Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема здравейте, надявам се да помогнанови  
Автор milen4eto (непознат )
Публикувано16.03.08 14:32



От три години със съпруга ми се пробваме за бебче. Аз съм на 26 почти а той на 36 год. От Варна сме.Ходихме по доктори без резултат. Оказа се че едната ми тръба е запушена, нивото на прогестерона ми е седем пъти под норма, имам нередовна менструация. Искам да споделя че последно ходя на едни процедури в София, при доктор Найден Пранчев. Чух за него че лекувал безплодие и сега съм почти на финала на процедурите. Знам че на много жени е помогнал. Стискайте палци да имам успех. Ако решите да ходите при него оставям адреса и телефона гр. София ул"Владайска"№35 тел.029543852. Преглежда от Понеделник до Петък след 15:30 часа. Надявам се да съм ви била полезна!!!



Тема Re: здравейте, надявам се да помогнанови [re: milen4eto]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано16.03.08 14:52



Измама и реклама.






Тема Re: здравейте, надявам се да помогнанови [re: milen4eto]  
Автор milen4eto (непознат )
Публикувано16.03.08 16:02



Много съжелявам че мислиш че това е реклама. А за измама всеки, който реши да пробва може да прецени за себе си. Аз просто исках да помогна. Професор Пранчев има много пациентки така че не се нуждае от допълнителна реклама!!



Тема Re: здравейте, надявам се да помогнанови [re: milen4eto]  
Автор dekika (непознат)
Публикувано17.03.08 12:25



Ейййй отдавна не съм писала,ама не се сдържам вече.Момичето пише за да помогне и веднага негативното отношение изпъква.Никой ли не разбра,че всеки щом пише тука иска да помогне или да му помогнат.Защо всичко което не се хареса на някой веднага става реклама или лъжа.Всички са свободни да ходят на който си искат лекар,стига да са доволни от него.Не мислите ли,че заради това отношение този клуб е станал толкова рехав.Все си мисля,че целта е да си помагаме,а не да се отблъскваме и само да четеме без да взимаме участие,защото съм сигурна,че не съм само аз от тези четящите,където по-някакъв начин са обидени и накърнени от отношението в клуба[shokiran sym



Тема Re: здравейте, надявам се да помогнанови [re: dekika]  
Автор VESELKATA ()
Публикувано18.03.08 07:14



dekika, съжалявам че е такова мнението ти и си се отказала да пишеш тук, не знам дали е това причината, която изтъкваш, но се надявам да размислиш и клуба пак да живне :) хубав ден



Тема Re: здравейте, надявам се да помогна [re: VESELKATA]  
Автор dekika (непознат)
Публикувано18.03.08 11:42



Ами при такива остри отговори едва ли на някой ще му е приятно да продължава да споделя за своите успехи и проблеми.Не мисля,че такова отношение е коректно към хора,които са минали през всякакви трудности и когато намерят някакъв шанс мечтата да им се сбъдне,все ще се намери някой да ги "отреже".Знам го от опит и затова ми е много неприятна цялата тази работа.
Приятен ден и от мен на всички!



Тема Re: здравейте, надявам се да помогнанови [re: milen4eto]  
Автор via ()
Публикувано26.03.08 23:02



Milen4eto, искрено се надявам да успееш, но не мисля, че това ще стане след процедурите при проф. Пранчев....
За мен това е някакво шарлатанство....лично аз съм ходила и съм правила процедури там.....
Момичета, а вие ходили ли сте при него? Не реагирайте остро без да можете да се аргументирате!



Тема Re: здравейте, надявам се да помогнанови [re: via]  
Автор milen4eto (непознат )
Публикувано27.03.08 13:36



аз не съм казвала,че има 100% успех. никога няма,но познавам жени, които са успели при професора и такива които не са. просто зная че когато те прехвърлят от доктор на доктор, а годините си минават винаги е добре да имаш някакъв друг вариант. аз бях "абонирана" при една гинеколожка във варна, всеки месец хапчета и прегледи и организма естествено понася последствията .затова се радвам въпреки всичко че отидох при професор Пранчев. той поне ми казва реалните шансове, а и при всяка жена е индивидуално в зависимост от проблема и. искрено съжелявам че не се е получило при теб. дай Боже всичко да се оправи и всяка от нас да получи желания подарък.



Тема Re: здравейте, надявам се да помогнанови [re: milen4eto]  
Автор WhiteCloud (на небето)
Публикувано05.04.08 00:42



Аз също ти желая успех. Изненадвам се обаче, когато медици професори биват наричани "шарлатани".






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.