Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 11.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема хепатит С и бременностнови  
Автор landar (непознат )
Публикувано23.02.07 00:14



Moga da imam dete samo in vitro No pri izsledvaniata mi otkrixa xepatit C Niakoi znae li podoben slucai? Ne moga da se otkaja prosto taka Pone da mi biaxa dali vazmojnost da opitam Tribva mi informacia!!!



Редактирано от Lali на 23.02.07 08:19.



Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: landar]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано23.02.07 08:20



Първо трябва да се излекуваш. Пиши на кирилица.



Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: Lali]  
Автор landar (непознат )
Публикувано25.02.07 20:15



Благодаря че ме поправи Сега се уча да боравя с нета Проблема е че съм на 37г. Разбрах че лечението е доста продължително В най добрия случай (и то ако ЗК не се бави с одобрението за лечение) ще ми отнеме около година година и половина ако се излекувам де Боясе че не разполагам с време!!!Това ще рече че ми трябват най-добрите доктори и...малко чудо!



Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: landar]  
Автор kalka (непознат)
Публикувано25.02.07 22:31



сигурна ли си, че имаш хепатит С.защо не си направиш ново изследване



Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: landar]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано26.02.07 10:02



Повтори първо изследването в друга лаборатория. Лечението е 6 месеца доколкото съм чувала. Нямаш избор. Късмет. Пиши.



Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: Lali]  
Автор landar (непознат )
Публикувано28.02.07 22:18



Благодаря за съвета приятелко на коалите но повторното изследване даде същият резултат.Днес взех изследванията.След месец съм на биопсия Лечението е минимум месец до една година.Проблемът е в здравна каса.Много бавят разрешението за лечение а и при моите показатели АСАТ67 и АЛАТ74 могат и да не ме одобрят скоро.Като изнлючим това хиперстимулацията при инвитрото е много противопоказна за черния дроб.Чух за клиника в София която работи по друга методика -безмедикаментозн Ако някой е чувал нещо по-подробно моля да пише!!!Дори и да се излекувам пак инвитрото остава под въпрос Във Варна ми отказаха





Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: landar]  
Автор kalka (непознат)
Публикувано28.02.07 22:45



Разбирам желаниетоти да имаш дете,но в момента имаш проблем с този хепатит.Докато не се справиш с него не можеш да правиш каквито и да било опити да забременееш.



Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: landar]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано01.03.07 08:35



Ето

правят ин-витро матурация. Може би това имаш предвид. Съжалявам за резултата.



Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: Lali]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано01.03.07 15:05



И да се излекува от хепатит С, индикации за него винаги ще има в кръвните изследвания. Лечението е с интерферон. Има случаи, в които организмът сам се преборва с вируса, ако е бил в много кратък контакт с него. Болест не се развива, но вирусът си остава. Важно е да се установи дали човекът боледува в момента или вече е преболедувал.
При стимулация за инвитро чернодробните ензими скачат много високо и няма начин да е другояче, за съжаление.

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: хепатит С и бременностнови [re: Lali]  
Автор landar (непознат )
Публикувано05.03.07 22:34



точно това е което търсих.Безкрайно благодаря за помощта и най-вече за подкрепата. Методът не е добре изяснен но принципът на работа е подходящ за моя случай.Медици ме посаветваха първо да опитам ин-витрото а поъле лечение.Времето ме притеснява и факта че Рибофлавина може да навреди много повече на ембриона (генетични мутации)отколкото минималният риск от заразяване с хепатита за страничните ефекти от Интерферона да не споменавам.Моля за инфо за клиниката!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.