Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 26.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Klinika Selena v Plovdiv?нови  
Автор radinad (непознат )
Публикувано16.11.08 11:24



Zdraveite -ima li niakoi mnenie za klinika selena v plovdiv?te sa edinstvenite na koito v reklamata pi6e-palni izsledvania za bezplodie i eventualna inseminacia za 2 sedmici.A znae li niakoi neshto za docent savova ot klinikata na doktor shterev?mnogo shte se radvam ako pishete.



Тема Re: Klinika Selena v Plovdiv?нови [re: radinad]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано17.11.08 17:17



Пиши на кирилица и се ориентирай към София.






Тема Re: Klinika Selena v Plovdiv?нови [re: Lali]  
Автор radinad (непознат )
Публикувано17.11.08 18:32



Lali izviniavai za latinicata-niamam irilica.4estno kazano taini4ko se nadiavai da se vklu4i6-zashtoto mnogo kompetentni otgovori davash navsiakade.Mai si prava za sovia-plovdiv mi be6e po-lesno no....vse pak sam na 37 godini i niamam mnogo vreme za gubene.Ot tova koeto sam pro4ela tuka si izbrah klinikata na shterev-moga pri docent savova ili malinov-pri stamenov?Moje6 li mi prepora4a6 niakoi i o6te edin vapros-dano da ne sam nahalna-misli6 li 4e ima shans v inseminaciata ili e po-dobre napravo invitro-poneje edno ne sam parva mladost i vtoro vremeto mi e mnogo ograni4eno?Shte se radvam ako mi otgovorish.



Тема Re: Klinika Selena v Plovdiv? [re: radinad]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано18.11.08 13:34



Радина,

, като започнеш да пишеш мнението има едно бутонче КРЕДОР в дясно, превключи на фонетична иби бг азбука, пробвай, лесно е.
В клиниката Щерев всички лекари са добри. Д-р Стаменов също, но там за първичен преглед се чака повече от година, така че не знам дали ще имаш толкова време.
Д-р Владимиров също е добър специалист.
Да, има шансове за инсемиция, стига тръбите да са проходими и спермитата приличен брой. Овулация имаш ли?




Тема Re: Klinika Selena v Plovdiv?нови [re: radinad]  
Автор radinad (непознат )
Публикувано18.11.08 22:43



Lali-mersi mnogo 4e mi pisa-toia kredor go vidiah no az imam samo latinski bukvi na klaviaturata i nikoga ne sam pisala s balgarski bukvi-ne znam kade se namirat po klaviaturata.Ovulacia imam-zasi4ala sam niakolko meseca temperaturata i se poka4va a zaedno s tova i s ovolacionni testove-ta i s dvate pone 4 pati sam ia zasi4ala no uvi......ni6to ne se polu4ava.Minalata godina sme pravili samo edno izsledvane sperma i hormoni-vsi4ko be6e nared no sa praveni v blagoevgrad ta sega kato 4eta tuka mneniata ne znam dokolko moje da im se viarva.Zna4i spored teb ima 6ans v inseminaciata?A za klinikite-mai 6te sam pri Shterev pri tazi docent Savova.....Blagodaria ti o6te vednaj 4e mi pisa.



Тема Re: Klinika Selena v Plovdiv?нови [re: radinad]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано19.11.08 08:59



АЕто тук има инструкции как се пише на кирилица:

.
Д-р Савова е добър избор, късмет ти желая. Дотук нищо не сте направили все едно, така че давай към София.




Тема Re: Klinika Selena v Plovdiv?нови [re: radinad]  
Автор radinad (непознат )
Публикувано22.11.08 10:30



Лали разбрах го с кирилицата но ми е трудно-благодариа ти -сте писа какво е станало после-един последен вапрос-кое е по добре за инсеминациата-на спукан или неспукан фоликул?



Тема Re: Klinika Selena v Plovdiv?нови [re: radinad]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано23.11.08 07:03



Прво да неспукан и реинсеминация на спукан.




Тема Re: Klinika Selena v Plovdiv?нови [re: radinad]  
Автор radinad (непознат )
Публикувано25.11.08 13:01



Лали благодариа ти много-на 4ти декемжри имам сре6та с доктор савова-6те пи6а после-успехи ти желаиа.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.