Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 11.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Тема Цикълът ми закъснява.Помощ!нови  
Автор sami_f (новак)
Публикувано04.11.08 18:38



Незнам дали тук е мястото да зъдавам въпросите си,но съм много притеснена! Цикълът ми закъснява.Днес е 33 ден от цикъла ми и още не ми идва.А обикновено ми идва през 30-31 дни. Имам сякаш симптоми на ПМС,но незнам параноята ли ме гони или.. Това е ,че не желая да съм бременна,а и ми е доста рано. Въпросът ми е случвало ли ви се е да имате по-дълъг цикъл от 30 дни ? Искам да кажа,че партньорът ми не свършва в мен,правим го без презерватив и не пия орални контрацептиви,но той ме уверява,че няма от какво да се притеснявам.Да,ама е 33 ден а ... не идва..





Тема Re: Цикълът ми закъснява.Помощ! [re: sami_f]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано05.11.08 09:08



Направи си тест за бременонст, от аптеката се купува. Ако е отрицателен и въпреки това не ти идва отиди на лекар, защото пак може да има бременност. Късмет и пиши.




Тема Re: Цикълът ми закъснява.Помощ!нови [re: sami_f]  
Автор bialata ("блондинка")
Публикувано07.11.08 17:55



същият съвет: тест за бременност от всяка аптека можеш да си купиш

"Винаги е по-добре да се опитва"


Тема Re: Цикълът ми закъснява.Помощ!нови [re: sami_f]  
Автор sami_f (новак)
Публикувано07.11.08 19:12



Направих си тест - отрицателен е и за щастие ми дойде на следващия ден (със седем дни закъснение).Сега съм спокойна вече. И преди съм си правила тестове и винаги са били отрицателни. Какво искате да кажете с това да си направя тест и ако е отрицателен,но ми закъснее може да има бременност? Т.е. е възможно тестовете да не са точни, така ли ?



Тема Re: Цикълът ми закъснява.Помощ!нови [re: sami_f]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано08.11.08 09:54



Тестовете са точни, но понякога овулацията е била по-късно. Тестовете отчитат ЧХГ - хормон, който се отделя при бременност, така че той може да не е достатъчен да го отчете тестът, но бременност да има.





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.