Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 16.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Изследваниянови  
Автор Фeя6911 (непознат )
Публикувано22.01.08 19:58



Работя в доста вредна среда..... имам симптоми за бременност- гадене, сънливост , напрегнати гърди.... На 38 години съм. Искаме бебе с приятеля ми и това ще ми е трето раждане/ 2деца са големички и съм позабравила доста неща/
Та ако има бременност се предполага че съм наи много на 20 дни /не повече/ . С тестовете от аптеката пробвах , но там пище че е за след 3-4 ден след закъснението.
Има ли достатъчно надежден кръвен тест за установяване на ранна бременност или с ултразвук може ли да се установи толкова рано?
Благодаря предварително



Тема Re: Изследваниянови [re: Фeя6911]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано22.01.08 20:21



Десетина дни след предполагаемата овулация кръвен тест ще покаже наличието на бременност.
Преглед с вагинален ехограф има смисъл едва при едноседмично закъснение.

Усмихни се!

Редактирано от Lali на 22.01.08 20:21.



Тема Re: Изследваниянови [re: Фeя6911]  
Автор Фeя6911 (непознат )
Публикувано22.01.08 21:02



т.е още 10 дни ще треперя дали не тровя бъдещото си дете? Нищо ли не може да ме посъветвате?



Тема Re: Изследваниянови [re: Lali]  
Автор Фeя6911 (непознат )
Публикувано22.01.08 21:04



за съжаление не знам кога ми е била овулацията......."почнахме" с опитите на 9-тия ден от менструацията всеки ден и през ден ....



Тема Re: Изследваниянови [re: Фeя6911]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано23.01.08 10:37



Е, Фея, какво искаш повече, това са възможностите на медицината.
Като се притесняваш излез болничен или отпуска.
Ако ти е редовен цикълът овулацията е около 14 дни преди предполагаемата следваща менструация, но това само, ако е редовен.

Усмихни се!

Редактирано от Lali на 23.01.08 10:38.



Тема Re: Изследваниянови [re: Lali]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано23.01.08 11:06



Здравей Фея,
Послушай Лали,тя доста знае
Аз също мисля че трябва да си вземеш почивка,защото тези отровни вещества са се натрупали може би и трябва време да се изчистат.
От цялото си сърце ти пожелавам трето слънчице,ние също сме трима-две сестри и един брат,супер е защото знаеш че винаги ще ти помогнат,а щом двете са големи ще ти помагат


Пожелавам ти го най-искрено



Тема Re: Изследваниянови [re: Lali]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано23.01.08 23:47



успех Фея,аз силно се надявам да си бременна ,нека се раждат дечица това е най скъпото което Бог може да дари на едно семейство.Дано да си бременна.И ти предлагам както Лали,вземи си отпуска.Живота не е само работа,независимо ,че ти го казва човек който дори и за здравето си не помисля за да работи.Аз ако нещо не работя,се депресирам и не се чувствам добре ако не работя.Но то при мен вече може и психично отклонение да е.Но организма си има нужда от почивка.Ако работата ти не е зависима от процент или норма,нищо не ти пречи да си вземеш отпуска.Поувлякох се.Дано си бременна и мисли първо за маничето-което е беззащитно и зависи от теб и твоите решения.



Тема Re: Изследваниянови [re: Фeя6911]  
Автор Фeя6911 (непознат )
Публикувано24.01.08 09:52



за съжаление и аз съм като теб работохолик. Проблема е че не мога да намеря причина да изтъкна пред шефа защо искам да си остана в къщи. Пък и ще си взема отпускр но пък ако не съм ......тези дни после ще ми трябват за по късно и ....т.е ако стане най-сетне..... Стискайте ми палци да съм вече. Утре сътрин съм решила да опитал теста независимо че е рано

. Не издържам в тази неивестност



Тема Re: Изследваниянови [re: Фeя6911]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано24.01.08 14:05



Ами отиди при личнния лекар и си кажи притесненията, смятам, че ще ти даде болничен, а на шефа не е задължително да казваш какво става точно.
Успех, дано всичко е наред.

Усмихни се!



Тема Re: Изследваниянови [re: Lali]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано25.01.08 15:33



Фея пиши дали си бременна,Дано,Дано






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.