Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови  
Автор Petya lvanova (FOUNDATION)
Публикувано22.02.09 15:08



Фондация Петя Иванова стартира в цялата страна кампания „Ин витро”. Основната цел е финансова помощ за прилагане на метода „ин витро” при семейства с репродуктивни проблеми. Голямата ни цел е финансирането на опити по метода „ин витро” при дадено семейство да продължи до постигането на крайния резултат, а не да се изчерпва само с помощта за един опит. Нашият проект предвижда подпомагането на семейства до 45 годишна възраст. Това е началото на кампания , която няма крайна дата. Независимо от всички останали дейности, които ще развива Фондацията, кампания „Ин витро” ще бъде осъществявана постоянно. Всяко шесто семейство в България няма деца и не може да разчита на пълна подкрепа от страна на държавата. Близо 300 хиляди семейства очакват в домовете им да има детски смях и плач, да чуят „Мамо” и „Тате” . Те имат шанс, ако ние им дарим подкрепа чрез SMS със съдържание - TXT INVITRO на номер 1916 за всички мобилни оператори. Цената на един SMS 2.40лв. SMS услугата е само за България!
Банкова информация:
FOUNDATION PETYA IVANOVA
BIC: RZBBBGSF
IBAN: BG60 RZBB 91555 0239 51711
RAIFFEISEN BANK



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: Petya lvanova]  
Автор ro6ko (минаващ)
Публикувано24.02.09 15:45



Драга ми Петя , ние имаме нужда от помощ, а не да даваме помощ. Моля Ви , така фалшиво звучи всичко. Тук има толкова изстрадали хора, че само 1 лъжлива кампания им липсва.

Ако бъркам..извинете, но така представено не звучи сериозно. А ако някой е решил да печели на гърба на хиляди страдащи няма да остане ненаказан.



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: ro6ko]  
Автор Petya lvanova (FOUNDATION)
Публикувано24.02.09 15:59



Искам да Ви уверя, че целта ми е да помагам! Може би ще повярвате, когато аз лично дарявам 50% от хонорарите си от всичките ми участия...

Желая Ви късмет!

Петя



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: Petya lvanova]  
Автор ro6ko (минаващ)
Публикувано25.02.09 09:40



Да, може и да повяравам ако познавам поне 1 човек, на когото сте помогнали.
А вярвайте ми познавам хора, на които е помагано точно за това нещо.

И на вас късмет!



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: ro6ko]  
Автор Petya lvanova (FOUNDATION)
Публикувано25.02.09 11:34



Ще ви помоля да останете в течение. Ще видите как се развиват нещата. Все пак сега стартираме. Ще дам всичко от себе си, за да помогна на колкото се може повече семейства.

Усмивки и бъдете добри!

Петя



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: Petya lvanova]  
Автор ro6ko (минаващ)
Публикувано25.02.09 11:38



Естествено , че ще остана в течение...и аз съм от нуждаещите. Може да ми излезе късмета



П.П. А с какво се занимавате? Кзаваче , че сега дарявате по 50%.....



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: ro6ko]  
Автор Petya lvanova (FOUNDATION)
Публикувано25.02.09 12:31



http://radioblg.com/ROSI.mp3

http://www.unitednationpageants.com/unpageants3_042.htm

Petya



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: Petya lvanova]  
Автор ro6ko (минаващ)
Публикувано25.02.09 12:36



Не мога да го отворя.
Аз питах с 2 думи да се предиставите.
И къде отиват даренията ви?



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: ro6ko]  
Автор Petya lvanova (FOUNDATION)
Публикувано25.02.09 12:50



Жалко, можехте да видите доста неща за мен.
С две думи, Фондацията е нова, ин витро е първата ми кампания. Стартира в понеделник. Тъй като целта ми е да помагам на тези семейства, аз лично съм се ангажирала да търся спонсори. Ако вие имате нужда, пишете ми. Ще съм щастлива да помогна. Няма да ви подведа.

Петя
www.mspetyaivanova.com



Тема Re: ИН ВИТРО КАМПАНИЯ. ПОДКРЕПЕТЕ НИ!нови [re: Petya lvanova]  
Автор ro6ko (минаващ)
Публикувано25.02.09 13:00



Да, имам и съм една от малкото, които имат нужда от помощ. За съжаление тя е не само финансова. Хората борещи се със стерилитета знаят за какво говоря. Тъжно е, че клиниките по стерилитет са пълни с пациенти, още по-тъжно е , че все повече млади хора стигат до там и тръгват по трънливият път.

Успех. Вярвайте , че ще веднага, след като разбера за оказана от вас помощ ще ви напиша благодарствено писмо и то ще е от сърце. / не говоря за помощ за мен самата, а по принцип /.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.