Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 05.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изследвания при срастване  
Автор marinamiroslavova (непознат )
Публикувано17.12.09 12:36



Ако може някой да ми каже, ще бъда много благодарна. Правена ми е операция от киста на яйчника, прикоето той е запазен, но лекарите казаха, че имам сраствания и вероятно трудно или въобще няма да забременея. Искам да си направя някакво изседване, за да знам със игурност дали е така. Иначе имам редовен цикъл, редовна овулация. Веки месец съм го проверявала на ултразвук. Остава може би проходимост на тръбите да изследвам, но не знам дали е достатъчно. Бяха ми казали, че дори да няма запушване, при това изследване може да се запушат. Знаете ли, къде в Пловдив мога да го направя, дали е болезнено или опасно и колко струва горе-долу? А и дали трябва да направя някакви други изследвания. Иначе съм здрава и хормонално.



Тема Re: Изследвания при срастваненови [re: marinamiroslavova]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано24.12.09 18:15



Ккато разбирам от написаното ти все още не плануваш забременяване, така че остави тези размисли. Когато започнеш опити и не става шест месеца, тогава ще мислиш.



Тема Re: Изследвания при срастваненови [re: Lali]  
Автор marinamiroslavova (непознат )
Публикувано25.12.09 11:11



Планирам и искам сега, но не мога. Затова искам изследванията, а не поредния мъж да ме изостави заради това.



Тема Re: Изследвания при срастваненови [re: marinamiroslavova]  
Автор shelley26 (непознат )
Публикувано01.06.10 18:00



Здравей, аз имам сраствания на червата и исках да те питам твоя лекар какво точно ти е казал, че при сраствания не може да забременяваш ли?Защото и аз имам планове за бебе но все още се възтановявам от операцията на червата.



Тема Re: ОХ :(нови [re: shelley26]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано04.06.10 09:09



Здравейте момичета!
След дълго лечение на цикъл и без овулация, слава богу вече всичко е ок. Имам и цикъл и ову без медикаменти от фев месец. Но.. не и бременност.
В крайна сметка отидах да си направя цитонамазка и док ме препрати на физиотерапия (имам операция от апандисит - перитонит и тн .. ), тъй като имам придурпване което е болезнено отляво предполага, че може и да имам някакво срастване. Препоръча тази физиотерапия, която почвам от понеделник и след това да си направя микробиология, пълна кръвна картина - които са необходими за цветна снимка за проходимост на тръбите.
Ужасявам се, но няма как и пред това трябва да мина за мое спокойствие!
Казват, че е болезнено- но нали всички тук искаме бебчета някой ден. Нищо не идва без болка.
Моля пишете - всички на които им предстои или на тези, които вече са минали от там.



Тема Re: Изследвания при срастваненови [re: shelley26]  
Автор marinamiroslavova (непознат )
Публикувано13.06.10 21:03



Да. Казаха ми, че щом имам операция и сраствания на червата не мога да забременея нормално, а само с инвитро. Когато чу това съпругът ми веднага се разведе с мен. Никой не иска увредена жена така, че не го съдя. Но все пак ми се искаше да знам дали имам някакв шанс, защото така, както съм никой не ме иска.



Тема Re: Изследвания при срастваненови [re: marinamiroslavova]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано14.06.10 11:10



това е отвратително, а мъжът ти е леке! Извинявай но.. Ще дойде и този мъж, който ще те обича такава каквато си ! И все пак с инвитро щом имаш шанс е по-добрия вариант от това изобщо да не можеш да имаш дете.



Тема Re: Изследвания при срастваненови [re: Kreiziinlove]  
Автор shelley26 (непознат )
Публикувано15.06.10 09:15



Преди няколко дни ходих на гинеколог и на мен ми каза че имам сраствания даже и на яйчниците и едвали ще забременея и ако случайно това стане ще е извън маточно..толкова много се разтроих..винаги съм искала да имам дете...аз не съм омъжена и съм на 32 и ако не родя до няколко години ще е късно..но ако единствения начин е инвитро ще пробвам..



Тема Re:нови [re: shelley26]  
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано15.06.10 09:47



охххххххх съжалявам :(
Знаете ли момичета как ме хваща яд на всички тези хора, които изоставят децата си... Защо Бог дава на тези, които не ги искат :(
Мило момиче - ЩОМ инвитро е варианта - действай! Дори и да не си омъжена. Няма какво да чакаш.. на 32 си - а инвитрото е процедура, която може да отнеме много време.

Аз трябва да направя пустата цветна снимка за да видя какво става с мен, а ме е шубе...

Но ще я направя...

Вие къде я правихте и как мина ?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.