Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 20.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема I среща с д-р Александров?  
Автор manichkatausmivka (непознат )
Публикувано20.01.08 18:54



Е мина и моята първа среща с д-р Александров.Нямам думи невероятен ..Жалко ,че резултатите не са такива хубави.Никакъв шанс за естествено забременяване.Няма смисъл от инсеминация.Така ,че единствен вариан за нас ..ин -витро.Само,че се откриха някакви полипи или миомен възел.Така,че първо трябва да отстраним това.Стискайте палци момичета.Толкова много се страхувам,,,Ужасно





Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: manichkatausmivka]  
Автор dimashki (непознат)
Публикувано21.01.08 10:16



Поздравявам те за избора на лекар!Ако ми позволиш един малък съвет:довери му се изцяло за всичко,което ще те посъветва.Аз го направи и бебе Клара на 25-ти ще навърши три месеца.Наистина е невероятен Човек!!!Пожелавам ти успех!!!



Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: manichkatausmivka]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано21.01.08 17:50



Здравей


Искам да те попитам как така от една среща с доктора и разбрахте че единствения шанс за вас е ин витро?
Правихте ли спермограма?
Какви изледвания ти направи?
Питам те защото ми се струва странно от една среща да се стигне до този извод.Сигурно е добър доктор,но незнам....
Поздрави Дани



Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: manichkatausmivka]  
Автор manichkatausmivka (непознат )
Публикувано21.01.08 23:42



здравей Дани!
направихме спермограма да.оказа се че операцията,която е претърпял съпруга ми като дете е фатална

говориме надълго д-р Александров.той наистина каза че вариант за естествено забременяване и инсеминация е безмислен.незная ако мислиш,че нешо бъркам..посъветвай.ще се радвам.поздрави



Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: manichkatausmivka]  
Автор red_monika (иличка)
Публикувано22.01.08 10:25



Вярвай на д-р Александров.Имате направена спермограма, той си е специалист в това. На база на спермограмата ви е казал заключението си.
Важното е,че сте ориснтирани кой път да предприемете,а не да си изгубите времето в напразни опити.
Все пак той не си е казал мнението само от един разговор.
На толкова двойки е помогнал, ще помогне и на вас, само му се доверете!



Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: manichkatausmivka]  
Автор orнeнa (liglata)
Публикувано22.01.08 18:54



Как ги откриха тези полипи и миоми,на колко години си,как се държа,внимателен ли беше,той ли ще ги отстранява полипите и възлите?Стискам ти палци.Мен като чу ,че съм на 40 ,се развика и се държа меко казано повече от отвратително,а с нищо не съм го предизвикала!



БЕЗ ПРИЯТЕЛИ ЖИВОТА Е ПУСТ И СКУЧЕН !

Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: manichkatausmivka]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано22.01.08 20:17



Радвам се, че си намерила своя лекар, доверието е много важно, успех и пиши.



Усмихни се!


Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: orнeнa]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано22.01.08 20:19



Огняна, аз попаднах на изказване на Александров относно възрастните пациентки и това беше грозно.
Той трябва да знае, че човек не знае какво го чака в този живот.


Мисля, че рано или късно съдбата и на него ще му се присмее.

Усмихни се!


Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: manichkatausmivka]  
Автор magiq (непознат )
Публикувано22.01.08 21:07



Много съжалявам manichkatausmivka


явно е доста сериозно,а и чета тук че този доктор е много добър и си знае работата.Незнам какво да ти кажа....
Искам да ти дам кураж,не се отказвайте,медицината е доста напреднала и съм сигурна че ще се получи
Дано,дано,дано...
Вярвай



Тема Re: I среща с д-р Александров?нови [re: orнeнa]  
Автор manichkatausmivka (непознат )
Публикувано22.01.08 21:42



здравей Огнена!в интерес на истината първата среща с д-р А лександров не беше особенно приятна.Посрещна ме с ръцете в джоба внимание...почти никакво.Въобще можеш да си представиш аз нервна и като видях отношението направо се отказах.Да обаче желанието да направя нещо със себе си беше по голямо.Втора среща и отношението беше коренно различно.Да не говоря за срещата ми днес.наистина се държа много мило.
колкото до полипите доктора ги видя на вагинален ехограф/ако не се лъжа за термина/ и ме изпраща в софия.учудва ме защо реагира така д-р А лександров на годините.мисля че самият той е на около 40.Е и аз като бях на 17 ...30 год,ми се струваха стари а пък сега направо го виждам невероятно хубавиии






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.