Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 07.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предстоящо инвитронови  
Автор daia (непознат )
Публикувано30.01.08 21:53



Здравейте момичета аз съм нова сред вас предстои ми 3то по ред инвитро и съм много притеснена .След 2та си неуспеха сигорно е нормално.Мислите ми все са там колкото и да се опитвам да ги изместя имам нужда от кураж .[



Тема Re: Предстоящо инвитронови [re: daia]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано31.01.08 09:05



Каква беше причината за неуспех на предишните?
Не се страхувай, Дая, ще успееш, този път ще стане, мисли позитивно, мечтай, затвори очи и се предстви твоето детенце, то е вече съвсем наблизо, съвсем малко ти остава.
Мечтай и така ще оцелееш.



Усмихни се!


Тема Re: Предстоящо инвитронови [re: daia]  
Автор Nemo^ (ex Diana^)
Публикувано31.01.08 09:34



Стискам палци за успешна процедура и поне едно бебече!
Лично аз, когато съм била в процедура съм се чувствала много щастлива.
Имай вяра!
Имаш изцяло подкрепата ми!


Успех!

[url=http://lafemmebonita.com][/url]

Редактирано от Nemo^ на 31.01.08 09:38.



Тема Re: Предстоящо инвитро [re: daia]  
Автор skorpi77 (надежда)
Публикувано31.01.08 14:49



Според мен за да има два неуспеха има някаква причина, направи необходимите изследвания, при необходимите специалисти. предполагам не можеш да си позволиш лукса да правиш следващо ин витро на сляпо, без да си наясно със ситуацията.
Пожелавам ти успех, който се бори, побеждава.

[img]http://www.fantasygif.it/Festivita/Natale/natalealbero2.gif[/img]


Тема Re: Предстоящо инвитронови [re: skorpi77]  
Автор daia (непознат )
Публикувано31.01.08 15:06



разбирасе че имам всички необходими иследвания довериласъм се изцяло на Д-р Стаменов.Но нямам представа за неуспеха.



Тема Re: Предстоящо инвитронови [re: Nemo^]  
Автор daia (непознат )
Публикувано31.01.08 15:10



Благодаря ти за подкрепата.



Тема Re: Предстоящо инвитронови [re: daia]  
Автор mimy ("млада" майка)
Публикувано31.01.08 19:19



Стискам палци за успех. Дано този път да бъде щастлив. Все пак шансът вече е доста по-голям, тъй като съм чувала, че нараства с всеки опит, нали иначе е само 20% при първия.

purple]



Тема Re: Предстоящо инвитронови [re: mimy]  
Автор +tive (непознат )
Публикувано03.02.08 16:10



Здравей, Daia,
На мен ми се получи от 4тия път и от опит знам няколко неща. първо, за съжаление шанса не нараства с броя на опитите, а всеки си е за себе си, т.е. ако % е 20, той всеки път е толкова. % зависи от годините най вече. Аз забременях на 36! Доброто тук е, че съответно и не намалява с опитите. Сигурна съм, че лекарят е направил всички необходими изследвания! А ако не става не е защото нещо ти има друго, а просто защото не си попаднала в този случай в онези 20 или 25%. Което не означава, че следващия или по-следващия няма да си там! Стаменов доколкото съм чула е един от най-добрите в момента и аз познавам няколко момичета, които успяха точно при него.
Магията е в теб обаче и в твоето мислене. Сигурна съм че си го чувала 1000 пъти. Ако можеш приеми инвитрото вече като нещо рутинно, като нещо което просто правиш в момента, но от което не ти зависи живота. Което си е и точно така. Хубаво е да стане, но не е фатално и да не стане!!! Живота не свършва. Върши си обичайните неща по обичайния начин, радвай се на хубавите неща в деня си и много ми хареса нещо, което тук едно момиче каза - представяй си бебето, когато мислиш за забременяването. не че няма да стане, а че вече е станало!

Желая ти успех най-искрено!



Тема Re: Предстоящо инвитронови [re: +tive]  
Автор daia (непознат )
Публикувано04.02.08 08:04



Много ти благодаря за милите думи осъзнавам всичко че живота не свършва,и п.р опитвам се да се расейвам с различни неща но мислите ми все са там .Това е една 8 годишна мечта ,а силите ми вече стигат.



Тема Re: Предстоящо инвитронови [re: daia]  
Автор +tive (непознат )
Публикувано04.02.08 10:07



Shtom go iskash tolkova mnogo, shte stane! Ne sa sluchaini dumite prevarnali se veche v klishe. Misli si che shte opitvash dokato stane i che tozi opit ne ti e fatalno posleden i taka shte si po-spokoina. Pri niakoi stava ot 1via pat pri drugi na 10tia, no uporitite vinagi pecheliat. 3rd time is a lucky time however, az m/udrugoto hvanah i na 3tia pat, no po med prichini triabvashe da prekasna.
Sorry che pisah na latinica, no veche ne mi se prepisva na Bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.