Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 12.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изследване на полови и щитовидни хормони-СПЕШНО!нови  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано24.11.08 13:31



Здравейте.
Трябва да изследвам половите и щитовидните си хормони.
Доколкото разбрах ЛХ, ФСХ, Естрадиол, Пролактина и Тестостерона се пускат на 3-5 ден от цикъла.

Кажете ми мога ли да пусна едновременно с тях и TSH, FT4, FT3, TAT, MAT,за да не ме бодат по 100 пъти,или има определени дни от МЦ и за щитовидните?

Моля Ви,ако някой знае да ми отговори,защото от вчера съм в цикъл и ще ходя вдругиден да ги пускам.
Благодаря!!!!



Тема Re: Изследване на полови и щитовидни хормони-СПЕШНО!нови [re: ishtari_diya]  
Автор ro6ko (минаващ)
Публикувано26.11.08 09:33



Можеш, да.
На гладно и жадно.



Тема Re: Изследване на полови и щитовидни хормони-СПЕШНО!нови [re: ishtari_diya]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано27.11.08 08:04



Можеш да ги изследваш по всяко време на деня, по всяко време на цикъла, не е необходимо да си гладна и жадна.




Тема Re: Изследване на полови и щитовидни хормони-СПЕШНО!нови [re: Lali]  
Автор ro6ko (минаващ)
Публикувано04.12.08 14:17



Лали, леко не съм съгласна за ТSH е важно са не си пил кафе.



Тема Re: Изследване на полови и щитовидни хормони-СПЕШНО! [re: ro6ko]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано05.12.08 00:19



Оки.


Рошко, за този вид хормони, и въобще за хормоните е добре да се изследват в обичайното ти състояние, а не при филтрирано положение. Нали ти нормално пиеш кафе, значи при такова състояние е характерната за теб стойност на този хормон? Това, ако изобщо има влияние.




Тема Re: Изследване на полови и щитовидни хормони-СПЕШНО!нови [re: ishtari_diya]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано05.12.08 17:19



Можеш разбира се.Сутрин на гладно да няма алкохол предната вечер,цигари,кафе и йодни препарати.няма определени дни за щитовидните.Ако ти изследват и пролкатин,така или иначе ще спазваш определени правила.Използвай да изследваш и Щитовидните.Аз съм си правила TSH.fT3,fT4 след като съм пила кафе и бяха нормални.Но ако ти изследват пролактин трябва да е нагладно,да няма секс предната вечер,да няма физическо натоварване,да няма кафе,да няма алкохол,цигари при пълно спокойствие.

Редактирано от esprit на 05.12.08 17:26.



Тема Re: Изследване на полови и щитовидни хормони-СПЕШНО!нови [re: esprit]  
Автор BUX (непознат)
Публикувано10.01.09 18:30



d




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.