Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема помогнете със съветнови  
Автор cvetine (непознат )
Публикувано23.01.08 22:16



Моя проблем е следния:Аз съм с един йчник и една тръба която е с малка проходимост и всичко това заради лекарска грешка.Ходих при какви ли не "лекари" и "специалисти",а те милите не могат да разберат кой яйчник го няма и кой е там!Накрая отидох при д-р Тодоров-цветна снимка,изследваня и т.н.Единствен шанс ИН-ВИТРО при брат му в Германия.Обаче чух за д-р Кирчева от Пловдив която се занимава с ирисодагностика и е помогнала на много хора като мен.Някой знае ли нещо повече за нея?



Тема Re: помогнете със съветнови [re: cvetine]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано24.01.08 14:03



Аз лично смятам, че е загуба на време, надежди и пари.
Бих ти препоръчала да се ориентираш към София - д-р Владимиров.

Усмихни се!



Тема Re: помогнете със съветнови [re: cvetine]  
Автор katerina_m ()
Публикувано25.01.08 00:00



Здравей, знам че човек живее с някаква надежда, но не се занимавай с нея! Голяма измамничка е - самата тя се хвали, че "има" 6800 бебета и се рекламира в "Шок" - представяш ли си?. Но само тя го твърди. Мене ме мота една цяла година с някакви билки. И всеки път, когато ходих в кухнята на апартамента (там е "кабинета" и) ми повтаряше : "Ей този месец ще направим бебето". И не само, че ме будалкаше, но не ми позволяваше да пробвам никакви други методи, "за да не нарушим баланса на организма". Докато един хубав ден ми дойде акъла в главата. Отидох при д-р Ставрев (Болница Селена - в Пловдив). Направих 2 неуспешни инсеминации и при първия опит ин-витро СТАНА! Сега си имаме едно прекрасно 10-месечно ангелче - момиченце.



Тема Re: помогнете със съветнови [re: cvetine]  
Автор katerina_m ()
Публикувано25.01.08 00:14



И друго искам да те питам: Защо д-р Тодоров те изпраща в Германия при брат му? Дава ли ти някакво логично пояснение и сигурност, или всичко това е от комерсиална гледна точка. Та нима тук се свършиха добрите специалисти

. Между другото "българския" Тодоров е единствения лекар, който ме е разплаквал. Той се държи с пациентките си изключително вулгарно, а на мен гледаше като на някаква банкнота - но това е друга тема.



Тема Re: помогнете със съветнови [re: cvetine]  
Автор red_monika (иличка)
Публикувано25.01.08 15:07



Я се ориентирай към клиника за стерилитет.
Момичетата са ти казали да не си губиш времето!!



Тема Re: помогнете със съветнови [re: cvetine]  
Автор vip_tina (непознатa)
Публикувано28.01.08 14:43



Здравейте,вчера ходихме с мъжа ми при Кирчева,впечатленията са ми много смесени.Когато влезнахме във входа на блока,в който се намира кабинета и очевидно жилището на д-р Кирчева чакаха изключително много хора.Опашката беше от 2-рия до 5-тия етаж.Бяхме с час 11.30ч,но влезнахме в 14.10ч.Прегледа траеше 2мин.Когато светна в очите на съпругът ми категорично му каза че може да прави близнаци,съответно никакъв проблем от негова страна.На мен ми каза частично запушени тръби,хормонални проблеми и висока киселинност,която омъртвявала сперматозоидите.Изпрати ни на някакъв уред,който се намираше в другия край на Пловдив и до последно не ни казаха какво представлява този уред.След 4 часа чакане и за специалният уред се оказа че е един китайски кожен стол,който те масажира.Ще пия отвратителните билки,с надежда за положителен резултат,за който се борим близо 2 години.



Тема Re: помогнете със съветнови [re: vip_tina]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано28.01.08 15:08



Здравей vip_tina,
тази Кирчева какъв специалист е?
Питам те защото и аз доста време не мога да забременея,а и видах че става въпрос за Пловдив(и аз съм от тук).
Много ми е интересно как като е погледнала в очите на мъжът ти е видяла че ще прави близнаци


Пиши ми нещо повече,и има ли резултат,какво лечение правиш?
Благодаря ти предварително



Тема Re: помогнете със съветнови [re: magiq]  
Автор vip_tina (непознатa)
Публикувано28.01.08 15:31



Здравей magiq,смисъла за близнаците беше,че има голям % на подвижните сперматозоиди и че няма проблем от негова страна.Проблемът е в мен според нея.За сега няма резолтат,защото от вчера пия билките.А досега се доверявах на д-р Бабаков,но вече почти 2 години нама резолтат.Направих си всички хормонални изследвания и хламидия.По думите на гинеколозите всичко ми е наред,но решихме да отидем при тази Кирчева,според нея тръбите са ми частично запушени и имам хормонални проблеми.Общо взето за 2 минути почти нищо неможах да попитам.Но ако искаш опитайте,чух много положителни и не по-малко отрицателни отзиви,но нали знаеш надеждата умира последна.Когато чакахме за специалният уред разпитах подробно момчето,което приемаше хората,изпратени от Кирчева,той ми обясни че когато светне с това "фенерче",светлината се отразявала в специалните й очила като знаци за съответната болест.Незнам дали да вярвам,но ще опитам.Ако мога да ти помогна с друго тук съм





Тема Re: помогнете със съветнови [re: vip_tina]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано28.01.08 16:56



здравей отново


както изглежда си от Пловдив
Незнам но аз не вярвам на такива специалисти с фенерчета
Тя по принцип какъв специалист се води?
А иначе вие при кой специалист ходите?
знаеш ли ти до някъде си ми "колежка",защото през април 2007г правих лапалоскопия и се установи че дясната ми тръба е запушена.
Доктора ми казва,че и седна става,Е то е ясно ама пустото притеснение....
Ще се радвам да си пишем защото си от Пловдив и можем да бъдем полезни една на друга
Поздрави Дани



Тема Re: помогнете със съветнови [re: cvetine]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано28.01.08 17:02



vip_tina Прощавай много сбърках


Обърках като казах за едната тръба,това беше cvetine
надявам се да бъда разбран,Извинявай още веднъж и много ти благодаря за мнението ти





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.