Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема инвитро-медикаментинови  
Автор hard_way (непознат )
Публикувано18.10.08 21:46



здравейте,вапроса ми е:при инвитро медикаментите които се приемат,оказват ли ниакакво влиание вьрху кисти в гьрдите,понеже имам ниаколко и в двете гьрди и ме е страх от страничните ефекти.благодаря предварително!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от hard_way на 18.10.08 21:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от hard_way на 18.10.08 22:01.



Тема Re: инвитро-медикаментинови [re: hard_way]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано19.10.08 09:39



Оказват - да. Затова преди стимулация се прави обстойна консултация с гинеколог и мамолог. Зависи от кистите. Успех и пиши.




Тема Re: инвитро-медикаментинови [re: Lali]  
Автор hard_way (непознат )
Публикувано19.10.08 14:58



Благодаря!Би ли ми препоръчала наистина знаещ мамолог.



Тема Re: инвитро-медикаментинови [re: hard_way]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано19.10.08 15:31



За кой град?




Тема Re: инвитро-медикаменти [re: Lali]  
Автор hard_way (непознат )
Публикувано19.10.08 15:50



Аз сам от Пазарджик,но ме съмниава тук да има толкова добар,така че в Софиа.



Тема Re: инвитро-медикаментинови [re: Lali]  
Автор hard_way (непознат )
Публикувано19.10.08 16:10



има ли вазможност за инвитро без исползването на толкова силни медикаменти,или е невазможно?досега карам на инсеминаций,но след една прекасната бременност в третиа месец преди 2 години,досега нищо,така че е време за следваща стъпка,но ме е много страх заради кистозната мастопатиа коиато имам?Благодариа,че ми отговариаш дотук!



Тема Re: инвитро-медикаментинови [re: hard_way]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано19.10.08 19:07



Къде правиш инсеминациите? Тест за проходимост на тръбите имаш ли? Спермограма в клиника по стерилитет? Междудругото аз съм с фиброкистозна мастопатия, нямах проблем по време на стимулациите и след това.




Тема Re: инвитро-медикаментинови [re: Lali]  
Автор hard_way (непознат )
Публикувано20.10.08 20:16



Здравей!правиха ми лапароскопиа тази пролет при д-р Стаменов,той ми прави и инсеминацийте.ползваме донор защото мажа ми е с азоспермиа(тежка).едната тръба ми беше запушена.но сега каза,че са проходими и двете.просто не знам защо не се получава,а времето минава,вече сам на 34



Тема Re: инвитро-медикаментинови [re: hard_way]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано20.10.08 21:24



Говори на ин витро на естествен цикъл.




Тема Re: инвитро-медикаментинови [re: Lali]  
Автор hard_way (непознат )
Публикувано20.10.08 22:42



благодаря ти!дано не ти досаждам,просто има толкова вапроси,а някои път докторите нямат много време да обяснат и претупват нещата.какви са шансовете при този вариянт




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.