Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 27.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема моля за помощ- инвитро в София  
Автор rossina (непознат )
Публикувано16.11.08 21:38



здравейте, аз съм нова във форума.
пи6а ви от Берлин където съм студентка. От две години се опитваме да забременеем аз и приятеля ми...без успех. Бях на лекар преди една година, оказа се че имам проблеми с пролактина- сега взимам хапчета и всичко е на ред, и че имам дълъг цикъл. при приятелят ми положението е по сериозно- асоспермия, иначе всички други хормонални изследвания и хромозоми са нормални. щте правим ТЕСЕ края на януари- дано вси4ко да мине добре.
Аз по4ти съм решила да правя ИкСИто в Българя, в София. Моля ви, дайте ми мнение за Тина Киркова и за Клиниката на щерев. Кои имат добра лаборатория, добри специалисти, добра апаратура.
На мен ми се иска, тъй като тук имам ендокринолог който се съгласи да ме придружава по време на опитите- даже и те да са в България, да дойда за самите операции в Софя, но чух че това е по4ти невъзможно защото лекарите искат да си на място са стимулацията. Можете ли да ми кажете и колко дни преди операциите е стимулацията.
Пи6ете моля ви всичко което ви доиде на ум- аз съм далече и всяка информация е много ценна за мен.

Много ви благодаря предварително!

Редактирано от rossina на 16.11.08 21:59.



Тема Re: моля за помощ- инвитро в Софиянови [re: rossina]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано18.11.08 09:33



Не съм се възползвала от услугите на клиниките предлагащи ин витро , но клиника "Малинов" - по всеобщо мнение е най - добрата! Само се чака мнооого за час. Много, считай около година. Ходили семе на консултация при д-р Стаменов и останахме много доволни.





Тема Re: моля за помощ- инвитро в Софиянови [re: rossina]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано18.11.08 13:36



Клиниката на Щерев е добра, също и клиниката на д-р Владимиров.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.