Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема бременна ли съмнови  
Автор skyfish (непознат )
Публикувано24.09.08 02:11



Здравейте,
Имам въпрос и ако някой може да ми отговори ще му бъда много благодарна.
На 32 г. съм, с много нередовен цикъл. Точно един месец след последният ми цикъл обаче получих някакво много слабо, светло кървене ( съвсем за кратко вероятно около час).
Незнам какво може да е било. Това се случи преди 5 дни, цикълът ми още не се е появил.
Изчетох доста информация по въпроса, на места пише че е признак на овулация, други пишат че може би е бременност и оплодената яйцеклетка се прикачва към маточната стена и от там слабото кървене.
Аз обаче нямам никакви симптоми на бременност, абсолютно никакви!
Още не съм си направила тест за бременност, но той и едва ли би отчел бременност в такъв ранен стадий.
Ясно е че ще трябва да изчакам няколко дни и да направя теста, но немога да спра да мисля за това.
Кажете ми моля имал ли е някой подобен случай?
Благодаря ви предварително!!!




Тема Re: бременна ли съмнови [re: skyfish]  
Автор dimashki (новак)
Публикувано25.09.08 22:24



При мен беше по същия ден.Кървенето беше горе-долу около датата на цикъла и се дължеше именно на вклиняването на оплодената яйцеклетка.Теста си направих след 4-5 дни.Оплождането беше ин витро и тогава беше датата за теста.Пожелавам ти резултата да е такъв,какъвто ти искаш да бъде.

Редактирано от dimashki на 25.09.08 22:25.



Тема Re: бременна ли съмнови [re: dimashki]  
Автор didinka_bs (непознат )
Публикувано26.09.08 11:36



Моята бременност беше по същия начин.Цикъла ми е 28 дни.На 24 ден ми прокърви много леко и светло.Аз незнам защо но бях сигурна,че съм бременна и не исках да повярвам че ми идва мензиса

.Направих си веднага тест и ми показа положителен.Така,че и при теб може да е така и може теста да покаже по-рано.



Тема Re: бременна ли съмнови [re: skyfish]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано27.09.08 08:45



Можеш да направиш тест вече. Късмет и пиши.




Тема Re: бременна ли съм [re: skyfish]  
Автор skyfish (непознат )
Публикувано28.09.08 06:10



Ох, момичета....
Направих си тест на 24-ти, беше отрицателен.
След 2 дни ми дойде цикъла със страшни боки в корема и кръста, гадене, обливане на горещи вълни и главоболие. А това е доста необичайно за мен. Чуствам се направо ужасно едва ходя на работа. А да не споменавам само колко съм изнервена... рева без каквато и да било причина.
Снощи едва не свърших в бърза помощ поради паник-атака, която дойде изневиделица без никакви причини.
Незнам какво ми става, имам час при гинеколог чак на 13ти октомври. Незнам дали да чакам до тогава или да потърся помощ още сега. Незнам дали не е нещо сериозно... една колежка каза че е имала кървене, което се е оказало киста и са я оперирали.

Редактирано от skyfish на 28.09.08 06:13.



Тема Re: бременна ли съмнови [re: skyfish]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано28.09.08 07:50



Нищо ти няма, спокойно, ще ти мине. Болките при спукана киста, която застрашава живота, са нетърпими, отдавна да беше отишла в спешна помощ.


Редактирано от Lali на 28.09.08 07:51.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.