благодарение на Кацаров.
Желая ти успех. Дано скоро всички тук се поздравим с по едно красиво бебе





Тема Re: изкам да стана майка, но немоганови [re: mamcheto]  
Автор Cygnus (уверена)
Публикувано16.03.08 21:18



Правили ли сте генетични и хормонални изследвания при съпругът ти?
Липса на сперматозоиди в еякулата може да се дължи на обструктивен проблем или на увредена сперматогенеза. Важно е тази причина да се изясни. Непременно посетете уролог- андролог, аз лично препоръчвам д-р Милен Кацаров. В такива случаи се налага биопсия за да се види дали има клетки на сперматогенезата, от което следва съответното лечение или АРТ.
Не се отчайвай изобщо, с няколко момичета с проблем като вашият се познавам - повечето вече имат деца или очакват, а голяма част от тях близнаци!
Успех ви желая!

П. П. В сайта www.zachatie.org има цял подфорум за мъжки стерилитет и доста семейства с подобен проблем. http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=7.0




Тема Re: изкам да стана майка, но немоганови [re: mamcheto]  
Автор barbi77_75 (непознат )
Публикувано28.07.08 22:33



Zdravei!Nie sme sas sagtata diagmoza ineznaem ve4e kakvo da pravim.Mnogo gte se radvam,ako mi pishesh i spodelish kak sa se razvili negtata pri vas.Blagodaria ti predvaritelno!



Тема Re: изкам да стана майка, но немоганови [re: mamcheto]  
Автор malkoto_mime (непознат )
Публикувано13.09.08 11:45



Здравей mam4eto, аз съм от тези жени, които те разбират доста добре. С мъжа ми съм от 1999г., живея с него от почти 4години и макар, че сме женени от 1година, ние не сме се пазили близо 3години, но за съжаление не става нищо. Моя проблем обаче в момента е друг. Той просто няма желание да отиде на лекар. Казва: "когато Господ даде" и направо ме побърква. Знам, че го е страх или срам, но просто незная как да го накарам да отиде на лекар. За мое щастие, вече започва да поддава и затова ви моля, някой да ми даде някакви координати на този д-р Милен Кацаров.
И стискам палци на себе си, на теб и на всички мили жени тук, да успеем да създадем така желаните от нас дечица.



Тема Re: изкам да стана майка, но немоганови [re: malkoto_mime]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано14.09.08 08:29



Защо ще ходи на лекар? Спермограма в клиника по стерилитет имате ли?
Ето тук координатите на д-р Кацаров:

. Успех и пиши.




Тема Re: изкам да стана майка, но немоганови [re: bebokiki]  
Автор nevin4eto11 (непознат )
Публикувано10.02.10 11:14



az minalata godina hodih na ginekolk kaza mi 4e imam rana na matkata i ne moga da zabremeneya a ne sam rajdala nikoga obgorimi ranata i kaza 4e ve4e nyamalo da imam problemi no mina v4e godina i ni6to

.hodih pri dr ginekolok razkazah mu toy kaza 4e ni6to mi nyamalo bilo na psihi4eska osnova i ne trybvalo da davam da me obgaryat tova mojelo da mi bade problem ispisa mi hap4eta ot koito za tri meseca tr da zabremeneya i pak ni6to dayte nyakakav savet pls



Тема Re: изкам да стана майка, но немоганови [re: Lali]  
Автор nevin4eto11 (непознат )
Публикувано10.02.10 11:22



hodila sam pri 3 ginekologa do sega parvata be6e jena i tya kaza 4e imam rana pri neya pripadnah 2 pati mn nebrejno preglejda 2riyat ginekolk koyto me obgarya mi pravi i isledvaniya i vsi4ko mi be4e ok

kakto i na majat mi,no iska6e da mi isledva trabite da vidi dali bili zapu6eni no ot svekarva mi se otkazah kaza da ne se zanimavam s gluposti kogato pilo pisano samo 6tyalo da si doyde az o6te pove4e se ot4ayah i kato hodih sled tova pri tretiya ginekolk toy kato mi kaza 4e ni6to mi nyama hepten se obarkah i ne znam ve4e napravo otka4am ve4e 2 godini samo s tozi problem se ma4a vsi4kite ni priyateli ve4e imat beb4eta izkam i az



Тема Re: изкам да стана майка, но немога [re: nevin4eto11]  
Автор reni96 (непознат )
Публикувано30.09.19 15:00



Трябва да вярвате, всичко се случва понякога и чудо с помоща на съвременната медицина.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.