Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 26.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мъжки факторнови  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано14.04.09 00:26



Здравейте.
Почти година откатко правим опити за бебе.
Нищо не става.
Мъжът ми има син на 12г от първи брак и понеже аз съм изследвала доста неща,решихме да пуснем една спермограма.
Момичета,в шок съм(както и той).Оказа се,че спермограмата е много лоша. Заключение-Олигоастенотератозооспермия. Доколкото разчитам резултатите,става въпрос са малко,бавноподвижни и анормални сперматозоиди. По Крюгер сме с 4% нормални. Имам много въпроси,но знам,че не е тук мястото да задам всичките. Само,ако може някой да ми каже при тези стойности на какво можем да разчитаме? Само инвитро ли?

Толкова сме нещастни...мъжът ми никога не е имал проблем със здравето,храни се здравословно,потентен е,не пие,не пуши....какви са причините за тази лоша спермограма???
Извинете ме за дългото обяснение...



Тема Re: Мъжки фактор [re: ishtari_diya]  
Автор dgesika (непознат )
Публикувано15.05.09 23:58



здравеите, иние сме с мажки фактор пишете ми за добар андролог в София и Пловдив благодаря предварително



Тема Re: Мъжки факторнови [re: ishtari_diya]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано19.05.09 16:09



лекар-андролог може евентуално да ви каже каква е причината. потентността няма никакво отношение към оплодителната способност. може мъжът ти да е развил варикоцеле (разширени вени на тестисите), може да е бил изложен на въздействие на токсични вещества, всичко може. идете на андролог. бройката и подвижността са променливи.

шансовете какви са и дали трябва инвитро, инсеминация или друго - трябва да се каже от лекуващия гинеколог, след преценка на конкретната спермограма и развитието. понякога забременяват спонтанно и жени, чиито мъже са с много влошени оплодителни възможности.



Тема Re: Мъжки факторнови [re: ishtari_diya]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано10.06.09 23:54



Еййй много сте черногледи всички. Мъжът ми е с подвижност под 25 %, а имам син на 3 месеца и без "комшията" да помага. Хайде сега ще я разведете жената. Професор Протич е много добър по въпросите с мъжкия стерилитет, както и доктор Кацаров. Мъжът ми претърпя неуспешна операция от варикоцеле и всички ни бяха отписали. Започнахме да пием билките на Еньо Миланов и след 3 месеца бях бременна. Успех!!!



Тема Re: Мъжки факторнови [re: lavandula]  
Автор 13th_knight (идеалист)
Публикувано16.10.09 22:40



здравейте. уплаших се като четох темата ... опити правим отдавна, а никакъв ефект и все си мисля, че аз съм виновна, защото той има дете на 12 г. от бившата си съпруга. сега съвсем се притесних ... не се смейте, но се уплаших, че и двамата сме виновни и вече няма шанс....



Тема Re: Мъжки факторнови [re: 13th_knight]  
Автор reni96 (непознат )
Публикувано30.09.19 15:23



Винаги има шанс момичета, можете да се обърнете към клиники в чужбина.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.